کیت Garraway با تشکر از بیمه خدمات درمانی برای نگه داشتن شوهر زنده پس از هفته ها در بیمارستان

خروس بزرگ است تشکر از کارکنان بیمه خدمات درمانی که در حال کار برای کمک به شوهرش بازیابی از coronavirus پس از گذراندن اولین تولد بدون او در 16 سال است.

این مجری تلویزیون را درک دراپر سابق لابی گر و مشاور سیاسی شده است در بیمارستان برای بیش از یک ماه با COVID-19از جمله درمان در بخش مراقبت های ویژه.

پزشکان و پرستاران در حال نگه داشتن او “هنوز هم با ما” و “مبارزه هر روز به آرامی او را به سمت بهبودی” Garraway گفت: در پیام مشترک در رسانه های اجتماعی.

پس از تبدیل 53 روز پنج شنبه صبح به خیر بریتانیا (GMB) میزبان ارسال شده یک عکس از شوهرش گرفته شده در حالی که او سردبیر یک روزنامه دانشجویی در Instagram.

“تا دیروز بود که همیشه سختی خواهد بود یک تولد برای اولین بار در 16 سال بدون درک بنابراین برای بچه ها و من در غیاب او بود در حال حاضر,” او گفت:.

“اما ما مصمم به انجام آنچه که من فکر می کنم همه ما نیاز به انجام در حال حاضر نیست ما گنج و سپاسگزار برای عشق در اطراف ما با این حال فاصله ما از آن است.”

Garraway, که به نظر می رسد به عنوان یک شرکت کننده در من مشهور… من از اینجا! در سال گذشته شامل یک عکس از کیک تولد او دریافت شده از “غریبه” و همچنین تشکر خود را “شگفت آور” خانواده و دوستان “که ارسال پیام های سرگرم کننده بار آنها با او”.

بیشتر از Covid-19

دراپر, 52, به بیمارستان منتقل شد در پایان ماه مارس.

Garraway نشان داد در ماه آوریل که شوهر او گرفته شده بود به مراقبت های ویژه و در یک وضعیت بحرانی با کروناویروس.

او ارائه شده است به طور منظم به روز رسانی بر شوهرش شرط همزمان با کف زدن برای مراقبین در پنج شنبه شب و در هفته گذشته نشان داد که او “هنوز هم با ما هستند اما آنچه در یک نبرد است”.

این زوج در سال 2005 ازدواج کرده و یک دختر و یک پسر.

در یکشنبه, Garraway را GMB شرکت میزبان پیرز مورگان گفت که او در حال آزمایش برای coronavirus پس از درد و رنج “خفیف نشانه”.

<iframe width=”480″ height=”270″ src=”https://www.youtube.com/embed/lcL7arZhHFg?feature=oembed” frameborder=”0″ اجازه می دهد=”شتاب سنج; خودکار; رمزگذاری شده-media; ژیروسکوپ; تصویر در تصویر” allowfullscreen></iframe>

اما او در روز دوشنبه نشان داد او تا به حال آزمایش منفی خواهد بود و بازگشت به کار در این نمایش به عنوان به زودی به عنوان او است که توصیه او می توانید با دکتر خود.

سه هفته پیش همکار شرکت میزبان سوزانا رید خود جدا شده و در خانه اش در لندن هنگامی که یک عضو از خانواده توسعه یافته علائم ویروس.

روزنامه نگاران و طبقه بندی شده به عنوان کلید کارگران و مانند همه رسانههای از جمله Sky News, Morgan شده است احترام اجتماعی فاصله قوانین در حالی که در هوا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>