R نرخ تولید مثل – یک کلید اندازه گیری چقدر COVID-19 در حال گسترش است – رفته تا در انگلستان در دو هفته گذشته به علت بیماری در خانه های مراقبت دو منجر کارشناسان پیشنهاد کرده اند.

این اندازه گیری که چگونه بسیاری از مردم به طور متوسط آلوده می شود برای هر یک نفر که دارای این بیماری است.

اگر R یک, پس از آن یک فرد با این بیماری آلوده یک نفر دیگر.

به عنوان طولانی به عنوان R ارزش است که در زیر یک تعداد روزانه موارد سقوط خود ادامه خواهد داد.

آقا یان الماس دفتر آمار ملی رئیس گفت: با موافقت قبلی نظر توسط دانشمند پروفسور جان ادموندز که مدعی آن افزایش یافته است از حدود 0.6 چند هفته پیش به دلیل گسترش سریع در خانه های سالمندان.

“این است که هدایت می شود با این بیماری همه گیر در مراقبت از خانه او می گفت و من نمی demur از آن” آقا یان گفت: Downing Street COVID-19 کنفرانس خبری.

Government shows 'rate of infection' video
30 مارس: دولت ویدئو توضیح می دهد که COVID-19 ‘میزان عفونت’

استاد ادموندز زودتر گفت: نمایندگان مجلس در علم و فناوری کمیته که R ارزش است که در حال حاضر بین 0.75 و یک.

بیشتر از Covid-19

به این معنی نخست وزیر بوریس جانسون کمی تکان دادن اتاق به سهولت مستند بدون خطر افزایش انتقال و گزاف گویی پشت در coronavirus موارد است.

و وزیر امور خارجه Dominic Raab در سخنرانی خود در دولت روزانه جلسه گفت: R ارزش بین 0.5 و 0.9.

“ما باید برای بلند کردن اقدامات به تدریج و نظارت بر آنچه اتفاق می افتد” پروفسور ادموندز گفت. “این امر می تواند آسیب مجبور به بازگشت به مستند.

“ما نمی توانیم حکومت آن را. اقدامات ممکن است مجبور به تحمیل شود به صورت محلی اگر شیوع در حال گسترش است اما من بسیار امیدوارم که برای جلوگیری از آن است.”

Dominic Raab
Raab: مستند تغییرات خواهد بود ‘افزایشی’

آقای Raab گفت: “بسیار مهم مسئله” باقی می ماند در مراقبت از خانه. او گفت: “ما قطعا یک چالش در مراقبت از خانه.”

او گفت: به طور کلی تعداد روزانه جدید عفونت و مرگ و میر هر دو “به طور پیوسته در حال سقوط”. اما او هشدار داد: “این ویروس است نه ضرب و شتم و در عین حال آن باقی مانده مرگبار و عفونی.”

پروفسور ادموندز که نشسته در دولت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم) همچنین هشدار داد موارد نیاز به سقوط قابل ملاحظه ای قبل از تماس با ردیابی می تواند متکی برای کمک به جلوگیری از موج دوم.

او هشدار داد این سیستم می توان به سرعت تحت الشعاع اگر وزرا تکیه تماس با ردیابی یک بار مستند کاسته است هفته آینده.

اجتماعی فاصله ضروری خواهد بود برای کاهش انتقال ویروس, او گفت:.

او گفت: “ما شاید 20,000 موارد در روز است. برای تماس با ردیابی (تماس با ما) و همه کسانی که خواهد بود بسیار زیادی انجام است. آن را احتمالا غیر ممکن است در حال حاضر.

“بروز کرده است برای آمدن به سمت راست پایین برای تماس با ردیابی می شود امکان پذیر است.”

دولت با استفاده از تماس با ردیابی در تلاش برای کنترل گسترش ویروس در آغاز انگلستان شیوع.

اما در هر مورد تا به حال شده است در مجاورت نزدیک با حدود 40 نفر که نیاز به فوریت ترسیم و جدا شده به عنوان یک احتیاط.

این سیستم به سرعت غرق شده با تعداد زیادی از مخاطبین که از دست رفته شده بود رفتن به توسعه COVID-19. سیاست رها شده بود در 12 مارس.

“اگر شما بودند به بروز راست پایین در حال حاضر و سپس تماس با ردیابی می توانست نقش” پروفسور ادموندز گفت.

“من نمی خواهم به تکیه بر آن به تنهایی به طوری که وجود خواهد داشت نیاز به اجتماعی دیگر فاصله اقدامات صورت گرفته پس ما نمی بازگشت به یک وضعیت که در آن تماس با ردیابی است فقط خراش در سطح و بیماری از کنترل خارج شده است.”

همچنین تحقیقات جدید نشان می دهد که مردم شروع به حرکت در اطراف و بیشتر به عنوان آنها پیش بینی یک آرامش اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

Stay at home sign
تصویر: تحقیقات جدید نشان می دهد که مردم شروع به حرکت در اطراف بیشتر

دانشمندان در دانشگاه کالج لندن گفت: تعداد منحصر به فرد گوشی های تلفن همراه مورد استفاده در هر منطقه با توجه به — یک راهنمای به جمعیت جنبش نشان داد که فعالیت در حال افزایش بوده است پس از 20 مارس پس از یک دوره طولانی مدت کاهش از مستند اعلام شد در ماه مارس ،

در سراسر کشور فعالیت دارد در حال حاضر در 60 درصد از پیش مستند سطوح از 50 درصد در اواسط ماه آوریل است.

پروفسور جیمز Cheshire معاون مدیر ESRC مصرف کننده داده های مرکز تحقیقات در UCL گفت: “تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که مردم شده اند پیوستن به مستند قوانین و در نظر گرفتن آنها بسیار جدی در طول اولین ماه یا بیشتر.

“اما در اوایل ممکن است ما شروع به دیدن یک شیفت با فعالیت بیشتر در روز های اخیر.

“ممکن است که مردم شروع به افزایش حرکات خود را در انتظار دولت اعلام می رود این آخر هفته برای کاهش مستند.”

تحلیل: چرا افزایش R لزوما به این معنی نیست ما به عنوان دومین قله

توماس مور, علم, خبرنگار

شواهد با توجه به علم و فناوری کمیته نشان می دهد R نرخ افزایش یافته است به دلیل آنچه که اتفاق می افتد در مراقبت از خانه.

ما به طور موثر دو شیوع بیماری در این لحظه است که احتمالا به همین دلیل موارد جدید و مرگ و میر در نظر گرفتن چنین زمان طولانی برای کاهش – ویروس منتشر شده است در مراقبت از خانه در حالی که کاهش در جهان خارج است.

بنابراین, روشن, افزایش R شماره معنا نیست که این ویروس در حال گسترش در جامعه است و این به آن معنا نیست که مستند شکست خورده است. در واقع این ویروس در حال گسترش است تا به آرامی آکسفورد واکسن تیم نگران هستند آنها را نمی خواهد به اندازه کافی زمینه اطلاعات برای اثبات آن کار می کند.

بنابراین ما در حال حاضر به عنوان در موج دوم. اما PM ندارد لول خوردن در اتاق هنگام کاهش محدودیت. رفتن بیش از حد سریع و R را صعود بالاتر از 1 و شیوع بیماری گسترش می یابد دوباره.

R همچنین در حال حاضر برآورد. های مختلف مدل سازی گروه های مختلف استفاده کنید منابع داده ها – مرگ و میر رفتار اجتماعی/اطلاعات تماس و غیره.

دو بار در هفته این گروه دیدار و آمد تا با یک اجماع شماره. پروفسور جان ادموندز از علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم) گفت: این کمیته که آن را در حال حاضر 0.75 -1.0 – کمی متفاوت به محدوده داده شده توسط دومینیک Raab.

ما یک ایده بسیار بهتر از آنچه که این ویروس انجام می دهد که نتایج را اول دوباره از نظارت مطالعه به طور مشترک اجرا شده توسط اداره ملی آمار دانشگاه آکسفورد و ولکام تراست احتمالا پنجشنبه آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de