بازیگر Jussie Smollett, برگ دادگاه پس از اتهامات عنوان شده علیه او کاهش یافته است توسط دولت دادستان در شیکاگو, ایلینوی, مارس 26 2019.

کمیل Krzaczynski | ایسنا

بازیگر Jussie Smollett است یک بار دیگر در مواجهه با اتهامات در شیکاگو در ارتباط با یک ژانویه 2019 گزارش پلیس که در آن او ادعا کرد که او قربانی یک نژادپرست و ضد همجنس جرم و جنایت نفرت.

Smollett, بود تحت تعقیب توسط یک هیئت منصفه عالی در شش رفتار آشوبگرانه اتهامات شنبه, با توجه به دفتر دادستان ویژه دن وب. 37 ساله و بازیگر است که در حال حاضر رو به یک $130,000 طرح دعوی در دادگاه توسط شهر شیکاگو, هزینه از منابع پلیس و دادستان ها ادعا می کنند در آن زمان به بررسی Smollett نادرست و اتهام.

“کوک کانتی هیئت منصفه بازگشت شش-تعداد کیفرخواست شارژ Jussie Smollett با ساخت چهار جداگانه گزارش نادرست به پلیس شیکاگو گروه افسران مربوط به غلط ادعا می کند که او قربانی یک جنایت نفرت دانستن است که او قربانی یک جنایت” دفتر گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

سابق “امپراتوری” ستاره گفت: پلیس در ماه ژانویه 2019 که مورد حمله قرار گرفت و توسط دو مرد که پرتاب نژادی و ضد همجنس تهمت در او و پیچیده یک طناب به دور گردن خود و در حدود 2 صبح در مجلل در محله Streeterville.

پلیس شیکاگو در ابتدا گفت: آنها به دنبال این حمله به عنوان یک اتهام جنایت نفرت اما قادر به پیدا کردن هر گونه شواهد تصویری از این حادثه. پس از مصاحبه پلیس دو نفر از علاقه در مورد نیجریه برادران Ola و آبل Osundairo مقامات منتقل بررسی این که آیا این بازیگر پرداخت برادران به مرحله یک حمله.

در ماه فوریه سال گذشته Smollett بود به اتهام جنایت رفتار آشوبگرانه برای این گفته نادرست گزارش ساخته شده با پلیس است.

سابق پلیس شیکاگو سرپرست ادی T. جانسون متهم این بازیگر در مرحله حمله خود را به منظور “ارتقای حرفه ای خود را.” پلیس گفت: Smollett پرداخت Osundairo برادران $3,500 به هماهنگ حمله.

یک هیئت منصفه مجرم شناخته Smollett در ماه مارس در 16 جنایت فقره رفتار آشوبگرانه برای ساخت یک گزارش نادرست اما همه اتهامات عنوان شده به طور غیر منتظره کاهش یافته و فقط هفته بعد عصبی پلیس و برخی از مقامات شهرستان. یک Cook County قاضی منصوب Webb به ویژه دادستان در مورد در ماه اوت است.

بیانیه ای از روزنامه را گفت که عوامل متعددی رفت و تصمیم به اتهام Smollett, دوباره, از جمله طبیعت گسترده از این گفته نادرست گزارش پلیس و منابع صرف شده توسط اداره پلیس.

ویژه دادستانی نیز گفت: تیم خود را “به دست آمده کافی واقعی شواهد برای تعیین که در آن مخالف” با این قطعنامه به رها کردن اتهامات Cook County دفتر دادستان ایالتی در ازای Smollett بخشش خود پیوند و 15 ساعت خدمت به جامعه است.

“این CCSAO تصمیم گیران نظارت بر Smollett قطعنامه تصمیم نیست شناسایی هر گونه شواهد جدید آنها متوجه شدند از بین زمان کیفرخواست و اخراج از کیفرخواست که تغییر نظر خود را که شواهد و مدارک علیه آقای Smollett قوی بود” این بیانیه را بخوانید.

Smollett را رد کرده است ساخت تا حمله و countersuing شهر شیکاگو. یک نماینده برای Smollett را بلافاصله ارائه نظر به NBC News

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im