قاضی به طور موقت بلوک مایکروسافت پنتاگون ابر قرارداد پس از آمازون کت و شلوار

یک قاضی دستور داد جمعه موقت مسدود جدی ابر قرارداد اهدا شد به مایکروسافت در پاسخ به یک دست کت و شلوار ظ توسط آمازون. سهام مایکروسافت کاهش یافت این خبر در حالی که آمازون سهام اندکی افزایش یافت.

یک دادگاه اطلاع اعلام حکم واصل شد در روز پنج شنبه اما نبود ، معلوم نیست چرا این اسناد را مهر و موم شد.

Amazon Web Services (AWS) دستور به کنار گذاشتن $42 میلیون برای هر “هزینه ها و خسارت” است که می تواند متحمل شود در صورتی که “دستور صادر شد ناحق ریخته” تشکیل پرونده متحده است. آمازون باید فایل توجه کنید با دادگاه نشان می دهد آن را به دست آمده است $42 میلیون Feb. 20. مایکروسافت و آمازون باید پاسخ به این پرونده توسط Feb. 27.

Frank Shaw, مایکروسافت, شرکت, معاون ارتباطات, گفت, CNBC در بیانیه ای اعلام کرد: “در حالی که ما نا امید با اضافی تاخیر ما اعتقاد داریم که ما در نهایت قادر به حرکت به جلو با این کار مطمئن شوید کسانی که در خدمت کشور ما می تواند دسترسی به فن آوری های جدید آنها به فوریت نیاز است. ما باید اعتماد به نفس در وزارت دفاع و اعتقاد ما این حقایق را نشان می دهد آنها فرار دقیق و کامل و عادلانه در فرایند تعیین نیازهای warfighter شد بهترین ملاقات توسط مایکروسافت است.”

نمایندگان از آمازون, وزارت دفاع و کاخ سفید نبودند فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

در ماه آوریل وزارت دفاع اعلام کرد که آمازون و مایکروسافت دو فینالیست به ارائه قرارداد حاکم کردن رقیب دیگر مانند آی بی ام و اوراکل. سپس در ماه ژوئیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او به دنبال قرارداد پس از آی بی ام و شرکت های دیگر اعتراض به روند مناقصه. مایکروسافت اهدا شد قرارداد در اکتبر. 25.

آمازون شده است در اعتراض به حرکت کرد و گفت که از آن رانده شد در قسمت توسط رئیس جمهور تهمت تعصب علیه شرکت. مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب انتقاد آمازون و مدیر عامل شرکت جف بزوس که او نیز صاحب واشنگتن پست ادعا روزنامه ناعادلانه را پوشش می دهد و دولت او.

ماه گذشته آمازون cloud-computing بازوی AWS ثبت رسمی حرکت درخواست از دادگاه برای توقف مایکروسافت کار جدی ابر قرارداد ادعا فرایند ارزیابی شامل “پاک کردن کمبودها و اشتباهات و تردید دارد.” دادگاه مسلم است که حرکت در روز پنج شنبه.

دادگاه اسناد ثبت شده در ماه دسامبر گذشته در جزئیات بیشتری که چرا آمازون خدمات وب است که به چالش کشیدن این تصمیم است. در آنها Amazon Web Services (AWS) اتهام تهمت و راه اندازی “در پشت صحنه حملات” علیه شرکت که ناشی از آن را به از دست دادن در ابر قرارداد. AWS صورت گرفته با وزارت دفاع برای خاتمه این جایزه و انجام یک بررسی دیگر از این ارسال پیشنهادات.

در اوایل این هفته آمازون گفت: در تازه unsealed اسناد دادگاه است که آن را به دنبال عزل مغلوب ساختن پیشی جستن, وزیر دفاع علامت Esper و سابق وزیر دفاع جیمز Mattis به عنوان بخشی از آن اعتراض جدی ابر قرارداد جایزه. آمازون معتقد است که آن نیاز به شنیدن از مغلوب ساختن پیشی جستن به یاد بگیرند که دامنه دخالت خود را در روند مناقصه.

آمازون top سخنگوی جی کارنی گفت: CNBC در روز چهارشنبه است که این شرکت در اعتراض به این تصمیم به مطمئن شوید که این فرایند جایزه شد “رایگان از دخالت های سیاسی است.”

“همه ما در حال تلاش برای انجام این کار از طریق این اعتراض و این درخواست را برای بررسی قانونی است که به اطمینان حاصل شود که یک تصمیم گیری مناسب ساخته شده بود به نمایندگی از ایالات متحده مالیات دهندگان” کارنی سابق دبیر مطبوعاتی رئیس جمهور, باراک اوباما, CNBC گفت که در مورد خواسته آمازون حرکت به عزل مغلوب ساختن پیشی جستن.

مایکروسافت بوده و نیروی انسانی در آماده سازی برای کار جدی پروژه با وجود آمازون تلاش در اعتراض به این جایزه تصمیم گیری است. این شرکت ساخته شده تلاش برای فریب استعداد از پیمانکاران دفاعی و دیگر شرکت های متعددی وجود دارد که فرصت های شغلی برای مردم با امنیت listings. براد اسمیت, مایکروسافت, رئيس جمهور و مدیر امور حقوقی CNBC گفت که این شرکت “در حال حرکت حتی سریع تر” پس از جدی قرارداد اهدا شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>