فقط دو رنگ آبی تراشه سهام اروپا را به دست آورد هفته گذشته به دلایل بسیار متفاوت

این داخ شاخص سهام منحنی بر روی یک صفحه نمایش فوق یک مدل گاو در فرانکفورت بورس اوراق بهادار که توسط Deutsche Boerse AG, در, فرانکفورت, آلمان.

Krisztian Bocsi | بلومبرگ | گتی ایماژ

شاخص Stoxx Europe 600 از دست داده و تقریبا 12 درصد در هفته گذشته به پست بدترین حالت آن پنج روز اجرا پس از بحران مالی در سال 2008. اما دو تا از 600 شرکت های ذکر شده در اروپا آبی تراشه معیار پدید آمده در سیاه و سفید.

لندن-ذکر شده سهام NMC بهداشت شروع به پریدن کرد 9.7% در طول هفته اما بر اساس ابوظبی بیمارستان های زنجیره ای در حال مبارزه برای زندگی خود و مجبور شد به حالت تعلیق در معاملات سهام خود را در روز پنج شنبه.

NMC سهام دهکدهای از دست داد بیش از نیمی از ارزش خود را از ماه دسامبر زمانی که آمریکا کوتاه فعال-فروشنده Muddy Waters سوال های مالی خود را آشکار.

پس از آن متناوب افزایش به قیمت سهم آمده اند تا حد زیادی به عنوان یک نتیجه از تصاحب حدس و گمان و امید بدهی بازسازی, اما هیچ یک از خوشبینی محتاطانه است و در عین حال توجیه شده است.

شرکت کارفرمایان باید پس از تبدیل شدن به درگیر در حسابداری و حکومت رسوایی. هفته گذشته NMC اجرایی Prasanth Manghat برداشته شد با اثر فوری و شرکت چهره تحقیقات توسط انگلستان مالی انجام اقتدار (FCA).

کارسون بلوک بنیانگذار و مدیر Muddy Waters

بلومبرگ | گتی ایماژ

مستقل تحقیقات داخلی به رهبری سابق FBI مدیر لوئیس Freeh از شرکت کتاب در بر داشت یک میزبان از نامعلومی وام موافقت نامه های مربوط به شرکت های متعلق به موسس آن تاجر هندی B. R. شتی.

NMC تایید کرد روز دوشنبه که آن را منصوب کرده بود مستقل سرمایه گذاری بانک Moelis به توصیه شرکت در مذاکرات با وام دهندگان و به دنبال یک “غیر رسمی وقفه” در تلاش برای ایجاد ثبات مالی آن است. PwC و آلن و Overy نیز منصوب شده است به عنوان عملیاتی و مشاورین حقوقی با اثر فوری ،

“NMC در حال حاضر به طور کامل متمرکز بر حفظ عملیاتی نقدینگی برای ادامه کمک های مالی موجود عملیات در سراسر آن مختلف تابعه اعلام این خبر گفت:.

در ضمن Muddy Waters مدیر عامل کارسون بلوک در بیانیه ای گفت: پس Manghat اخراج: “در این مرحله شرکت اطلاعیه برای خود صحبت می کنند و به نظر می رسد حتی بیشتر محکم تر از اولیه ما گزارش شد.”

معاملات سهام این شرکت است که هنوز هم معلق به روز دوشنبه.

تنها سهام دیگر به پایان هفته در قلمرو مثبت بود, فرانسوی, لوازم خانگی کنسرسیوم Groupe SEB بود که 1.8 درصد بالاتر برای این هفته در روز جمعه ،

این آمد در پشت تیز و شیب پس از شرکت کامل نتایج سال روز پنج شنبه که افتخار, رشد فروش و درآمد. این سهام در حال حاضر با توجه به عقب این سود تا اواسط صبح روز دوشنبه سقوط 1.9%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>