صاحبخانه انفجار فدرال اکسپرس برای کاهش اجاره درخواست

تغذیه سابق تغییر ساعت و اجتماعی فاصله علامت با توجه به COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 22 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.

لایحه Tompkins | گتی ایماژ

فدرال اکسپرس با اشاره به تاثیر مخرب Covid-19 درخواست شده است که آن را اجاره بود در نیمه قطع در برخی از FedEx Office محل به مدت سه ماه در یک حرکت به شدت انتقاد شده توسط یک مالک.

“این بحران بی سابقه ای نهفته کسب و کار ما در ماه مارس و ادامه خواهد داد به انجام این کار در ماه های آینده” Ari Spitzer, فدرال اکسپرس, معاون رئیس جمهور, املاک و مستغلات گفت: در مارس 13, نامه به دست آمده توسط CNBC.

“به عنوان یک کسب و کار ضروری ما را قادر به حرکت بسیاری از بحرانی منابع از جمله پزشکی و لوازم پزشکی, تجارت و در زمانی که بسیاری از کسب و کارهای دیگر تعطیل هستند و یا بسته شدن و ما همچنان به کار به نگه داشتن انجام ماموریت ما است. ما در حال حاضر به درخواست کمک شما.”

اجاره بها کاهش خواهد پوشش ژوئن 1 به اوت. 31. این شرکت گفت که آن را همچنان به فعالیت حدود 2000 دفتر FedEx فروشگاه “به عنوان یک کسب و کار ضروری حمایت فوری چاپ و حمل و نقل نیازهای مشتریان ما.”

در بیانیه ای به CNBC این شرکت گفت: “با توجه به تاثیر اقتصادی Covid-19, دفتر FedEx به اجرا در تعدادی از موقت اقدامات لازم برای حفاظت از ثبات مالی این شرکت برای دراز مدت بهره مندی از نیروی کار ما مشتریان و سهامداران است. در حالی که ما نمی توانیم به جزئیات این اقدامات در نظر گرفته شده برای چین هزینه های ما با ساختار فعلی عملیاتی و کسب و کار مورد نیاز است.”

این شرکت کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد چگونه بسیاری از صاحبخانه دریافت اجاره بها کاهش درخواست و گفت: آن را نمی خواهد پاسخ دهد فراتر از بیانیه است.

این درخواست خشم پل Orfalea که صاحبخانه نه فدرال اکسپرس مکان در هفت متحده در سراسر کشور است. این امکانات که در نوار مراکز و مستقل از ساختمان در حال اجاره ای مشارکت در آن Orfalea یک خطر است. او گفت: تا کنون او دریافت کرده است کاهش اجاره نامه به مدت پنج فدرال اکسپرس مکان.

Orfalea یک نیکوکار و سخنران عمومی است که می آموزد در USC و Loyola Marymount, تاسیس Kinko را در سال 1970. خدمات چاپ فروشگاه رشد به بیش از 1000 فروشگاه در سراسر جهان و نزدیک به 2 میلیارد دلار فروش سالانه. Orfalea پا گذشته به عنوان رئیس هیئت مدیره و سمت چپ از هیئت مدیره در سال 2000 قبل از فدرال اکسپرس دستیابی به کسب و کار در سال 2004.

پل Orfalea بنیانگذار Kinko است.

E. Charbonneau | گتی ایماژ

“اگر شما به خوبی انجام می دهند از نظر مالی آنها باید خود را به پرداخت اجاره” Orfalea گفت. “آنها با استفاده از این وضعیت است.”

او گفت: او اجاره داده می شکند به کسب و کارهای کوچک است که بسته شده اما می بیند هیچ دلیلی که چرا فدرال اکسپرس باید یک استراحت.

“کسب و کار خود را خوب است … آنها در حال استخدام افراد و سپس آنها را می خواهید به حفاری با صاحبخانه ؟” او گفت:. “من می توانم درک بسیاری از مردم رنج می برند در حال حاضر و نه پرداخت اجاره خود را. اما فدرال اکسپرس زمانی که آنها در حال ساخت پول و باز برای کسب و کار من آن را درک نمی کنند.”

فدرال اکسپرس کاهش یافته است به نظر انتقاد است. Orfalea گفت که او می خواهد به نگه داشتن فدرال اکسپرس به عنوان یک مستاجر.

در نامه ای در پاسخ این شرکت را کاهش اجاره درخواست Orfalea مشارکت گفت: “به نظر می رسد شما باید مقدار زیادی از پول نقد موجود در شرکت های بزرگ خزانه برای هزینه های خود را و عملیات کسب و کار.”

“ما ارزش فدرال اکسپرس و درک ما رابطه بلند مدت; اما ما نمی بینیم که چرا ما باید به حمایت مالی از عملیات خود را با پول نقد ما و شما داده اند و نه ما هر گونه دلایل که چرا ما باید این کار را انجام.”

فدرال اکسپرس سهام کاهش یافته است 14 ٪ از زمان آغاز سال است. مانند بسیاری از شرکت های فدرال اکسپرس گرفته است تعدادی از مراحل را به ساحل تا ذخایر خود را در طول بیماری همه گیر. در اوایل ماه آوریل این شرکت گفت که چاک مدیر عامل فردریک اسمیت حقوق و دستمزد پایه و نقشه کشی پایین 1.5 میلیارد دلار از تسهیلات اعتباری. آن را نیز اعلام کرد قصد دارد به شیر بازار بدهی.

در علاوه بر این به اختلالات از coronavirus همه گیر و فدرال اکسپرس و تا به حال مشکل یکپارچه سازی کسب آن از TNT اکسپرس و دهکدهای از دست داد Amazon.com به عنوان یک مشتری.

برای سه ماهه منتهی به فوریه. 29 فدرال اکسپرس درآمد کاهش یافت و به $371 میلیون دلار یا $1.41 هر سهم را در درآمد حاصل از $17.5 میلیارد دلار است.

لطفا ایمیل راهنمایی به [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>