فاقد تخت ماسک و پزشکان در اروپا و خدمات بهداشتی و درمانی برای مقابله با کروناویروس

VERDUNO, CUNEO, ایتالیا – 2020/03/31: پزشکی کارگران پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در حال تصویر خارج Verduno بیمارستان (آلبا-Bra بیمارستان).

Nicolò کمپو

کمبود تخت های حفاظتی تجهیزات و پزشکان فقط برخی از مسائل که با آن روبرو در اروپا به عنوان coronavirus بحران در معرض ضعف منطقه ملی نظام سلامت.

پس از اقدامات ریاضت بیش از دهه گذشته سیستم های بهداشتی از کشورها مانند ایتالیا و اسپانیا و انگلستان و پرتغال در حال مبارزه برای نگه داشتن در بالای مداوم شیوع COVID-19. وجود دارد برخی از مسائل مشترک مانند عدم تست کیت برای نظارت بر ویروس و نه به اندازه کافی لباس های محافظ و تجهیزات.

“غیرمنتظره” یک junior, دکتر, در شمال پرتغال و کسی که نمی خواهم نام برد و با توجه به حساسیت این موضوع گفت: CNBC. “وجود دارد هیچ منابع شخصی و نه (به اندازه کافی) تجهیزات برای همه چیز.”

پرتغالی نخست وزیر آنتونیو کوستا گفت: تمام اتحادیه اروپا و سازمان ملل در حال پیدا کردن آن سخت برای دیدار با تقاضا برای تجهیزات, اما ادعا می کند در کشور و نظام سلامت ارائه شده است در دیگر غیر-virus موارد است.

به اندازه کافی پزشکان

وجود دارد یک چیز بسیار مهم است که دولت ها در حال پیدا کردن آن را دشوار است به اندازه کافی از: سلامت-مراقبت از کارگران است.

“بسیاری از کارکنان در قرنطینه و کسانی که تا پایان انجام تغییر در بالای دیگری تغییر” در پرتغالی دکتر اضافه شده است.

رئیس پرتغالی انجمن پزشکی است اعتراض به بازنشسته پزشکان برای بازگشت به خدمات بهداشت ملی و کمک در مواقع اضطراری است. دیدم کشور بزرگ خروج از بهداشت حرفه ای در سال 2011 بحران بدهی ها با برخی از امید بستن به جای دیگر حرکت می کند که در آن حقوق و دستمزد بالاتر است. این نیز مورد در اسپانیا و ایتالیا که در آن کمبود کادر پزشکی شده است یک مسئله کلیدی در این بیماری همه گیر.

مادرید, اسپانیا – مارس 31: داخل یک IFEMA غرفه نصب شده را به عنوان موقت بیمارستان برای بیماران مبتلا به کروناویروس در 31 مارس سال 2020 در مادرید اسپانیا است.

Europa Press News

وقتی پرسیده شد که در مورد بزرگترین چالش های پیش روی ایتالیا بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم وینچنتزو Defilippis مدیر بهداشت محلی قدرت باری در جنوب ایتالیا, CNBC گفت: “کمبود پزشکان و پرستاران است.”

این مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم در مبارزه با آنچه در اروپا سران دولت باید لقب “coronavirus جنگ است.” وجود دارد در حال رشد تعداد کارکنان پزشکی که فوت کرده اند, به عنوان یک نتیجه از coronavirus — در ایتالیا به عنوان مثال بیش از 60 مراقبت های بهداشتی حرفه ای اند و تا کنون با توجه به ملی ایتالیا پزشکان انجمن.

در اسپانیا و در عین حال وجود داشته اند بیش از 12000 عفونت در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی به, تاریخ, با توجه به روزنامه ال پایس. کلی نظام پزشکی از اسپانیا گفت: باید اطلاعات کافی برای تایید چگونه بسیاری از متخصصان پزشکی مرده بود از این ویروس تا کنون در هنگام تماس توسط CNBC دوشنبه آن را قبلا تایید کرد که یک پزشک سالخورده 59 و در سن 52 مرده بود از COVID-19.

در ضمن در انگلیس در یک چهارم پزشکان در حال کار کردن هستند زیرا هر دو بیمار و یا در انزوا با توجه به کالج سلطنتی پزشکان در اوایل این هفته.

عدم وجود تجهیزات حفاظتی

عفونت در میان متخصصان پزشکی گزارش شده است برجسته کمبود تجهیزات حفاظتی مانند ماسک.

“نگرانی اصلی ما این است که برای دریافت به عنوان به زودی به عنوان ممکن است تجهیزات مناسب برای حفاظت از خودمان” توماس Cobo یک anaesthetist در بیمارستانی در مادرید اسپانیا گفت: CNBC از طریق ایمیل.

تعداد کل عفونت و مرگ و میر در اسپانیا پیشی گرفته اند کسانی که از چین که در آن وقوع ظهور در اواخر سال 2019. ویروس گرفته تا بسیاری از زندگی است که در مادرید برخی از بدن منتقل شده اند به یخ, اسکیت روی یخ بازی کردن به عنوان خانه های مراسم تشییع جنازه باید اجرا از فضا.

ایتالیا آماده بود و نه برای COVID-19 بیماری همه گیر.

جوزپه Navarra

استاد جراحی در دانشگاه مسینا

یکی از مهمترین انتقادات از دولت اسپانیا است که آن را نمی انبار کردن تجهیزات پزشکی در اوایل به اندازه کافی. دولت قول داده است برای خرید و توزیع 550 میلیون ماسک 5.5 میلیون آزمون و 950 قطعه از کمک تنفس تجهیزات در طول هشت هفته سلامت وزارت بهداشت هفته گذشته اعلام کرد.

در بریتانیا دولت نیز برای انتقاد از عدم وجود تجهیزات حفاظتی در دسترس بودن. ریچارد هورتون را editor-in-chief of the u. k. مجله پزشکی لانست گفت: در مقاله ای که در این کشور نظام سلامت “شده است به طور کامل آماده نشده برای این بیماری همه گیر.”

یک سخنگوی دولت انگلیس روز پنجشنبه گفت که وجود داشته اند برخی “مشکلات توزیع” تجهیزات حفاظتی اما اشاره کرد که این مسئله به طور موقت.

به اندازه کافی تخت

موضوع دیگر فاکتورها باعث ایجاد پلاک خدمات بهداشتی و درمانی در اروپا و ناتوانی به جای تعداد زیادی از بیماران در حال سقوط به شدت بیمار در همان زمان.

“ما یک مشکل بزرگ با تعداد کل ITU (درمان فشرده واحد) تخت” Cobo از مادرید اضافه شده است. ایتالیا بدترین آمار کشور در اروپا مشکل مشابه مواجه است.

“در دهه گذشته (به ایتالیایی خدمات بهداشت ملی) شاهد کاهش بیش از 37 میلیارد یورویی (40 میلیارد دلار) با کاهش قابل توجهی در بخش ICU (intensive care unit) تخت همراه با یک مترقی خصوصی سازی مراقبت های بهداشتی به ویژه در غنی شمال” جوزپه Navarra, استاد جراحی در دانشگاه Messina, سیسیل گفت: CNBC از طریق ایمیل.

“ایتالیا آماده بود و نه برای COVID-19 pandemic,” او اضافه شده است.

پزشکان در خیابان در مقابل اورژانس در ورودی بیمارستان سنت پو برای تشکر از حمایت همسایگان در طول بحران از coronavirus – Covidien-19 در بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا, در تاریخ 31 مارس سال 2020 است.

NurPhoto

دولت ایتالیا دریافت کرده است, ماسک هواکش و مشاوره از چین و وزارت بهداشت گفت اضافی توزیع تجهیزات حفاظتی خواهد بود اولویت بندی به کارکنان پزشکی.

هر دو Defilippis و Navarra CNBC گفت که برخی از مراقبت های بهداشتی کارگران گفته شده بود برای ادامه کار حتی در صورتی که تست مثبت برای ویروس “مگر اینکه علامتی.” دولت ایتالیا بود که بلافاصله نظر در دسترس هنگامی که تماس با CNBC پنج شنبه.

تست مسائل

انگلستان شده است برای انتقاد از عدم تست. هورتون ناودان دولت انگلیس استراتژی و گفت که وزیران نیست به دنبال مشاوره از کسانی که “برای تست هر مورد مشکوک به.” نخست وزیر بوریس جانسون دولت قول داده است برای سرعت بخشیدن به تست موارد مشکوک.

جانسون که خود به خود منزوی پس از آزمایش مثبت برای این ویروس گفت: تست شد “راه را از طریق. این است که چگونه ما باز خواهد شد coronavirus پازل. این است که چگونه ما آن را شکست در پایان.”

کارشناسان بهداشت بر این باورند عدم تست می تواند حزب توضیح دهد که چرا ایتالیا و اسپانیا شده اند با آمار بیشتر coronavirus موارد از چین است. اساسا بیشتر افرادی که آزمایش بهتر است که مقامات می توانند پاسخ دهند.

با توجه به چالش های بی سابقه ای و فشار بر سیستم مراقبت های بهداشتی دولت ها در سراسر اروپا را اعلام کرد مراحل مختلف برای حمایت خود را در بخش های در حال توسعه از جمله قراردادهای خصوصی با امکانات مراقبت و با اعلام بودجه جدید.

و همچنین به عنوان ramping تا تهیه تجهیزات و تست های دولت های اروپایی نیز ساخته شده است به طور موقت زیرساخت به خانه بیماران آلوده و موسسات مانند صلیب سرخ و پزشکان بدون مرز کمک کرده اند برای نظارت بر گسترش ویروس.

“ما در مواجهه با اگزوژن جهانی, شوک است که هیچ سابقه در تاریخ معاصر” در ایتالیا کونته در مصاحبه ای گفت: در ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>