جانسون میسازد اتحادیه اروپا از ایران خواسته با سختی صحبت

بوریس جانسون را رول سختی صحبت کردن به او نشان می دهد خواسته های خود را برای یک پست-Brexit معامله تجاری با اتحادیه اروپا.

نخست وزیر رود که می گویند در نخستین سخنرانی خود پس از انگلستان به سمت چپ بلوک است که او می خواهد هیچ ترازی بین دو طرف است.

که می تواند به معنای کامل چک آداب و رسوم کالا عبور از مرز به بریتانیا پس از تداوم تجارت قوانین توقف در 31 دسامبر 2020.

Boris Johnson delivers an address to guests at a No 10 party to mark Brexit night. Pic: 10 Downing Street
تصویر: بوریس جانسون ارائه یک آدرس به مهمانان در 10 هیچ به علامت Brexit شب. عکس: 10 خیابان داونینگ

با وجود تعهد آقای جانسون تعهد خواهد کرد که استانداردهای کنونی در, بهداشت مواد غذایی, حقوق کارگران و محیط زیست حمایت را نمی توان کاهش داد.

او انتظار می رود به اعلام روز دوشنبه که “هیچ دستاورد نهفته است فراتر از دسترس ما” و تکرار تعهد به طور همزمان برای پیشرفت در معاملات تجاری با کشورهای دیگر از جمله ایالات متحده آمریکا و استرالیا و ژاپن است.

parliament
این است چگونه کشور مشخص شده ‘Brexit روز’

با اتحادیه اروپا او را اعلام کند قصد دارد به فشار برای کانادا-سبک توافق که قراضه ترین تعرفه بر کالاهای داد و ستد بین دو کشور در حالی که حفظ حاکمیت.

اما نخست وزیر را نشان می دهد در صورتی که پرواز نمی سپس او را نمی دهد و امتیازات را به نفع خود بیشتر و دسترسی به بازار و به جای آن به دنبال محدود تر استرالیا-سبک مقابله به جای.

یک خیابان داونینگ منبع گفت: “ما به طور کامل مستقل و رویکرد ما به تفاهم نمی خواهد محدود می شود ما به تعهدات قبلی.

“نه ما موافق به تعهدات که اتحادیه اروپا لازم نیست از دیگر کشورهایی که آن را امضا کرده است و قابل مقایسه با آزاد تجاری می پردازد.”

به عنوان آقای جانسون باعث می شود سخنرانی خود در روز دوشنبه در بروکسل نیز انتشار آن مذاکره قیمومیت برای مرحله بعدی مذاکرات خواهد شد که تا 11 ماه.

آغازی جدید برای انگلستان پس از Brexit?

اتحادیه اروپا بدبین در مورد کوتاه جدول زمانی برای رسیدن به یک معامله و روشن ساخته است که بریتانیا را به شرایط بدتر از شرایط و ضوابط تجارت از اگر آن را هنوز هم یک عضو از اتحادیه اروپا.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: “ما می خواهیم به بهترین شکل ممکن رابطه با پادشاهی متحده, اما آن را هرگز به عنوان خوب به عنوان عضویت.”

The UK has left the EU
اخبار آسمان تیرهای خداحافظی پیام بر روی صخره های سفید دوور

بریتانیا چپ اتحادیه اروپا روز جمعه است و در حال حاضر در یک “دوره گذار” که در آن باقی می ماند در بازار واحد و اتحادیه گمرکی به شرح زیر قانون اتحادیه اروپا و ادامه پرداخت به بودجه آن است.

این به پایان خواهد رسید و در 31 دسامبر 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>