هیات داوران در کامپیوتر اندرو هارپر متهم مرخص بیش از coronavirus

هیئت منصفه در دادگاه از سه نوجوان متهم به قتل از کامپیوتر اندرو هارپر مرخص شده پس از سه منصفه قرار داده و خود را در انزوا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

28 سال-قدیمی دره رودخانه تیمز افسر درگذشت و پس از او کشیده بود و پشت ماشین هدایت می شود مشکوک دزد در حالی که در پاسخ به یک تماس اضطراری در نزدیکی Sulhamstead در برکشایر در ماه اوت گذشته.

هنری بلند, 18 و 17 سال پسران که نمی توان به نام به دلایل قانونی متهم شدند بیش از مرگ او را قتل محاکمه شده موکول پس از منصفه 12 مردان و زنان تهی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

PC Harper was dragged under a van
تصویر: صدها نفر از مردم از جمله پلیس و همکاران با حضور PC هارپر در مراسم تشییع جنازه در آکسفورد در ماه اکتبر گذشته

آقای عدالت Edis گفت: دادگاه در روز دوشنبه که او تا به حال تصمیم با “قلب سنگین” پس از سومین داور رفت و به انزوای بیش از آخر هفته پس از دو هفته گذشته است.

“این است که با کمال تأسف است که من تصمیم به تخلیه منصفه و به موکول کردن این دادگاه گفت:” قاضی.

“من گرفته اند این تصمیم با قلب سنگین چون من بشدت آگاهانه نیاز از کسانی که دوست داشتم پلیس پاسبان هارپر که می شده اند و 29 دیروز برای این فرایند برای رسیدن به یک نتیجه گیری.”

بررسی شنوایی برای مجموعه 1 ژوئن برای قاضی به مجموعه ای جدید از محاکمه امروز متهمان به باقی می ماند در بازداشت تا پس از آن.

بیشتر از Covid-19

طولانی از مورتیمر, مطالعه, اذعان کرده است قتل نفس و توطئه برای سرقت از چهار دوچرخه اما قتل را تکذیب کرد.

دو دیگر نوجوانان بستری توطئه سرقت را تکذیب کرد اما قتل و قتل نفس.

هیئت منصفه شنیده هفته گذشته که PC هارپر پاها گرفتار شد در دو طناب به عنوان او تلاش برای دستگیری چهار دزد دوچرخه.

او احتمالا ناخودآگاه زدم که او سقوط کرد و سپس کشیده برای بیش از یک مایل در امتداد خطوط کشور پشت یک صندلی تولدو رانده شده توسط این دادگاه گفته شد.

همکاران به شدت تلاش کرد او را نجات دهد اما او دچار “کاملا فاجعه بار unsurvivable صدمات” و درگذشت و در صحنه است.

بیش از دو هفته گذشته هیئت منصفه بازدید دلخراش داش-cam فیلم و شنیده چندین شاهد عینی حساب با یک شاهد عینی در توصیف او چگونه اولین اشتباه PC هارپر بدن برای خون آلود گوزن کشیده پشت یک ماشین.

محاکمه شد در میان هشت در قدیمی بیلی که ادامه داد: هفته گذشته با وجود همه گیر در حالی که بیش از یک دوجین-مشخصات محاکمه در این دادگاه جنایی در حال حاضر به تعویق افتاده است.

سه شنبه گذشته دادگاه اعلام کرد هر گونه آینده دادگاه کیفری به مدت بیش از سه روز خواهد بود به تعویق افتاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>