کرک داگلاس افسانه ای هالیوود مرد سخت مرده در 103

Kirk Douglas, شناخته شده به عنوان یکی از محبوب ترین بچه ها سخت در تاریخ هالیوود بر روی صفحه نمایش و یک مدافع از لیست سیاه هنرمندان خاموش شدن صفحه نمایش, درگذشت, شنبه در سن 103.

این بازیگر پسر مایکل داگلاس اعلام کرد مرگ او از طرف خانواده داگلاس شنبه در یک Instagram post.

“به جهان او یک افسانه یک بازیگر از عصر طلایی از فیلم که زندگی او را به سال های طلایی انسانی که تعهد به عدالت و علل اعتقاد او در تنظیم یک استاندارد برای همه ما به آرزوی,” او نوشت.

بیشتر از ان بی سی نیوز:

کرک داگلاس که شجاعانه و علنی مبارزه راه خود را از یک سکته مغزی شدید در سال 1996 به خاطر خواهد شد برای شن و عزم او نشان داد بر روی صفحه نمایش در عمل حماسه مثل “اسپارتاکوس” و “20,000 Leagues Under the Sea” را به عنوان به خوبی به عنوان صمیمی تر شخصیت مطالعات مانند “تنهایی شجاع.” اما این تعهد خود را به آرمان بالاتر در صنعت فیلم ثابت کرد حتی بیشتر چشمگیر است.

بازیگر شد مسئول برای کمک به شکستن هالیوود بدنام لیست سیاه در اوج جنگ سرد پارانویا زمانی که او ابزاری در استخدام و اعتباری افسانه ای فیلمنامه Dalton Trumbo, یک عضو به اصطلاح “هالیوود ده” برای کار خود را در “اسپارتاکوس.” داگلاس نیز متعهد نیکوکار و پدر یاد بازیگر در سمت راست خود مایکل داگلاس.

“من شناخته شده کرک داگلاس شخصا و قدردانی از دوستی اش” جیمی کارتر رئیس جمهور گفت: در حالی که اعطای داگلاس مدال آزادی ریاست جمهوری, ملت, بالاترین غیرنظامی افتخار در سال 1981. “اما بیش از آن که من شناخته شده اند چگونه او اختصاص داده شده است که با استفاده از استعداد خود را به عنوان یک بازیگر و یک کارگردان و اعتماد به نفس است که با او برگزار شده توسط خود مردم در پخش خبر خوب در مورد این کشور و تبیین اهداف ما ما آرمان ما تعهدات و ما دستاوردهای ما امیدها و رویاهای ما به مردم سراسر جهان است.”

مترقی ارزش داگلاس ممکن است محصول خود را تربیت به عنوان کودک فقیر از مهاجران یهودی از آنچه در حال حاضر بلاروس — تولد او نام Issur Danielovitch — که در شهر آمستردام نیویورک.

پس از برش زدن دندان های خود را به عنوان یک بازیگر مرحله به ثمر رساند و قوی در حمایت از نقش ها در فیلم های کلاسیک مانند “از گذشته” داگلاس که در نهایت ظهور به عنوان یک ستاره در سمت راست خود را با سال 1949 بوکس درام “قهرمان” که او به دست آورده و برای اولین بار از سه بهترین بازیگر نقش اول مرد نامزد جایزه اسکار. (او در نهایت به خانه یک عمر دستاورد اسکار در سال 1996).

که فیلم و در بازدید های بعدی که به دنبال داگلاس شکست با سنت unflappable مردان پیشرو با به تصویر کشیدن پیچیده و اغلب از نظر اخلاقی-تضاد شخصیت های که تست شده مخاطبان همدردی.

در ضمن در سخت بران فیلم هایی مانند “تک خال در حفره” “راه افتخار” و “هفت روز در ماه مه” داگلاس نیز به خجالتی نیست و دور از به چالش کشیدن موضوع مانند فساد مطبوعات و نظامی است.

داگلاس دنبال احساسات خود را بدون به خطر انداختن محبوب خود را درخواست تجدید نظر: او در میان 25 دفتر جعبه ستاره توسط Quigley شرکت چاپ و نشر برای شش سال راست از سال 1957 تا 1963. و حتی خود را به عنوان تولید شروع به دم در بعد از دهه شکاف-chinned ستاره باقی مانده داشتی نماد رابطه جنسی به خوبی به دهه شصت.

سرعت داگلاس نگهداری دائمی یک-لیستر آیا تلفات در رابطه اش با خانواده اش. او تقسیم از مایکل را که معروف خود مادر بود تنها 6 سال است.

“[کرک] بود rager در اوایل. او overworked. او با انجام پنج به علاوه تصاویر از یک سال و” مایکل داگلاس گفت: مردان مجله در سال 2013. “من فقط مرتب کردن بر اساس ماند از راه خود را اما او بهترین او می تواند.”

در طول سال دو مشهور مردان را تعمیر رابطه خود و حتی به نظر می رسد در کنار یکدیگر (همراه با کرک بحرانزده نوه Cameron) در سال 2003 برای فیلم “آن را در خانواده اجرا می شود.” و او ایستاده بود توسط پسرش مایکل را در کنار زمانی که او در مبارزه مرحله IV سرطان در سال 2010.

او همچنین شروع به وبلاگ نویسی در دهه نود خود جذب نسل جدیدی از طرفداران و دوازدهم کتاب شرکت نوشته شده با همسر خود را از 62 سال, Anne Buydens داگلاس به نام “کرک و آن: نامه عشق, خنده و یک عمر در هالیوود” منتشر شد در سال 2017.

داگلاس دریافت تشویق ایستاده در 2018 گلدن گلوب جایزه های ویژه با دختر در قانون از کاترین زتا-جونز که ارائه یک جایزه.

افتخاری اسکار گیرنده است جان سالم به در با همسر و سه فرزند مایکل, پیتر, و جوئل داگلاس. او جوانترین پسر با Buydens اریک درگذشت در سال 2004 از آنچه که رد شد یک اتفاقی مواد مخدر مصرف بیش از حد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>