جی پی مورگان می گوید مصرف کنندگان در شکل خوب ” با وجود از دست خرده فروشی

قدرت خرید چینی مصرف کننده باقی می ماند نسبتا قوی اما عدم اطمینان از این بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز مردد است با توجه به تای هوی آسیا رئیس استراتژیست بازار در جی پی مورگان مدیریت دارایی ها.

چین ممکن است از دست رفته انتظارات تحلیلگران در ماه ژوئن خرده فروشی تعداد اما مصرف کنندگان چینی “هنوز هم در شکل خوب” Hui گفت CNBC “Squawk Box” در روز جمعه.

اما “من فکر می کنم این تمایلات مصرف کننده شده است که نهفته است به عنوان مثال بسیار مختصر شیوع در پکن در ماه گذشته,” او گفت:.

یک “مسئله کلیدی” باقی می ماند که آیا شهروندان چینی هستند “احساس راحت تر” به مسافرت در داخل کشور دوباره هوی گفت: با اشاره به افزایش پچ پچ اطراف موضوعاتی مانند تابستان رزرو تعطیلات برای گردشگران چینی در داخل کشور.

“ما میخوایم دیدن کمی بیشتر نشانه هایی از بهبود در بخش های مصرف کننده در سه ماهه سوم” به ویژه هنگامی که برخی از بدترین ضربه بخش ها و خدمات “دوباره آنلاین” Hui گفت.

نظرات خود را آمد در بازگشت از آمار منتشر شده در روز شنبه نشان داد که ضعیف مصرف در چین است. خرده فروشی در ماه ژوئن کاهش یافت و 1.8 درصد در سال گم شده و انتظارات برای یک 0.3 درصد افزایش توسط اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز. در ماه ژوئن تعداد فروش خرده فروشی به دنبال 2.8% در سال کاهش ممکن است.

اقتصاد چین در سه ماهه دوم دوباره بجای اول برگشتن

اظهار نظر در مورد احتمال تغییر در سیاست موضع مقامات چینی پس از رقابتهای اقتصادی در Hui گفت: “من فکر نمی کنم مقامات (ها) رفتن به نوسان از یک سمت به سمت دیگر و در چنین شدید شیوه است.”

“اگر شما گوش دادن به اداره ملی آمار آنها هنوز بسیار محتاط نسبت به نیمه دوم چشم انداز به خصوص از تقاضای خارجی, دیدگاه,” او گفت:.

خصوصی تولید و سرمایه گذاری در چین باقی مانده است “بسیار کند” با توجه به عدم قطعیت در اطراف coronavirus و همچنین ضعف تقاضای خارجی هوی گفت.

او اذعان کرد که در زمینه هایی مانند زیرساخت های عمومی صرف هستند “چیدن.”

“من فکر می کنم که مقامات هنوز هم بسیار آگاه از خطر حرکت نزولی به اقتصاد اما بدیهی است که آنها نمی خواهند (یک) حباب دارایی یا بدهی سوخت رونق,” او گفت:.

از یک مدیریت اقتصادی, دیدگاه “شما می خواهید به نقدینگی کافی برای اقتصاد به ویژه هنگامی که … هنوز هم وجود دارد بسیاری از ابهامات در نیمه دوم سال از جهانی … اقتصادی, دیدگاه” Hui گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>