قاضی رد راز درخواست برای محاکمه جدید توسط راجر سنگ به عنوان برگ برنده نکات در امکان عفو

مشاور سابق رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, راجر, سنگ, امواج به عنوان او می رسد برای یک جلسه دادگاه در مارس 14, 2019, در واشنگتن, DC.

اندرو Caballero-رینولدز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

یک قاضی رد راجر سنگ را قبلا راز درخواست برای محاکمه جنایی بر اساس یک دادگاه پر unsealed شنبه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او دوست دیرین و مشاور سیاسی تحت درمان قرار گرفت “بسیار بد” توسط دادستان.

کسانی که دادستان “باید برای رفتن به مدرسه و یادگیری” مغلوب ساختن پیشی جستن fumed به خبرنگاران در کاخ سفید است.

اما تهمت بود نازکن وقتی پرسید که آیا او با توجه به عفو سنگ است که با توجه به محکوم Feb. 20 در دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی برای دروغ گفتن به کنگره و جنایات دیگر.

“من نمی خواهم بگویم هنوز” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “اما مردم آزار وحشیانه و به شدت با این افراد فاسد.”

در سه شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به یک صدای جیر جیر از یک حامی که نوشت: “بالا بردن دست خود را اگر شما اعتقاد دارم که آن زمان برای استراحت کامل برای راجر استون و مایکل فلین.”

“دادستانی سوء?” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

یک جمهوری خواه عمل که خود اعلام کرد, کثیف, شیاد, سنگ, محکوم شد, آخرین سقوط از دروغ گفتن به کنگره در مورد مخاطبین خود را با سند افشا گروه ویکی لیکس در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و شاهد دستکاری برای اعمال فشار خود دانشیار کمدین سفت Credico به تایید او نهفته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دموکرات کنگره متهم او را از نادرست اعمال فشار وزارت دادگستری به شدت کاهش می دهد توصیه می شود حکم زندان برای سنگ بود که برای اولین بار پیشنهاد شده است دوشنبه شب توسط دادستان به طور مستقیم درگیر در این پرونده است.

حرفه ای دادستان پیشنهاد کرده بود یک زندان از بین هفت تا نه سال برای سنگ استدلال که سنگ “وقیحانه” دروغ به خانه کمیته اطلاعات آن را به عنوان بررسی روسی دخالت در انتخابات 2016 که شامل سرقت ایمیل از نامزد دموکرات هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی رئیس که بعدها منتشر شده توسط ویکی لیکس.

کسانی که دادستان روز سه شنبه ترک سنگ مورد پس از یادگیری است که وزارت دادگستری می خواهیم یک فندک زندان برای او از آنچه که تا به حال برای اولین بار توصیه می شود.

“من می خواهم برای تشکر از وزارت دادگستری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها را دیدم horribleness از نه سال حبس برای انجام هیچ چیز نیست. شما قاتلان و معتادان به مواد مخدر آنها را دریافت نمی نه سال.”

اما تهمت افزود: “من نمی صحبت می کنند به” اداره آن را به کاهش پیشنهادی جمله برای سنگ.

تیموتی شیا جدید آمریکا وکیل برای واشنگتن در زمینه یکی دیگر از صدور حکم تفاهم نامه روز شنبه خواستار سنگ به دریافت “بسیار کمتر” زمان از پشت میله های زندان اصلی پیشنهاد.

وزارت دادگستری گفت: این تصمیم به منظور کاهش حرارت حکم قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در اصل پیشنهاد اولیه صبح روز سه شنبه در توییتر.

“من در مورد هر چیزی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وقتی پرسید که آیا او نگران بود در مورد دادستان استعفا از این مورد است.

“این بود تمام جعل و ننگ برای کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این پرونده در مقابل سنگ. “او بسیار بد است.”

به عنوان تهمت صحبت کرد تازه unsealed دادگاه سند نشان داد که ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه امی برمن جکسون در هفته گذشته را تکذیب کرد یک درخواست مهر و موم شده سنگ را به او بدهد محاکمه جدید بر این اساس است که او را رد کرد و زودتر حرکت در دادگاه به اعتصاب یک داور از مورد علت است.

سنگ استدلال کرده بود که داور “باید حذف شده اند برای تعصب” چون داور “است شاغل در بخش خدمات درآمد داخلی” است که با این نسخهها کار دست در دست با وزارت دادگستری رسیدگی به پرونده های جنایی مسائل مالیاتی” و از آنجا که آنها “‘نقض دادگاه به منظور جلوگیری از پوشش رسانه ای در مورد'” جکسون نوشت.

قاضی اشاره کرد که هیچ چیز در این داور پرسشنامه و یا شهادت خود را برای حمایت از سنگ ادعا می کنند که آنها کار بر روی “در امور کیفری و یا در تعامل با وزارت دادگستری در همهبسیار کمتر است که” داور “کار می کند” دست در دست ” با وزارت دادگستری, وکلا, تعقیب جنایی مالیاتی موارد است.”

جکسون در زمان یک شات در سنگ وکیل برای تحقیق در زمینه این داور که قاضی نوشت: با این نسخهها کار بر روی “‘مدنی دولت مالیات عمدتا برای بزرگ و بین المللی کسب و کار و نه حتی اشاره به مسائل به” وزارت دادگستری.

مایکل Caputo سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور و یک دوست از سنگ در روز چهارشنبه گفت که یک کمیته تنظیم به تشویق رئیس جمهور به عفو سنگ جمع آوری شده 120,000 امضا در یک دادخواست در چهار روز گذشته.

“راجر سنگ هدف قرار داده بود توسط پلیس کثیف چرا که با وجود تمام تلاش های غیر قانونی آنها موفق به مغلوب ساختن پیشی جستن” Caputo در بیانیه ای گفت.

“به عنوان یک نتیجه, سنگ خانواده نابود شده است برای 30 سال دوستی با مغلوب ساختن پیشی جستن ، با زندانی کردن سنگ آنها فکر می کنم آنها زندانی به رئیس جمهور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>