قاضی رد $19m Weinstein مقابله با شاکیان

ما قضاوت را رد کرده است یک $19m (£15.1 m) حل و فصل بین Harvey Weinstein و برخی از شاکیان.

Weinstein را شاکیان در پیشنهاد class-action حل و فصل شد بیش از حد متنوع به توان با هم قاضی آلوین K Hellerstein گفت: در منهتن.

وکلا برای چند زنان بود که در مخالفت با قرارداد ستایش قاضی را سریع رد آنچه که آنها به عنوان یک طرفه پیشنهاد.

یک سخنگوی دادندکه خدمت به 23 سال حبس برای تجاوز و حمله جنسی را بلافاصله نظر. یک وکیل برای خود شرکت ها نیز کاهش یافته است به نظر.

نیویورک دادستان کل Letitia جیمز اعلام کرد که توافقنامهای در 30 ژوئن گفت که دفتر او در حال بررسی تصمیم گیری و تعیین آن در مراحل بعدی.

“دفتر ما شده است مبارزه خستگی ناپذیر برای ارائه این زنان شجاع با عدالت به آنها بدهکار هستند و ادامه خواهد داد به انجام این کار” یک سخنگوی خانم جیمز گفت.

این توافق به حل و فصل پرونده های حقوقی ارائه شده اند بین 7500 دلار (£5,973) و $750,000 (£597,348) به برخی از Weinstein به شاکیان.

بیشتر از Harvey Weinstein

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

یک بار یکی از هالیوود تاثیر گذار ترین چهره های Weinstein, 68, محکوم شد, از نظر جنسی آزار سابق دستیار تولید میمی Haleyi در سال 2006 و تجاوز سابق بازیگر مشتاق جسیکا مان در سال 2013 پس از یک نقطه عطفی آزمایشی در اوایل این سال است.

سابق تولید کننده که در فیلم گنجانده شده شکسپیر در عشق, داستان عامهپسند فارسی بیمار و دار و دستههای نیویورک تا به حال با استفاده از یک پیاده روی قاب در طول محاکمه خود را و وارد در صدور حکم در یک صندلی چرخدار با توجه به مشکلات ناشی از یک تصادف در سال گذشته است.

Weinstein بود تشخیص داده شده در مارس با COVID-19 روز پس از او به نیویورک نقل مکان کرد را حداکثر امنیت Wende Correctional Facility شروع به خدمت حکم زندان خود است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>