کوبه برایانت بیوه شکایت هلیکوپتر مالک به عنوان لا یادبود می گیرد

کوبه برایانت بیوه شکایت کرد صاحب بالگرد که سقوط کرد در مه و او را کشته و خود را دختر نوجوان.

ونسا برایانت طرح دعوی در دادگاه ادعا ادعای قتل غیر عمدی خلبان بود و بی دقتی و غفلت با پرواز در شرایط ابری و باید سقط پرواز.

خلبان, Ara Zobayan شد و در میان نه نفر کشته در سقوط ماه گذشته.

طرح دعوی در دادگاه می آید به عنوان هزاران نفر با حضور در یک مراسم یادبود عمومی برای بسکتبال افسانه دختر خود و دیگر قربانیان در میدان جنگ که در آن NBA سوپراستار بازی بسیاری از کار خود را.

People attend a public memorial for NBA great Kobe Bryant, his daughter Gianna and seven others killed in a helicopter crash on January 26, at the Staples Center in Los Angeles, California, U.S., February 24, 2020. REUTERS/Lucy Nicholson
تصویر: هزاران نفر با حضور در مرکز استیپلز در لس آنجلس به یاد داشته باشید کسانی که در تصادف کشته

این فروخته مراسم یادبود برگزار می شود در اصلی مرکز است که به لس آنجلس لیکرز و شناخته شده به عنوان “خانه کوبه ساخته شده است”.

ستاره بسکتبال کشته شد و همراه با او 13 ساله دختر Gianna زمانی که هلیکوپتر او رفت و آمد در سقوط در کالاباساس کالیفرنیا, در شمال لس آنجلس در 26 ژانویه.

مبارزه اشک Ms برایانت پرداخت ادای احترام به شوهر و دخترش به او تحویل داده مداحان.

بیشتر از جهان

او گفت: Gianna – همچنین به عنوان شناخته شده Gigi – خواهد او را بوسه صبح به خیر و شب به خیر هر روز که او “یک پدر و دختر, اما من می دانم که او را مادر”.

او صحبت کرد که چگونه او را “هرگز به او راه رفتن پایین راهرو” و Gianna “هرگز به یک پدر و دختر با پدر او”.

Mrs برایانت به یاد می آورد 13-year-old ترویجی برای پرداخت برابری در ورزش و رویای او برای بازی در زنان National Basketball Association.

“جی جی را به احتمال زیاد تبدیل شدن به بهترین بازیکن در WNBA,” او گفت:.

Vanessa Laine Bryant reacts during a public memorial for her late husband, NBA great Kobe Bryant, her daughter Gianna and seven others killed in a helicopter crash on January 26, at the Staples Center in Los Angeles, California, U.S., February 24, 2020. REUTERS/Lucy Nicholson
تصویر: مبارزه اشک ونسا برایانت پرداخت ادای احترام به شوهر و دخترش به او تحویل داده مداحان

“او را ساخته اند یک تفاوت بزرگ برای بسکتبال زنان…. جی جی با انگیزه بود برای تغییر راه همه بازدید زنان در ورزش است.”

صحبت کردن در مورد او “شیرین شوهر” Mrs برایانت گفت: “کوبه مرا دوست داشت بیشتر از من می تواند اکسپرس”.

“او معدن – او من همه چیز است.”

“ما همیشه صحبت در مورد چگونه ما می خواستیم به سرگرم کننده پدربزرگ و مادربزرگ به نوه های ما. کوبه همیشه گفت: دختران چه زیبا و هوشمند هستند. او به آنها آموخت چگونه به شجاع و نگه داشتن فشار فورد زمانی که همه چیز دشوار است.”

هنگامی که او ادای احترام در مرحله به پایان رسید خانم برایانت کمک کرده بود پایین پله توسط افسانه بسکتبال مایکل جردن.

در اوایل فوریه Mrs برایانت اعلام کرد خدمات برگزار خواهد شد به عنوان یک “جشن زندگی” برای او در اواخر ،

آوریل 24 توسط یک تاریخ خاص برای خانواده آن را به عنوان نماد هر دو کوبه و Gianna را کشباف و تعداد سال کوبه و ونسا با هم بودند.

سخنرانان در یادبود رویداد منعکس شده در برایانت (آرکانزاس) تاثیر در بسکتبال و جهان همراه با موسیقی و مروری بر برایانت در دادگاه دستاوردهای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>