جولیان آسانژ مخفیانه پدر دو فرزند در سفارت اکوادور

جولیان آسانژ مخفیانه پدر دو فرزند در حالی که زندگی در داخل سفارت اکوادور شریک زندگی خود را نشان داده است به او التماس کرد برای آزادی او از زندان بر ترس او می تواند مرگ ناشی از کوروناویروس.

استلا موریس گفت: او مشغول به بنیانگذار ویکی لیکس پس از سال 2017 شده است و بالا بردن فرزندان خود را دو سال از جبرئیل و یک سال Max در خود.

آفریقای جنوبی متولد وکیل گفت: پست در روز یکشنبه او صحبت کردن برای اولین بار به دلیل آسانژ را “زندگی در آستانه” و او باور نمی کند او را “زنده ماندن عفونت با کوروناویروس” او باید قرارداد این بیماری است.

Julian Assange pictured with his partner Stella Morris
تصویر: سپس زن و شوهر بنا به گزارش ها نگه داشته و از تولد فرزندان خود راز از مقامات سفارت

پس از کشیده شدن از سفارت در لندن یک سال پیش آسانژ برگزار شده است در پایتخت امنیت بالا Belmarsh زندان که در آن یک زندانی با COVID-19 به تازگی درگذشت.

او منتظر استرداد جلسه به نمایندگی از ایالات متحده, که در آن او می خواست برای 18 به اتهام توطئه برای هک کامپیوتر دولت و جاسوسی است.

Ms موریس گفت: او 48 سال نامزد بود “به طور موثر در سلول انفرادی” به عنوان او است که در انزوا در زندان برای 23 ساعت در روز و همه بازدیدکننده داشته است را متوقف کرده اند.

او گفت: پست در روز یکشنبه: “من زندگی بی سر و صدا و خصوصی بالا بردن گابریل و حداکثر در خود من و اشتیاق برای روز ما می تواند هم به عنوان یک خانواده است.

بیشتر از Covid-19

“در حال حاضر من باید به صحبت می کنند به خاطر من می توانید ببینید که زندگی خود را در آستانه.

“جولیان فقیر سلامت جسمی قرار می دهد و او را در معرض خطر جدی مانند بسیاری دیگر از افراد آسیب پذیر و من باور نمی کنم او زنده خواهد ماند عفونت با کوروناویروس.”

preview image
جولیان آسانژ: یک جدول زمانی از بنیانگذار ویکی لیکس را در مورد

در بیانیه ای در حمایت از یک نرم افزار برای وثیقه Ms موریس گفت: او ملاقات آسانژ در سال 2011 زمانی که او بود یک حقوقی محقق.

“در طول زمان Julian و من یک فکری قوی و پیوند عاطفی. او بهترین دوست من است و من خود را تبدیل به” او نوشت.

دوستی خود را توسعه داده و با وجود “شرایط فوق العاده” یک رابطه نزدیک آغاز شد و در سال 2015, او گفت:.

آسانژ اسکیت در Ecuadorean سفارت

این قابل درک است که زن و شوهر موفق به حفظ رابطه خود و تولد فرزندان خود راز از اکوادور دیپلمات ها و مقامات با توجه به پست در روز یکشنبه.

این روزنامه گزارش داد که آسانژ به تماشای کودکان متولد در لندن و بیمارستان از طریق ارتباط تصویری و او را ملاقات گابریل زمانی که او قاچاق به سفارت.

هر دو پسر هستند که شهروندان بریتانیایی سفر کرده اند پدر خود در زندان ایمیل در روز یکشنبه گفت:.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

آسانژ در لندن شنوایی ثابت است برای 18 مارس پس از یک دادگاه رد تماس برای یک adjournment تا سپتامبر است.

تیم حقوقی خود را گفته بودند “شکست ناپذیر” مشکلات آماده سازی خود را مورد به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

آسانژ ادعا پناهندگی سیاسی در سفارت اکوادور در لندن در ژوئن سال 2012 بازداشت شده بود پس از نزدیک به هفت سال در داخل ساختمان در آوریل 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>