کلاگ Incogmeato به راه اندازی وگان bratwurst و سوسیس ایتالیایی

Incogmeato را بدون گوشت همبرگر, bratwurst و سوسیس ایتالیایی

Incogmeato

کلاگ Incogmeato خط را معرفی خواهد کرد و بدون گوشت خوک محصولات این تابستان پس از رهبری غیر ممکن است مواد غذایی و فراتر از آن گوشت است.

این شرکت مواد غذایی معرفی Incogmeato به عنوان بخشی از آن گیاهی مورنینگ مزارع تجاری در ماه سپتامبر و گفت که این امر می تواند ساخت meatless نسخه از بتس برگر و مرغ. پیش از ماه مارس راه اندازی برای همبرگر Ingcogmeato رونمایی از دو محصول جدید: bratwurst و سوسیس ایتالیایی.

دو سویا مبتنی بر گوشت خوک جایگزین خواهد شد در دسترس در فروشگاه های مواد غذایی در ماه ژوئن.

“اگر شما در مورد آن فکر فصلی 800 میلیون دلار گوشت مصرف در هفته منتهی به چهارم ژوئیه بنابراین فقط در زمان برای مصرف کنندگان به خانواده کباب و احزاب این ارائه می دهد یک ‘finding vegan’ یک راه برای خدمت و طبخ یک مجموعه کامل از گیاه مبتنی بر ارائه برای خانواده خود گفت:” سارا جوان مورنینگ مزرعه مدیر کل گیاهی و پروتئین است.

مانند Incogmeato همبرگر به bratwurst و سوسیس خواهد یافت در فروشگاه های مواد غذایی در کنار محصولات آنها تقلید. Incogmeato همچنین قصد دارد برای ارائه به تقلید از کتلت مرغ و مناقصات اما نه ارائه جزئیات بیشتر در خود تاریخ انتشار.

غیر ممکن است مواد غذایی که پیشگام گیاهی برگر روند در کنار فراتر از گوشت و اعلام کرد خود را در آینده بدون گوشت خوک محصول در لوازم الکترونیکی مصرفی نشان می دهد در ماه ژانویه است. فراتر از آن در حال حاضر مبادرت به فروش گوشت bratwurst و سوسیس ایتالیایی. در حالی که گوشت خوک است که بیشترین مصرف گوشت در سراسر جهان شده است و تنها سوم-بیشترین مصرف گوشت در ایالات متحده در حال سقوط و مرغ و گوشت گاو.

کلاگ است که نه تنها سنتی شرکت مواد غذایی در حال گسترش به فراتر از آن و غیر ممکن است قلمرو. نستله و تولید گوشت مانند هورمل و Smithfield نیز ایجاد خود را تقلید گوشت برای رسیدن به مصرف کنندگان که به دنبال کاهش مصرف گوشت. UBS است که پروژه های گیاهی و پروتئین جایگزین گوشت در بازار می تواند به ارزش 85 میلیارد دلار در سال 2030 دلار 4.6 میلیارد دلار در سال 2018 است.

مورنینگ مزارع دارای مزیت در حال حاضر شناخته شده برای آن گیاهی محصولات از جمله منجمد همبرگر گیاهی. این برند نیز با هدف به طور کامل وگان 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>