Kasabian ستاره تحت فشار قرار دادند سابق نامزد به همستر کیج در طول حمله به دادگاه می شنود

سابق Kasabian خواننده گروه تام Meighan تحت فشار قرار دادند سابق خود نامزد به یک همستر قفس و تهدید او با یک پالت چوبی در مقابل یک کودک یک دادگاه شنیده است.

39 ساله وارد لستر دادستانی دادگاه صبح امروز که در آن او التماس کرد گناه را به یکی اتهام تجاوز و ضرب و شتم توسط در تاریخ 9 مارس این سال است.

او محکوم به انجام 200 ساعت بدون مزد کار را برای حمله به Vikki Ager.

The court heard Tom Meighan pushed his ex-fiancee's head into a hamster cage
تصویر: دادگاه شنیده تام Meighan تحت فشار قرار دادند سابق خود نامزد به یک همستر قفس

در این جلسه گفته شد Meighan “قال به شدت از باده” را به عنوان او حمله Ms Ager که یک کودک شاهد حمله قبل از تماس 999 به گفتن “داخلی حادثه در حال وقوع بود”.

تعقیب, نعیم والی گفت: فرزند “صدا وحشتزده و ترس” در حالی که برقراری تماس و قربانی شنیده میشد گفت: “دست از من دریافت کردن من”.

او اضافه کرد که افسران پلیس توضیح داده Ms Ager به عنوان “مشخصه ناراحت” در حالی که Meighan بود “uncooperative و تهاجمی”.

دادگاه ظاهر می آید فقط یک روز پس از Kasabian اعلام خواننده شوک خروج از باندو گفت او در برخورد با “مسائل شخصی” و می خواستم به تمرکز بر روی “گرفتن زندگی خود را در مسیر بازگشت”.

بیشتر از Kasabian

Meighan از Narborough در Leicestershire اصل را تکذیب کرد حمله قرار گرفته بود اما پس از تماشای فیلم بازگشت او به افسران گفت: او نمی تواند تماشای هر بیشتر به دلیل آن را “وحشتناک”.

به عنوان فیلم دوربین مدار بسته پخش شد در دادگاه Meighan محو چشمان خود را با یک بافت برگزار شد و سر خود را در دست خود را.

Ms Ager دچار کبودی به او زانو و آرنج چپ خارجی مچ پا و انگشت شست پا را به عنوان به خوبی به عنوان یک قرمزی در اطراف گردن دادگاه گفته شد.

Kasabian during the Leicester City Barclays Premier League winners bus parade on May 16, 2016 in Leicester, England
تصویر: Meighan با Kasabian ترانه سرا و گیتاریست سرژ Pizzorno در طول Leicester City Premier League winners’ رژه در سال 2016

دادستان آقای والی گفت: “جرم “می تواند استدلال به نسبتا جدی” توصیف آن به عنوان یک “پایدار حمله”.

منطقه قاضی نیک واتسون صدور حکم Meighan گفت: خواننده: “Ms Ager ساخته شده است بیانیه ای را به پلیس و به نظر نمی رسد برای حمایت از این دادستان است.

“البته این انتخاب به این معنا نیست من باید درمان این جرم را کمتر جدی است.

“شما زدم Ms Ager بیش در بیش از یک مناسبت و قرار دادن دست خود را به گلو او.

“شما ضربه او در صورت تحت فشار قرار دادند و او را به یک همستر قفس که منجر به آسیب به سر.”

او افزود که Meighan تهدید Ms Ager با یک پالت چوبی قبل از پرتاب آن را در یک وان آب داغ “به شدت”. در طول بیشتر از فیلم “او می تواند دیده می شود مبارزه با شما”.

“وجود دارد تعدادی از چیزهایی است که این جرم جدی تر است. یک کودک بود شاهد این رفتار و او باید شده اند وحشت زده بیش از آنچه که اتفاق می افتد” قاضی گفت.

“پلیس شده اند به نام قبل است و شواهد قبلی سوء رفتار است. Ms Ager می گوید: آنچه اتفاق افتاد این بود که یک رویداد منفرد.”

Tom Meighan (2nd from right) is a founding member of Kasabian but quit the day before he appeared in court
تصویر: تام Meighan (2 از سمت راست) یک عضو موسس Kasabian اما چپ با رضایت دو روز قبل از او به نظر می رسد در دادگاه

قاضی اضافه شده است که به عنوان به خوبی به عنوان صدمه زدن به Ms Ager, Meighan اجازه دهید خود اعضای گروه و طرفداران و گفت که او “یک مشکل با الکل”.

“آنها را شوکه خواهد کرد در مورد آنچه شما را در آن شب” آقای واتسون گفت.

دفاع از Meighan میشل Heeley QC به دادگاه گفت او “ارائه می دهد خود عذر خواهی صادقانه به مردم او اجازه دهید و او را به دنبال خود را به آدرس متخلف رفتار”.

او تا به حال ساخته شده است یک درخواست به دادگاه برای Meighan آدرس به نکردن از مردم – به نقل از “موارد بالا مشخصات مانند کارولین فلک” که به کشته شدن خودش را “در شرایط مشابه” – اما قاضی رد این درخواست گفت: خودداری یک آدرس بود “نه تصویب شده برای راحتی و احساسات از متهمان”.

پس Kasabian بیانیه دیروز Meighan اطمینان طرفداران او خوب نوشتن در رسانه های اجتماعی: “پس از اعلام امروز من فقط می خواستم به اجازه دهید همه شما می دانید که من به خوبی انجام می دهند. من در یک مکان واقعا خوب در حال حاضر.

“با تشکر برای همه عشق و حمایت خود را. من از دیدن شما بسیار به زودی.”

Serge Pizzorno and Tom Meighan (R) performing at the Royal Albert Hall in 2018
تصویر: سرژ Pizzorno و تام Meighan (راست) اجرای برنامه در رویال آلبرت هال در سال 2018

Kasabian تشکیل شد Meighan ترانه سرا سرژ Pizzorno باس بازیکن کریس ادواردز و منجر گیتاریست کریس Karloff در حالی که آنها هنوز هم در مدرسه در 1990s.

Karloff سمت چپ گروه در سال 2006 به دلیل “هنری و خلاق تفاوت”.

Meighan خروج برگ گیتاریست Pizzorno و ادواردز به عنوان تنها راه باقی مانده اعضای هیات موسس با زمان درامر ایان ماتیوز پیوستن به این گروه در سال 2004.

آن است که روشن نیست که آیا این گروه را به جای Meighan به عنوان خواننده سرب.

پس از تمدید استراحت لستر گروه شده بود با توجه به بازی یک بازگشت بزرگ فرفره در خانه خود را در شهرستان در ماه گذشته.

در مصاحبه با Sky News, فقط چند روز قبل از نمایش باید جای گرفته اند Meighan گفت: آنها “کاملا brokenhearted” زمانی که coronavirus همه گیر معنای آنها تا به حال به لغو.

او گفت: گروه “جامد” و تا به حال برنامه ای برای هفتمین آلبوم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>