“آخرین عکس از کارولین فلک ساعت قبل از مرگ

کارولین فلک شده در تصویر در یک Instagram پست از روز ولنتاین اعتقاد بر این بود که آخرین عکس از او را قبل از او درگذشت.

سابق عشق جزیره مجری بود که مرده را در تخت او را در روز شنبه به نظر می رسد در یک Instagram داستان منتشر شده توسط دوست او Mollie Grosberg.

Ms Grosberg که به همراه 40 ساله به دادگاه در ماه دسامبر پس از او به اتهام آزار دوست پسر لوئیس برتونبا عنوان عکس: “ما خنده دار ولنتاین ما به ارمغان آورده کوکی ها و شیر جو این سال است.”

Mollie Grosberg (right) accompanied Flack to court in December
تصویر: Mollie Grosberg (راست) همراه Flack به دادگاه در ماه دسامبر

Ms Grosberg نیز نشان داد که او است که به دنبال پس از Flack سگ, Ruby.

Flack مطرح در کنار حیوان خانگی خود را در یک کولاژ از عکس ها در Instagram در روز جمعه – آخرین پست در نرم افزار قبل از آن اعلام شد که او تا به حال گرفته شده است.

یکی دیگر از ورودی های جدید در Ms Grosberg را Instagram داستان فیلم از فلک با بهره گیری از داخل سالن سنگ نوردی جلسه اگر چه روشن نیست که این ویدئو ثبت شد.

Ms Grosberg که یک تولید کننده تلویزیون است که به دور از تنهایی در داشتن ارسال شده مراسم تجلیل از Flack – پیوستن به امثال Olly Murs ارائه duo, Ant and Dec, و سابق خود به شدت می آیند شریک رقص پاشا Kovalev.

بیشتر از کارولین فلک

Flack also appeared in a video of her rock-climbing. Pic: @molliegroz
تصویر: فلک نیز به نظر می رسد در یک تصویری از سنگ نوردی. Pic: @molliegroz
Flack's last Instagram post from 13 February. Pic: Caroline Flack
تصویر: Flack آخرین Instagram پست از 13 فوریه. عکس: کارولین فلک

سابق تنیس حرفه ای برتون منتشر شد بیانیه ای در Instagram در شنبه نوشتن: “قلب من شکسته است ما تا به حال چیزی بسیار خاص است.

“من خیلی برای کلمات از دست رفته من خیلی درد من از دست شما خیلی من می دانم که شما احساس امن با من شما همیشه می گفت من نمی فکر می کنم در مورد هر چیز دیگری که من با شما هستم و من مجاز وجود داشته باشد در این زمان من به درخواست و درخواست.

“من خواهد بود صدای خود را کودک من قول می دهم من را بپرسید به شما می خواستم و من به همه پاسخ هیچ چیز تو را اما من سعی خواهد کرد شما را با افتخار روزمره است.

“من شما را دوست دارم با تمام قلب من است.”

Lewis Burton posted this image of Caroline Flack and himself on Instagram. Pic: mrlewisburton
تصویر: لوئیس برتون نوشته شده این تصویر از کارولین فلک و خود را در Instagram. عکس: mrlewisburton

برتون تا به حال خارج شکایت خود را در برابر Flack جلوتر از حمله به دادگاه که قرار بود در ماه آینده و فلک مدیریت آمار در تاج دادستان خدمات (CPS) برای ادامه به پیگیری پرونده است.

“CPS دنبال این زمانی که آنها می دانستند که نه تنها بسیار آسیب پذیر کارولین بود اما همچنین ادعا شده که این قربانی را پشتیبانی نمی کند دادستان و اختلاف داشتند CPS نسخه از وقایع” خود را در بیانیه ای گفت:.

“CPS باید نگاه خود را امروز و چگونه آنها را دنبال محاکمه که نه تنها بدون شایستگی و نه در جهت منافع عمومی. و در نهایت منجر به داری پریشانی به کارولین.”

Caroline Flack leaves Highbury Corner Magistrates' Court
کارولین فلک ‘رفتن را از طریق بسیاری’

پس از انتشار ویدئویی که یک آمبولانس بود به نام فلک را روز قبل از او در زمان زندگی خود با یکی از دوستان گفتن اخبار آسمان که نظرات منفی در رسانه های اجتماعی تحت تاثیر قرار بود عشق جزیره ستاره.

مجری کوین آدامز گفت: “من فکر می کنم چیزی که با کارولین که وجود دارد بسیاری از چیزهایی که رفتن. آن را تا حد زیادی به رسیدگی است. و او در تلاش بود برای مقابله با آن را به عنوان بهترین او می تواند.”

لورا Whitmoreکه در زمان بیش از ارائه وظایف از فلک جاری سری از عشق جزیره نیز مورد انتقاد قرار آنلاین ترول ها و روزنامه ها برای عدم احترام نسبت به او.

Laura Whitmore and Caroline Flack at the Vanity Fair EE Rising Star Party on January 31, 2019 in London.
لورا Whitmore می پردازد ادای احترام به کارولین فلک

عشق جزیره بازده دوشنبه شب پس از دو روز خاموش-هوا پس از مرگ Flack و محبوب ITV2 دوستیابی نشان می دهد از ویژگی های یک ادای احترام به او.

یک ITV گفت: بیش از آخر هفته: “بسیاری از مردم در ITV می دانستم که کارولین به خوبی برگزار شد و او در محبت بزرگ.

“همه ما کاملا ویران کرد در این خبر غم انگیز.”

هر کسی احساس عاطفی مضطرب یا خودکشی می توانید تماس بگیرید سامریان برای کمک در 116 123 و یا ایمیل [email protected] در انگلستان. در ما تماس سامریان شعبه در منطقه شما و یا 1 (800) 273-بحث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>