جانی دپ خانه دار ‘وحشت’ پس از پیدا کردن مدفوع در تخت خواب’ دادگاه شنود

جانی دپ خانه دار بود “وحشت زده و منزجر” پس از پیدا کردن “انسان مدفوع” در یک تخت در ستاره پنت هاوس در لس آنجلس دادگاه عالی گفته شده است.

هیلدا وارگاس به نظر می رسد به عنوان یک شاهد در این بازیگر افترا اقدام دادگاه در برابر خورشید و ناشران از طریق ویدئو-لینک روز سه شنبه پس از دیگر از اعضای کارکنان خود را – گارد امنیتی مالکوم کانلی, سبک سامانتا McMillen و تارا رابرتز املاک و مدیر در جزیره در باهاما – که به شواهد پیش از آن در روز.

پاسخ دادن به سوالات از طریق یک مترجم خانم وارگاس بود که صحبت به زبان اسپانیایی به حساب او از تمیز کردن دپ‘s در مارس 2016 – روز بعد از این ادعا دزدان دریایی کارائیب ستاره بود و خشونت نسبت شنیده ام در شب تولد 30 ،

A picture shown in court of the faeces in the bed
تصویر: یک تصویر نشان داده شده است در دادگاه از مدفوع در بستر

دادگاه قبلا شنیده در مورد مدفوع یافت شده با دپ این ادعا شنیده می شود “و یا یکی از دوستان او” defecated در تخت و گفت: پس از آن همسر توصیف این حادثه به عنوان “یک شوخی بی ضرر”.

در شهادتنامه Ms وارگاس گفت که او “به عقب کشیده ورق روی تخت و دیدم یک توده بزرگ مدفوع”.

او ادامه داد: “من نمی دانم به چه فکر می کنم از آنچه که من تا به حال کشف شده است. من کاملا شوکه شده بود.”

خانه دار گفت: او عکس گرفت و مدفوع نشان داد که “عدم توجه”.

بیشتر از Amber Heard

Ms وارگاس نیز گفت که او “می دانست که” مدفوع نمی توانست آمده از هر کدام از زن و شوهر را دو سگ گفته او “تمیز کردن پس از آن سگ در بسیاری از موارد و مدفوع خود بسیار کوچکتر هستند”.

شنیده تکذیب این ادعا با یک سخنگوی این بازیگر گفت: در بیانیه ای ارسال به آسمان اخبار امروز زیر را شنیدن که دپ آن است که “در تلاش برای گرفتن عناوین”.

Actor Amber Heard waves as she arrives at the High Court in London, Britain July 14, 2020. REUTERS/Toby Melville
تصویر: Amber Heard تصویر ورود در روز سه شنبه است که با توجه به شواهد و بعد در دادگاه

دپ است تحت پیگرد خورشید ناشر گروه اخبار روزنامه و سردبیر اجرایی دن Wootton, بیش از مقاله منتشر شده در مارس 2018 که برچسب او را “همسر شخص برتر از اقران”.

بازیگر انکار اتهامات خشونت در برابر او. این دادگاه همچنان ادامه دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>