چارلز کخ رئیس Koch Industries.

بو تبدیل سریع فوریه ریدر | ویچیتا عقاب | تریبون سرویس خبری | گتی ایماژ

آزادیخواه و محافظه کار اهدا کنندگان که با حضور سالانه کخ شبکه اجلاس بیش از آخر هفته در مورد نیاز به دفاع از توافق اکثریت در مجلس سنا به عنوان یک backstop در مورد حزب دموکرات شکست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

مردم در این نشست در پالم اسپرینگز کالیفرنیا نیست فقط اخم درباره مترقی نامزدهای سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن برنده — آنها همچنین نگران وزش سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با توجه به شرکت کنندگان که کاهش یافته است به نام پس از مکالمات خصوصی تلقی می شد.

این افراد گفت که هر سه نامزد پیشنهاد کرده اند که سیاست های پرواز به صورت رایگان-بازار فلسفه به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از شبکه است که بخشی از بودجه توسط میلیاردر چارلز کخ.

“ساندرز و وارن ارائه شده ترین وحشت” گفت: یکی از شرکت کنندگان.

هر دو ساندرز و وارن نام کرده اند برای افزایش شرکت های بزرگ, تنظیم, بزرگ با افزایش مالیات بر ثروتمندان و کسب و کار جهانی “مدیکر برای همه” طرح بیمه بهداشت و درمان. و در حالی که بایدن را رد کرده است مدیکر برای همه, او همچنین خواستار افزایش مالیات. بایدن حفظ سرب در نظر سنجی های ملی با توجه به Real Clear Politics متوسط جلوتر از ساندرز و وارن.

این شبکه به گفته افراد آشنا با این موضوع معتقد است این سیاست ها یک شکل از دولت نفس بیش از حد. برایان قلاب رئیس و مدیر عامل ایستادگی در کنار هم گفت: شرکت کنندگان که او می بیند ایده های منتقله از سوسیالیسم و ناسیونالیسم به عنوان یک تهدید برای آمریکا با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

ایستاده با هم سخنگوی کاهش یافته است به نظر در گفتگو با اهدا کنندگان.

این شبکه در حال حاضر گفت: آن را نمی خواهد درگیر شدن با 2020 انتخابات ریاست جمهوری. به جای آن متمرکز شده است در اجرای اهداف سیاست به جای درگیر شدن در سیاست های حزبی.

در مقدماتی تصویری که در این اجلاس چارلز کخ خود گفت: این گروه به دنبال متحد کردن مردم است.

“هر دو طرف کاهش یافته است به جنگ قبایل iranclash l” او گفت:. “ما در حال ارائه یک رویکرد متفاوت: متحد کردن مردم بدون در نظر گرفتن حزب سیاسی برای پیشبرد سیاست هایی که توانمند سازی مردم است.”

علاوه بر پخش نگرانی در مورد افزایش مالیات و جهانی سلامت پوشش کخ شبکه اهدا کنندگان همچنین تاکید کرد آنچه در نظر آنها نیاز به حفظ pro-سود کسب و کار ساخته شده تحت مغلوب ساختن پیشی جستن تصدی. حفظ اکثریت جمهوری خواه در مجلس سنا است که بخش مهمی از این استراتژی است. ایران دارای یک 53-47 لبه در اتاق و چند تن از اعضاء برای انتخاب مجدد در نوسان متحده است.

تا کنون کخ-گروه حمایت آمریکایی ها برای رفاه اقدام علنا حمایت عربستان سنسور. John Cornyn تگزاس, Steve Daines از مونتانا کوری گاردنر از کلرادو, دیوید پردو گرجستان و تهم Tillis کارولینای شمالی. این شبکه می بیند این قانونگذاران به عنوان قهرمان مورد نظر خود را سیاست.

شبکه کمک خواهد کرد این نامزدها با تلویزیون های دیجیتال و تبلیغات. آن را نیز به استقرار ارتش خود را از فعالان به کرباس رای دهندگان به این نامزدها.

اگر چه هنوز معلوم نیست چه شبکه ای است که صرف در تلاش است همچنین رفتن به درگیر با 200 فدرال و ایالتی نژادها. این تلاش شامل سه ده در رقابت برای مجلس نمایندگان ایالات متحده. این گروه صرف بیش از 400 میلیون دلار در طول سال 2018 midterm چرخه انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de