جولیان آسانژ وکیل با هشدار نسبت به خطر خودکشی اگر او تحویل به ما

ویکی لیکس editor-in-chief Kristinn Hrafnsson جولیان آسانژ پدر جان Shipton و طراح مد Vivienne Westwood مارس در 22 فوریه سال 2020 در برابر انگلستان قصد دولت برای استرداد جولیان آسانژ به آمریکا

Hollie Adams | گتی ایماژ

جولیان آسانژ نباید استرداد به ایالات متحده به عنوان او می تواند یک خطر خودکشی, وکیل او استدلال کرد که یک دادگاه انگلستان شروع به در نظر گرفتن که آیا بنیانگذار ویکی لیکس باید در صورت استرداد.

آسانژ یک شهروند استرالیایی که صرف هفت سال در اکوادور در لندن سفارت برای جلوگیری از استرداد به سوئد در رابطه جنسی, جرم اتهام, است می خواستم توسط مقامات ایالات متحده بیش از 18 جنایی شمارش از جمله نقض قانون جاسوسی.

در ماه نوامبر ماموران کاهش یافته است نه سال رسیدگی به اتهام تجاوز به عنف در برابر Assange, از بین بردن نیاز برای انگلستان به تصمیم گیری برای استرداد او به سوئد و یا ایالات متحده است.

وکلای ایالات متحده استدلال در دادگاه روز شنبه که آسانژ را به انتشار اسرار نظامی بود به خطر انداخته و زندگی مردم در عراق, ایران و افغانستان که به کمک غرب رویترز گزارش داد. ایالات متحده’ نماینده حقوقی این گزارش ادعا کرد برخی از منابع شناسایی شده توسط ویکی لیکس بود و پس از آن ناپدید شد, اگر چه در آن بود اشاره کرد که این نمی تواند قطعا مربوط به درز اطلاعات.

در ضمن آسانژ وکیل ادوارد فیتزجرالد ادعا مورد می تواند منجر به جرم فعالیت های که ضروری بود به روزنامه نگاری تحقیقی با توجه به اخبار آژانس. رویترز اعلام کرد که Fitzerald گفت آسانژ سلامت روانی می تواند در معرض خطر اگر او تحویل به آمریکا اضافه کرد که او نمی خواهد از یک محاکمه عادلانه.

وکلای آسانژ گفته وال استریت ژورنال روز یکشنبه که حکم بر استرداد او هنوز هم می تواند سال های دور به عنوان یک تصمیم نمی شد انتظار می رود تا اواخر تابستان خواهد بود و اگر آن را به دادگاه تجدید نظر رفت و در ایالات متحده به نفع.

معترضان از سراسر اروپا جمع آوری شده در لندن در روز شنبه به تقاضا آسانژ انتشار و تجمع در برابر پتانسیل خود را استرداد.

بالا مشخصات بلندگو خطاب جمعیت در طول ماه مارس از جمله پینک فلوید را راجر واترز که با اشاره به آسانژ به عنوان “شجاع shiner از نور به مکان های تاریک از آن قدرت که می شود را از صمیم قلب دوست دارند ما به نوبه خود به دور.”

طراح مد Vivienne Westwood و سابق وزیر اقتصاد یونان نیز صحبت کرد در این تظاهرات با در استرالیا توصیف ویکی لیکس به عنوان “هر چه احترام به خروجی اخبار باید باشد.”

او همچنین اعلام کرد که Euroleaks پروژه ای با او راه اندازی با جولیان آسانژ را “نور روز” در مارس 10.

ویکی لیکس عناوین ساخته شده در سال 2010 پس از انتشار طبقه بندی شده ارتش آمریکا فیلم از هلیکوپترهای آپاچی انجام 2007 حمله که به کشته شدن ده نفر در بغداد. در همان سال سازمان منتشر شد بیش از 90,000 اسناد محرمانه مربوط به عملیات نظامی ایالات متحده در افغانستان و همچنین حدود 400,000 گزارش امریکا در عملیات نظامی در عراق است.

— رویترز کمک به این مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>