جانسون و جانسون امیدوار است برای شروع در اواخر مرحله coronavirus آزمایش واکسن جلوتر از برنامه در ماه سپتامبر

یک Johnson & Johnson ساختمان نشان داده شده است در ارواین کالیفرنیا.

مایک بلیک | ایسنا

Johnson & Johnson گفت: انتظار می رود برای شروع در اواخر مرحله محاکمه انسان به صورت بالقوه coronavirus واکسن در اواخر ماه سپتامبر جلوتر از برنامه.

این شرکت در گفتگو با موسسه ملی بهداشت به حرکت می کند تا جدول زمانی برای محاکمه, J&J افسر ارشد علمی Paul Stoffels گفت: در طول یک درآمد تماس با سرمایه گذاران پنج شنبه. این شرکت اعلام کرد در روز قبل از آن که آن را به برنامه وارد یک فاز یک انسان محاکمه هفته آینده که شامل بیش از 1000 شرکت کنندگان است.

این شرکت همچنین در حال برنامه ریزی یک فاز دو مطالعه در هلند, اسپانیا و آلمان, او گفت:.

J&J یکی از چندین شرکت کار بر روی یک پتانسیل واکسن برای Covid-19, نیز آلوده کرده است که بیش از 13 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 584,000 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 100 واکسن در حال توسعه و با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. حداقل 23 در حال حاضر در آزمایشات انسانی را که گفت.

در روز سه شنبه بیوتکنولوژی شرکت مدرن منتشر شد قول داده در آن بالقوه coronavirus آزمایش واکسن و گفت آن را به تولید یک “قوی” پاسخ ایمنی است.

J&J ” است که در آن با استفاده از همان فن آوری های آن را مورد استفاده برای ایجاد آن واکسن آزمایشی ابولا که ارائه شده به مردم در جمهوری دموکراتیک کنگو در اواخر سال 2019. آن را شامل ترکیب مواد ژنتیکی از coronavirus با یک تغییر بودند که شناخته شده است به علت سرماخوردگی شایع در انسان است.

این شرکت قبلا گفته آن می تواند تولید 600 میلیون تا 900 میلیون دوز آوریل اگر واکسن به خوبی کار می کند.

این نظر توسط Stoffels آمد و پس از این شرکت گفت: در یک درآمد انتشار پنج شنبه که آن سه ماهه دوم سود تضعیف 35% از یک سال پیش از آن به عنوان coronavirus مجبور بیمارستان ها برای به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو هدف قرار دادن این شرکت دستگاه های پزشکی کسب و کار سخت است.

آن گفت: آن را به دست آورده $3.63 میلیارد دلار یا $1.36 هر سهم طی سه ماه منتهی به 30 ژوئن یک 34.6% افت از 5.6 میلیارد دلار در یک سال پیش از آن به عنوان فروش در دستگاه های پزشکی واحد سقوط کرد. کاهش در دستگاه های پزشکی واحد بود تا حدی جبران فروش بالاتر برای آن بیش از حد محصولات مصرفی مانند تیلنول و آن Listerine دهان شویه.

به طور کلی این شرکت در ضرب و شتم درآمد انتظارات گزارش تعدیل درآمد از $1.67 هر سهم بالاتر از 1.49 دلار به ازای هر سهم پیش بینی شده توسط تحلیلگران مورد بررسی توسط Refinitiv. شرکت تولید $18.3 میلیارد دلار در سال درآمد بالاتر از $17.6 میلیارد رود اما 10 درصد کاهش از سال قبل است.

سهام J&J صاف شد در premarket تجارت پس از انتشار گزارش درآمد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>