لاگارد در مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان کی مون: “من شک و تردید بسیار است که بیماری داشتن گذرنامه و آگاه هستند از مرز’

بانک مرکزی اروپا (ECB) کریستین لاگارد رئیس جمهور پیشنهاد کرد که coronavirus است به احتمال زیاد به حفظ كردن صرف نظر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر به برخی کشورهای اروپایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن چهارشنبه اعلام کرد بان کی مون برای کسانی که از ورود به ایالات متحده از 26 کشور اروپایی است. سفر محدودیت است با توجه به شروع جمعه و تاریخ و زمان آخرین 30 روز.

“من به قاضی یکی اندازه گیری و یا دیگر توسط هر دولت است. اما من شک و تردید بسیار است که بیماری داشتن گذرنامه و آگاه هستند از مرزها” لاگارد گفت CNBC آنت Weisbach پنج شنبه.

“آنها چشم پوشی از آن مرزها و من فکر می کنم همه اقتصاد داشته باشیم باید در مورد گرفتن حق گام برای محافظت از خانواده, مردم, شرکت, و مطمئن شوید که به من گفت: ما پل که در مجموع” او افزود: در یک مصاحبه اختصاصی.

نظرات او آمده پس از تصمیم بانک مرکزی اروپا به کاهش نرخ بهره با وجود انتظارات بازار برای کاهش میان مداوم شیوع کروناویروس. اما بانک مرکزی هم اعلام اقدامات برای حمایت از وام دهی بانک ها و گسترش آن در برنامه خرید دارایی توسط 120 میلیارد یورو ($135.28 میلیارد دلار).

فعالان بازار انتظار داشتند که کاهش نرخ 10 واحد به عنوان یک راه برای تحریک یورو به اقتصاد اروپا که رکود اقتصادی است که در مورد به ضربه زدن به منطقه. هر دو فدرال رزرو و بانک مرکزی انگلستان نرخ بهره در طول هفته گذشته به عنوان راه هایی برای حمایت از مربوطه خود اقتصاد.

‘به طور کامل متعهد به جلوگیری از هر گونه تکه تکه شدن’

لاگارد CNBC گفت که بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا بود “به طور کامل متعهد به جلوگیری از هر گونه تکه تکه شدن در یک لحظه دشوار است برای منطقه یورو است.” نظرات او دیده می شد به عنوان یک پیاده روی را از قبل در کنفرانس مطبوعاتی که در آن او گفت که او “در اینجا نه به گسترش” در رابطه با بازار اوراق قرضه. کلمات باعث ایتالیایی بازده اوراق قرضه به سنبله.

وجود دارد بیش از 127,000 تایید موارد این ویروس در سراسر جهان و شیوع وزن در تمام اقتصادهای بزرگ منجر اقتصاددانان و موسسات مالی به کاهش پیش بینی های خود برای رشد اقتصاد جهانی در سال 2020 است.

در چه بود لاگارد برای اولین بار است سیاست های پولی اعلام پس از شروع کار در ماه نوامبر او خواسته دولت های منطقه یورو به ارائه یک “بلند پروازانه” مالی بسته برای کاهش تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.

“هر بحران متفاوت است. لحظه ای ما در این است که متفاوت از سال 2008. آنچه که من قطعا سعی در تحت تاثیر قرار دادن بر (اروپایی) رهبران و چه رئیسۀ بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا به نام برای بلند پروازانه و جمعی مالی رویکرد زیرا هنگامی که شما تجزیه و تحلیل بحران در حال حاضر به آن نیاز مالی رویکرد” لاگارد گفت CNBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>