قاضی تاخیر سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار مایکل فلین صدور حکم — دوباره

سابق کاخ سفید, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین برگ Prettyman فدرال دادگاه پس از صدور حکم دادگاهی در ایالات متحده دادگاه منطقه دسامبر 18 سال 2018 در واشنگتن, DC.

تراشه Somodevilla | گتی ایماژ

یک قاضی فدرال روز دوشنبه به تاخیر افتاد — یک بار دیگر — صدور حکم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

فلین برنامه ریزی شده بود به اعدام محکوم شد on Feb. 27 برای دروغ گفتن به ماموران اف بی آی در مورد مخاطبین خود را با سابق سفیر روسیه سرگئی Kislyak در طول هفته بین انتخابات ریاست جمهوری 2016 و مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح.

دادستان ها روز یکشنبه با ثبت یک درخواست در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن, d. C., درخواست قاضی مورچه سالیوان برای زمان بیشتری در پاسخ به فلین از تلاش برداشت او جرم خود را پذیرفت.

همچنین روز شنبه دادستان خواسته سالیوان برای تایید است که فلین ادعا — که خود قبل از دفاع تیم به او “بی اثر” نمایندگی — بدان معنی است که او از حق خود چشم پوشی به وکیل مشتری امتیاز با کسانی که وکلا.

که درخواست در صورت تصویب می تواند باز کردن درب برای دادستان به درخواست فلین سابق وکیل را برای شهادت در مورد کار خود را برای او.

“دادگاه بدینوسیله تعلیق زمان جلسه توجیهی برنامه مربوط به آقای فلین مکمل حرکت به عقب نشینی تقاضای خود را از گناه” سالیوان نوشت: در سفارش خود را بعد از ظهر دوشنبه. “دادگاه بدینوسیله لغو صدور حکم شنیدن در حال حاضر برنامه ریزی برای 27 فوریه سال 2020 تا بیشتر منظور از دادگاه است.”

فلین در اصل تنظیم شده بود محکوم به اعدام در دسامبر سال 2018 یک سال پس از او التماس کرد گناه را به عنوان بخشی از آن ویژه مشاور رابرت مولر را در روسیه آغاز کرد. از آن پس فلین اقدام به جمع خود گناه.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>