L مارک های نزدیک فروش victoria’s Secret به چنار همکاران

مردم دیده می شود در داخل که به تازگی افتتاح victoria’s Secret فروشگاه در شانگهای در فوریه 24, 2017.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

L برندهای نزدیک شدن به یک معامله به فروش آن راز ویکتوریا با نام تجاری برای شرکت سهام خصوصی چنار همکاران در یک معامله است که می تواند اعلام کرد به زودی در این هفته مردم آشنا با این موضوع گفت: CNBC.

آن را نمی تواند بلافاصله مشخص چه نقش رهبری L مارک های مدیر عامل Les Wexner را در چنین یک معامله است. Wexner شده است تحت فشار با توجه به روابط به اواخر فیلم جنایی جفری اپستاین. او نیز با انتقاد از عملکرد ضعیف این شرکت راز ویکتوریا با نام تجاری خود را در زیر تماشا کنید. L برندها نیز صاحب قوی تر-انجام حمام و Bodyworks مراقبت شخصی فروشگاه.

CNBC اولین گزارش در ماه نوامبر که L مارک های کاوش شد یک spin-off از راز ویکتوریا و یا “خصوصی سرمایه گذاری در سهام.” در آن زمان این شرکت به کاوش می پردازد که Wexner در محل. وال استریت ژورنال در ماه ژانویه گفت: چنار بود با وزن یک معامله برای خرید راز ویکتوریا که می تواند شامل Wexner پله پایین به عنوان مدیر عامل.

افرادی که نخواست نامش فاش شود به این دلیل که مذاکرات هنوز محرمانه هشدار داد از نظر معامله هنوز در حال مذاکره و هنوز هم می تواند در عین حال سقوط از هم جدا و یا به تعویق افتاد. L مارک و چنار کاهش یافته است به نظر.

سهام L مارک های پایین و نزدیک به 10 درصد بیش از سال گذشته است.

برای چنار یک معامله برای خرید راز ویکتوریا خواهد بود یک شرط بندی بر روی یک بازیکن در غالب در بزرگ پوشاک صمیمی میباشد. بند یک $7.2 میلیارد رده با توجه به NPD. راز ویکتوریا که مبادرت به فروش لباس خواب, عطر و لوازم جانبی دیگر تا به حال حدود 7.4 میلیارد دلار فروش در سال گذشته با توجه به Factset.

چنار نیز شرط است که آن را می توانید تقویت راز ویکتوریا با نام تجاری پس از آن مواجه شده است و قابل تحول. خرده فروش برای سال مواجه انتقادات از خارج از تاریخ تمرکز بر روی سبک در حالی که رقبای مانند سوم عشق اولویت راحتی. در ماه نوامبر آن را لغو آن یک بار در مد نشان می دهد سالانه به عنوان بینندگان به طور فزاینده ای دوری تحریک آمیز نشان می دهد.

اخیرا این شرکت مواجه شده است و اتهامات حرفه ای ناشایستگی. سابق خود را افسر ارشد بازاریابی اد Razek متهم شد, از رفتار نامناسب با توجه به اتهامات در گزارش اخیر نیویورک تایمز. Razek که پا را در سال گذشته مطرح شده بود نزدیک به Wexner. L مارک سخنگوی نیویورک تایمز گفت شرکت “‘است که به شدت متمرکز در اداره شرکت محل کار و رعایت شیوه و که آن را به حال “ساخته شده گام های قابل توجهی.” Razek رد اتهامات.

و Wexner است که در میان بالاترین-مشخصات مدیران با روابط اپستاین که هنوز برای حذف خود از عموم افراد باشد. بریتانیا را از شاهزاده اندرو گفت: “قدم به عقب از وظایف برای آینده قابل پیش بینی” با توجه به اختلاف بیش سلطنتی بریتانیا دوستی گذشته با اپستاین. کارآفرین جوی ایتو در اوایل سال گذشته استعفا داد و از نقش خود به عنوان مدیر آزمایشگاه رسانه ای MIT و چندین شرکت تابلوهای پس از اعتراف او پول از اپستاین.

Wexner گفت: در ماه اوت او برای اولین بار ملاقات اپستاین در اواسط 1980s از طریق دوستان که vouched برای سرمایه. اپستاین یک متولی از Wexner بنیاد اگر چه Wexner گفت: اپستاین تا به حال هیچ مسئولیت های اجرایی. در نامه ای به بنیاد در ماه اوت Wexner گفت: اپستاین به حال اختلاس بیش از $46 میلیون از Wexner و خانواده اش سال پیش. او تنها به تازگی ارائه اسناد به دادستان فدرال در مورد پول گم شده است. او توضیح داد که چرا او به دنبال اتهامات زمانی که او کشف وجوه از دست رفته بودند.

L مارک گفته است که قطع روابط با اپستاین تقریبا بیش از یک دهه پیش و نام خود را به اتهام جنایت “شنیع.”

چنار دارای سابقه در نظر گرفتن شرط که همسالان خود چرخید. این شرکت سهام خصوصی یکی از معدود برای ادامه سرمایه گذاری در خرده فروشی حتی به عنوان در حال تغییر چشم انداز پرتاب شده تعدادی از سهام خصوصی حمایت buyouts مانند اسباب بازی R با ما و Payless ShoeSource, به ورشکستگی است.

بسیاری از این شرط همراه بودند توسط پررنگ و استراتژی های خلاق. چنار تامین مالی آن $6.9 میلیارد دلار کسب محاصره دفتر خرده فروش کالاهای اساسی در راه است که اجازه آن انعطاف پذیری برای باد کردن آن خرده فروشی کسب و کار در حالی که حفظ آن قوی تر کسب و کار به کسب و کار بخش.

شرکت بسته سوم آن صندوق با $4.75 میلیارد دلار از شریک محدود سرمایه در سال 2018 است. آن مطرح شده این صندوق بزرگترین و در عین حال با یک چشم به سمت سرمایه گذاری در خرده فروشی.

چنار گذشته روابط L مارک’ سلف محدود علامت های تجاری. این شرکت در زمان 51 درصد بهره در محدود مارک’ منابع کسب و کار دکل های جهانی مد در سال 2011. این شرکت در حال حاضر شناخته شده به عنوان MGF منابع کمک کرده چنار قرار دادن با هم یک خرده فروشی و پوشاک امپراتوری که همچنین شامل Talbots و دامداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>