جانسون: تجاری اتحادیه اروپا خواسته شده ‘مضحک’ و ‘منطقی’

خواسته های ساخته شده توسط بروکسل پیش از Brexit تجارت ایران با “غیر منطقی” و “مضحک”, خشمگین بوریس جانسون ادعا می کنند که بریتانیا آماده برای شروع مذاکرات است.

جدید بروکسل طرح می گوید: اتحادیه اروپا به دنبال پلیس انگلستان یارانه تحمیل قوانین خود نظام مالیاتی و درخواست دولت را متعهد به هماهنگی با اتحادیه اروپا استانداردهای برای همیشه لطفا برای.

در عین حال به گفته دولت بریتانیا در بروکسل در حال حاضر توافق با کشورهایی مانند کانادا و کره جنوبی و ژاپن است که باید وجود داشته باشد هیچ گونه الزامات آن در معاملات تجاری با آنها است.

یارانه اتحادیه اروپا خواستار است که انگلستان چوب به بروکسل قوانین به طور دائم به گفته دولت بریتانیا و همچنین می خواهد صلاحیت این دادگاه ها بیش از قوانین اجرا در انگلستان است.

و مالیاتی در یک حرکت است که بخور ارشد حزب محافظه Brexiteers دولت ادعا می کند که اتحادیه اروپا می خواهد در انگلستان مطابق با استانداردهای آن و در بخشی از آن در عبور از مرز مالیاتی برنامه ریزی ترتیبات.

نخست وزیر fury با بروکسل پدید آمده پس از او رئیس مذاکره دیوید فراست و 40 نفر Brexit وظیفه نیروی ملاقات این هفته برای نهایی دولت بریتانیا مذاکره موقعیت.

رییس جدید کمیسیون اروپا, Ursula von der Leyen گفت: پارلمان اروپا در این هفته که آقای جانسون را مجبور به قبول یک “سطح زمین” در قوانین و استانداردها.

بیشتر از بوریس جانسون

اما ظ گفت در مبارزه با تروریسم در اروپا سخنرانی در گرینویچ در اوایل این ماه وجود دارد “هیچ نیاز” برای بریتانیا به دنبال تجارت اتحادیه اروپا قوانین و خواهد بود وجود دارد هیچ ترازی با بروکسل در زیر هر پست-Brexit معامله است.

preview image
می توانید انگلستان و اتحادیه اروپا برای رسیدن به یک معامله در تجارت ؟

دولت در حال حاضر اصرار دارد آن است که درخواست “ویژه قرار دادی و یا منحصر به فرد مقابله” با بروکسل اما یک توافق مانند کسانی که اتحادیه اروپا قبلا زده با همفکر دیگر کشورها مانند کانادا ،

بروکسل خواسته های تعیین شده در اتحادیه اروپا “پیش نویس قطعنامه” که عضو و مقامات با توجه به شده اند پیش از رسمی شروع مذاکرات بین آقای فراست و اتحادیه اروپا میشل Barnier.

Britain's Prime Minister Boris Johnson reacts as he delivers a speech at the Old Royal Naval College in Greenwich, south east London on February 3, 2020. - Britain on Monday said it wanted a "thriving trade and economic relationship" with the European Union, as it set out its position for future trade talks after it left the bloc. But Prime Minister Boris Johnson pledged: "We will not engage in some cut-throat race to the bottom. We are not leaving the EU to undermine European standards. We will not engage in any kind of dumping, whether commercial, social or environmental." (Photo by Frank Augstein / various sources / AFP) (Photo by FRANK AUGSTEIN/AP/AFP via Getty Images)
نخست وزیر به چالش کشیده بیش از آینده خود را در یک معامله تجاری با اتحادیه اروپا

آشکار بست حتی قبل از رسمی مذاکرات شروع نشان می دهد تجارت مذاکرات در طول Brexit دوره گذار خواهد بود و مملو acrimonious و می تواند منجر به بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا با هیچ معامله.

یارانه, برای مثال یکی بریتانیا خودی گفت: “این غیر منطقی است برای اتحادیه اروپا به درخواست به پلیس استانداردهای ما هنگامی که ما به مراتب بهتر رکورد در یارانه کنترل از بسیاری از کشورهای عضو.

“اتحادیه اروپا گرفته و تنها اقدام علیه انگلستان یارانه چهار بار در 21 سال گذشته در مقایسه با 29 اجرای اقدامات علیه فرانسه 45 برابر ایتالیا – و 67 برابر آلمان است.

“بعلاوه انگلستان است که یکی از پایین ترین spenders یارانه در اتحادیه اروپا نسبت به اندازه ما, 21 عضو صرف بیش از ما به عنوان یک درصد از تولید ناخالص داخلی است.”

Britain's Prime Minister Boris Johnson reacts as he delivers a speech at the Old Royal Naval College in Greenwich, south east London on February 3, 2020. - Britain on Monday said it wanted a "thriving trade and economic relationship" with the European Union, as it set out its position for future trade talks after it left the bloc. But Prime Minister Boris Johnson pledged: "We will not engage in some cut-throat race to the bottom. We are not leaving the EU to undermine European standards. We will
بوریس جانسون: ‘تجارت آزاد در حال خفه’

و در مالیات خودی گفت: “این مسخره است که انگلستان یکی از اعضای هیات موسس از انجمن جهانی مالیاتی شفافیت و ما تا به حال قوی ضد اجتناب قوانین در انگلستان قبل از این بود که تا کنون ارائه شده در اتحادیه اروپا.

“بسیاری از انگلستان مالیاتی استاندارد بیش از آن در اتحادیه اروپا ضد مالیاتی در بخشنامه. از جمله تعهدات خارج از محدوده نرمال FTA مذاکرات و بنابراین ما خواهد شد هل دادن به عقب برای محافظت از انگلستان صنایع.”

در مقایسه با اتحادیه اروپا خواسته در انگلستان در مقایسه با سایر معاملات تجاری بریتانیا استدلال می کند:

  • در آن معامله تجارت با کره جنوبی و اتحادیه اروپا برداشته 99.5 درصد از تعرفه خطوط و کره جنوبی نیست به هر موضوع پویا تراز در قوانین و مقررات. هیچ یک از کره جنوبی تعهدات در حقوق کارگران و محیط زیست در حال اجرا را از طریق داوری ساز و کاری برای این معامله تجارت. هر چند موضوع به حل و فصل اختلاف وجود دارد هیچ تحریم اگر کره جنوبی نتواند برای دیدار با تعهدات خود در کار و محیط زیست است. رقابت فصل محروم است از حل و فصل اختلاف. کره جنوبی است که موضوع را به اتحادیه اروپا کمک های دولت قوانین.
  • در آن تجارت و معامله با ژاپن, اتحادیه اروپا حذف 99% از تعرفه خطوط و ژاپن متعهد به هر پویا تراز در قوانین و مقررات. هیچ کدام از ژاپن تعهدات در حقوق کارگران و محیط زیست در حال اجرا را از طریق داوری ساز و کاری برای این معامله تجارت. هر چند موضوع به حل و فصل اختلاف وجود دارد هیچ تحریم اگر ژاپن نتواند برای دیدار با تعهدات خود در کار و محیط زیست است. رقابت فصل محروم است از حل و فصل اختلاف. ژاپن است موضوع را به اتحادیه اروپا کمک های دولت قوانین.
  • در آن معامله تجاری با کانادا و اتحادیه اروپا برداشته 98.7 درصد از تعرفه خطوط و کانادا است و نه متعهد به هر پویا تراز در قوانین و مقررات. هیچ یک از کانادا تعهدات در حقوق کارگران و محیط زیست در حال اجرا را از طریق داوری ساز و کاری برای این معامله تجارت. هر چند موضوع به حل و فصل اختلاف وجود دارد اگر تحریم کانادا نتواند برای دیدار با تعهدات خود در کار و محیط زیست است. رقابت فصل محروم است از حل و فصل اختلاف. کانادا موضوع را به اتحادیه اروپا کمک های دولت قوانین.

:: گوش دادن به تمام کردن سیاست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

با توجه به دولت در حالی که هر دو اتحادیه اروپا و بریتانیا هدف برای یک تعرفه و سهمیه رایگان مقابله درخواست برای تراز در استانداردهای معنی ندارد که اتحادیه اروپا استانداردهای سقوط به زیر انگلستان در کارگران حقوق محیط زیست, حفاظت و ایمنی و بهداشت.

دولت همچنین اشاره می کند که بریتانیا افزایش حداقل دستمزد بیش از همه اما سه عضو اتحادیه اروپا و شش کشور اتحادیه اروپا هیچ حداقل دستمزد در همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>