تبس در حال رفتن بد به عنوان coronavirus نگه می دارد و رستوران ها بسته شده است. بوستون آبجو یک راه حل

به عنوان کافه ها و رستوران ها باقی می ماند توقیف در پاسخ به کروناویروس همه گیر بوستون آبجو تبدیل میلیون ها دلار از منقضی شدن آبجو به اتانول به جبران برخی از آن از دست فروش.

آبجو با خدا ممنوع فروش افزایش 11.6 درصد در هفته منتهی به سوم آوریل 11 به گفته نیلسن داده ها به عنوان مصرف کنندگان نوشیدنی های بیشتر در صفحه اصلی. اما اسپایک نیست به نفع صنعت تخمیر به عنوان بسیاری از آنجا که آنها با تکیه بر فروش در رستوران ها و کافه ها. تغییر در روند مصرف است که منجر به منقضی شده تبس برای بسیاری از تولید کنندگان آبجو هنر و صنعت.

زنجیره تامین اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر به رهبری کشاورزان به تخلیه شیر و تخم مرغ و حتی به عنوان فروشگاه های مواد غذایی مبارزه برای حفظ بالا و تقاضای مواد غذایی در انبار.

بوستون آبجو پدر و مادر سام آدامز است که مصرف کمتر بی فایده رویکرد وقتی که می آید به $5.8 میلیون دلار در آبجو بازگشت توسط خرده فروشان و توزیع کنندگان در طول سه ماهه اول خود را.

این شرکت بنیانگذار و رئیس جیم کخ گفت: در CNBC “ارز” جمعه که آن را تقطیر بازگشت آبجو به اتانول بنابراین می توان آن را مخلوط به بنزین است. این شرکت دومین کرافت آبجو در کشور با توجه به Brewers در ارتباط بوده و بازیافت بیات آبجو مانند این دهه برای اطمینان از طراوت اما به تازگی آن را افزایش حجم.

آبجو نیز تطبیق با بحران ساخت ضد عفونی کننده دست. اره ماهی سر و صنعت آبجوسازی که با هم ادغام شدند با بوستون آبجو سال گذشته به عنوان بخشی از $300 میلیون معامله دگرگون شده به ساخت این محصول با استفاده از بالا اثبات اتانول است.

اره ماهی سر تولید بین 200 تا 400 گالن ضد عفونی کننده دست در روز و اهدای تمام سود برای کمک به کارگران رستوران. آن ایالت دلاور است که تعداد آن یک مشتری با توجه به سام Calagione, اره ماهی سر بنیانگذار و رئیس جمهور.

“امروز ما در حال ساخت به اندازه کافی ضد عفونی کننده دست در هر هفته در مرکز ما برای تمیز کردن بیش از نیم میلیون دست” Calagione گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>