سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا گوردون Sondland به شهادت می رسد قبل از یک خانه هوش کمیته شنوایی به عنوان بخشی از درخواست استیضاح به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاپیتول هیل در واشنگتن, ایالات متحده, نوامبر 20, 2019.

لورن الیوت | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به یاد می آورد سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا گوردون Sondland یک شاهد کلیدی در آمریکا’ استیضاح تحقیق, NBC News گزارش شده است.

حرکت گزارش شد ساعت پس از آن آشکار شد که ارتش ستوان سرهنگ الکساندر Vindman دیگر شاهد در استیضاح شد به یاد می آورد از پست خود به عنوان یک شورای امنیت ملی کارمند.

David ماشین کار یک وکیل برای Vindman, تقبیح این اقدام به عنوان تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن به “انتقام گرفتن” در برابر مقامات در دولت او که همکاری با آمریکا.

فقط دو روز قبل از آن ایران با رهبری مجلس سنا رای دادند و تقریبا در امتداد خط حزب به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در دو مقاله از استیضاح که به تصویب مجلس در ماه دسامبر.

یک روز بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن حمله را درک سیاسی دشمنان در طول یک صدای بلند و طولانی victory lap.

“بسیاری از مردم صدمه دیده اند و ما نمی توانیم اجازه دهید که در رفتن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سخنان سالانه ملی نماز و صبحانه در صبح روز پنج شنبه.

آشکار پاکسازی از Sondland و Vindman — و Vindman برادر یوگنی که مشغول به کار به عنوان یک وکیل در شورای امنیت ملی — یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات.

در بیانیه منتشر شده جمعه شب Sondland گفت: “من توصیه شد که امروز رئیس جمهور در نظر دارد به یاد من بلافاصله موثر به عنوان سفیر ایالات متحده به اتحادیه اروپا” ان بی سی گزارش داد.

Sondland تشکر مغلوب ساختن پیشی جستن “برای داشتن به من این فرصت را به خدمت” با توجه به NBC.

“من با افتخار از دستاوردهای ما. کار ما اینجا شده است برجسته از زندگی حرفه ای من” Sondland این گزارش گفت:.

هر دو از Vindmans شده بود reassigned به گروه ارتش سخنگوی روز جمعه گفت.

Sondland حیرت زده قانونگذاران و آمریکایی ها در ماه نوامبر هنگامی که او قبل از شهادت به خانه هوش کارگروه که تهمت به کارگردانی وکیل شخصی اش رودی جولیانی به دنبال یک “عوض” با اوکراین است.

تهمت بود استیضاح توسط آمریکا در دسامبر. 18 در مقالات از سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره مربوط به معاملات خود را با اوکراین است. دموکرات ها را متهم به تهمت خودداری نزدیک به 400 میلیون دلار کمک نظامی به کیف در حالی که فشار اوکراین ولدیمیر Zelenskiy به اعلام تحقیقات به مخالفان سیاسی خود را.

Sondland یکی از به اصطلاح three amigos درگیر در ادعایی طرح گفت: او با جولیانی “در اوکراین مسائل در بیان جهت از رئیس جمهور ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im