لورا Whitmore حملات عضو شورای نظارت مدت و شایعات پس از کارولین فلک مرگ

لورا Whitmore است صحبت کردن در برابر روزنامه ها و توییتر عضو شورای نظارت مدت گفت: او می خواهد به استفاده از پلت فرم خود را به “مردم”است.

ایرلندی مجری صحبت شد بعد از خبری که کارولین فلک در زمان زندگی خود را فقط در سن 40.

Caroline Flack
تصویر: The 40-year-old star در زمان زندگی خود را در تخت خود را در شرق لندن

فلک بود مرده یافت در تخت خود را در شرق لندن در شب شنبه.

صحبت کردن در رادیو 5 زندگی می کنند نشان می دهد و در صبح روز یکشنبه Whitmore گفت که او می خواست به صحبت در مورد Flack مرگ “و به او احترام او سزاوار و نمی همیشه”.

Whitmore جایگزین او به عنوان مجری اول زمستان سری از عشق جزیره پس از اتهام حمله آورده بودند در برابر فلک به اتهام حمله به پسر لوئیس برتون.

توصیف Flack به عنوان “نشاط, با محبت و با شور و شوق برای زندگی” Whitmore گفت: “هیچ کدام از این ها را حس می کند”.

در حالی که او ادای احترام به فلک بسیاری از استعدادهای او اعتراف کرد: “او تا به حال بسیاری از مبارزات و نبود کامل… و او زندگی می کردند هر اشتباه علنا تحت موشکافی رسانه ها.”

بیشتر از کارولین فلک

Laura Whitmore takes over from Caroline Flack as Love Island presenter
تصویر: ایرلندی مجری در زمان بیش از Flack به عنوان عشق جزیره میزبان

او در ادامه: “کارولین دوست داشت عشق است که همه او می خواست به همین دلیل است که عاشق جزیره بود تا برای او مهم است. نشان می دهد در مورد پیدا کردن عشق و دوستی و داشتن یک خنده.

“مشکل این نیست نشان می دهد – نشان می دهد به کار در این است که محبت و مراقبت و امن و محافظت شده مشکل این است که جهان خارج است.”

Whitmore سپس در زمان هدف در کسانی که او معتقد است به او اضافه شده فشار.

او گفت: “هر کسی که تا کنون در مقایسه با یک زن در برابر دیگری در توییتر زدم کسی به دلیل ظاهر خود را مورد تاخت و تاز شخص دیگری را به حریم خصوصی و یا ساخته اند که منظور نظر غیر ضروری در یک فروم آنلاین نیاز به نگاه خود را.”

Caroline Flack leaves Highbury Corner Magistrates' Court
کارولین فلک ‘رفتن را از طریق بسیاری’

او افزود: “به مطبوعات و روزنامه ها که ایجاد کلیک کنید طعمه که اهریمن جلوه دادن و پاره کردن موفقیت ما تا به حال به اندازه کافی.

Caroline Flack
فلک شد ‘دوست خوب با تعداد زیادی از دوستان

“من دیده ام نگاران و توییتر-رزمندگان صحبت از این فاجعه و ایم که پیچ خورده چه حقیقت است. شما لازم نیست که به پاره کردن کسی به احساس خوبی در مورد خودتان.”

Whitmore سپس عاطفی درخواست مردم به “نوع” و مسئولیت راه آنها رفتار دیگران.

اعتراف به این که او خودش بوده است مورد آزار و اذیت برای “فقط انجام کار من” او گفت که او در حال حاضر می خواهد به استفاده از پلت فرم خود را به صحبت کردن.

او هشدار داد: “این خیلی دور رفته. کلمات خود را تحت تاثیر قرار مردم است. برای paparazzi و روزنامه ها به دنبال ارزان-فروش به عضو شورای نظارت مدت پنهان شدن پشت یک صفحه کلید به اندازه کافی.”

او تشکر دوست پسر, عشق, جزیره راوی Iain استرلینگ و تمام عشق جزیره ای که او گفت: “در مداحی خود را همکار و دوست”.

Whitmore به پایان رسید به او ادای احترام کرد و گفت: “کارولین من خیلی غم انگیز برای شما و خانواده خود را. من عصبانی هستم که شما را دیدم این را به عنوان تنها گزینه خود را به عنوان من می دانم که چقدر عشق و حمایت شما تا به حال. من متاسفم شما که نمی دانم.

“من مطمئن هستم که زمانی که, اما من می دانم که من شما را در یک سالن دوباره و من امیدوارم که شما در صلح هستند و می دانیم که شما را دوست می دارد.”

فرشتگان توسط رابی ویلیامز بازی کردن پس از Whitmore بیانیه به عنوان یک اشاره به Flack را به شدت می آیند رقص موفقیت و عشق و رقص.

:: هر کسی احساس عاطفی مضطرب یا خودکشی می توانید تماس بگیرید سامریان برای کمک در 116 123 و یا ایمیل [email protected] در انگلستان. در ما تماس سامریان شعبه در منطقه شما و یا 1 (800) 273-TALK.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>