جی پی مورگان سهام پرش پس از ثبت معاملات درآمد درایوهای قوی تر از حد انتظار در سه ماهه دوم سود

جی پی مورگان چیس در روز سه شنبه گزارش سه ماهه دوم سود که توسط آمار 79% افزایش در تجارت درآمد.

این بانک ارسال شده درآمد از $4.69 میلیارد دلار یا $1.38 یک سهم بیش از $1.04 هر سهم برآورد تحلیلگران بررسی Refinitiv. درآمد 33 میلیارد دلار بیش از $30.3 میلیارد دلار تخمین می زنند. سهام نیویورک-بر اساس وام دهنده پرید 4 درصد در premarket تجارت.

“با وجود برخی مثبت اخیر آمار اقتصاد کلان و قابل توجهی قاطع اقدام دولت ما هنوز هم چهره بسیار قطعیت در مورد مسیر آینده اقتصاد” مدیر عامل شرکت جیمی Dimon گفت: در انتشار. “ما آماده برای تمام eventualities به ما قلعه ترازنامه اجازه می دهد تا ما را به باقی می ماند یک پورت در طوفان است.”

جی پی مورگان که بزرگترین بانک ایالات متحده آمریکا توسط دارایی بانک وام دهنده به گزارش درآمد برای دوره به پایان رسید که در ماه ژوئن. این شرکت از نزدیک تماشا برای سرنخ در مورد چگونه coronavirus همه گیر تأثیر است بانک های خرده فروشی و نهادی کسب و کار.

سوال کلیدی سرمایه گذاران این است که آیا سه ماهه دوم را نشان دهنده نادر برای سود بانکی در این سال: بانک های بزرگ در حال انتظار برای نشان دادن بزرگترین وام از دست دادن شرط برای هر سه ماهه پس از بحران مالی به دلیل همه گیر به گفته تحلیلگر Jason گلدبرگ از بارکلیز.

سرنوشت صنعت گره خورده است نزدیک به مسیر coronavirus به دلیل بیکاری ناشی متحده خاموش کردن اقتصاد خود اثرات توانایی های مشتریان به بازپرداخت بدهی.

Dimon گفت: ممکن است که شانس بودند “خیلی خوب” است که اقتصاد را تک به تک در نیمه دوم سال, رانده شده توسط بازگشایی. اما این سناریو می تواند تهدید های اخیر پیشرفت coronavirus که در حال حاضر مجبور برخی از ایالت ها به عقب البته شاتر و کسب و کار دوباره.

یک نقطه روشن برای این صنعت شده است تجارت است که بهره مند از نوسانات صعودی و فدرال رزرو اقدامات بی سابقه ای برای سرپا نگه داشتن بازارهای اعتباری. در جی پی مورگان بانک تجارت به بخش رهبری برای افزایش درآمد بیش از 50 درصد در مقایسه با سال قبل از آن شرکت رئیس جمهور دانیل پینتو گفت: در اواخر ماه مه.

در حالی که سهام بانک را دوباره از ماه مارس خود را پایین آنها underperformed گسترده تر شاخص شده اند که رو به با خروش بخش فن آوری.

یکی از عوامل نگه داشتن سهام بانک پایین: پایین بودن نرخ بهره را تحت فشار خالص حاشیه سود یک کلید اندازه گیری سودآوری در بخش بانکی است. صنعت وام کتاب هم شروع به کوچک شدن و رانده شده در بخش های پایین تر کارت اعتباری استفاده و ترس از افزایش پیش فرض.

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>