آخرین پیام ضبط شده بریتانیا ره از نظامی آلمانی ارتباطات شبکه در پایان جنگ جهانی دوم نشان داده شده است برای اولین بار.

این نشان می دهد که بلچلی پارک codebreakers انجام کار در روزهای پایانی جنگ برای حفظ بریتانیا امن در مورد یک موضع نهایی توسط نازی ها.

GCHQ مورخ تونی وارد, گفت, پیام, که منتشر شد به مناسبت سالگرد 75 بعد از اینکه می دهد “یک بینش واقعی مردم پشت این ماشین آلات از جنگ”.

Bletchley codebreakers played a massive part in WW2
تصویر: این codebreakers بازی عظیم در WW2

کسی که تنها به عنوان ستوان jord (pixie™) ارسال بیانیه ای به عنوان متحدان بسته و شبکه مجبور به عقب نشینی به شهر از Cuxhaven.

ره پیام فرستاده شد او به عنوان امضا در 7 مه 1945 در 7.35 هستم گفت: “نیروهای بریتانیایی وارد کوکسهاون در 1400 در 6 مارس – در حال حاضر در تمام رادیو ترافیک را متوقف خواهد کرد – با آرزوی بهترین ها. Lt Jord (Pixie™).”

Churchill waves to the crowds in Whitehall on VE Day
‘آن را در بریتانیا وظیفه به مناسبت سومین روز’

این بود که بلافاصله پس از آن: “بسته شدن برای همیشه لطفا برای – بهترین – خداحافظ.”

با پایان جنگ شبکه outstations شد و در سراسر اروپا از آلمان غربی به ساحل دریای بالتیک ارسال گزارش در مورد توسعه آلمان سلاح های تجربی.

بیشتر از سومین روز

“این متن به ما یک بینش واقعی مردم پشت این ماشین آلات از جنگ” آقای اینده اضافه شده است.

“در حالی که بسیاری از انگلستان در حال آماده سازی برای جشن پایان دادن به جنگ و آخرین نظامی آلمان در ارتباط به تسلیم Bletchley کارکنان – مانند امروز GCHQ کارگران – انجام کار برای کمک به نگه داشتن کشور امن است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

ضبط شده است که در میان تعدادی از هرگز-شنیده-قبل از پیام های که برای عموم منتشر شد, دادن بینش به نهایی ساعت از یک شبکه ارتباطات با توجه به GCHQ.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de