جانی دپ می گوید دادگاه او را از دست داده $650 متر پس از سابق مدیران کسب و کار ‘سرقت’ پول خود را

جانی دپ به دادگاه عالی را از دست داد $650 متر که سابق مدیران کسب و کار “سرقت” پول خود را.

در نهایی خود را بعد از دادن مدارک و شواهد در مورد تهمت در برابر خورشید بازیگر محروم بودن خشونت نسبت به همسر سابق Amber Heard در طول ماه عسل خود را در شکرگزاری و پس از او 30th, جشن تولد.

به عنوان او انجام داده در طول محاکمه دپ متهم شنیده بودن “متجاوز” و گفت: دادگاه جزئیات یک “بد نشست” در مورد امور مالی خود را که در زمان قبل از تولد در مارس 2016.

Amber Heard arrives at the High Court on Monday July 13
تصویر: Amber Heard تنظیم شده است به شواهد و بعد در دادگاه
Johnny Depp arrives at the High Court on 13 July
تصویر: دپ شده است و مورد استقبال عکاسان هر روز

ستاره مدافع دیوید شربرن آورده تا اتهام استدلال در زن و شوهر لا پنت هاوس.

“من در اوایل مرحله از یادگیری از من به تازگی به دست آورد کسب و کار جدید مدیر سابق که مدیران کسب و کار تا به حال [گرفته] بسیار زیادی از پول” بازیگر گفت: دادگاه است. “آنها به سرقت رفته است.”

آقای شربرن پرسید: “چقدر پول آنها گرفته شده از شما؟”

دپ پاسخ داد: “آن قرار داده شد به من در این راه به خاطر من تا به حال هیچ ایده ای در مورد پول و یا مقدار کمی از پول است.

بیشتر از Amber Heard

“پس از دزدان دریایی (کارائیب) 2 و 3 من تا به حال – و این مضحک است که باید به دولت آن را کاملا شرم آور – ظاهرا من تا به حال ساخته شده 650 میلیون دلار (£510m) و زمانی که من اخراج آنها برای دلایل درست من تا به حال نه تنها از دست 650 میلیون دلار اما من 100 میلیون دلار در سوراخ زیرا آنها (قبلی مدیران کسب و کار) تا به حال پرداخت نشده دولت مالیات من برای 17 سال است.”

Johnny Depp
تصویر: دپ ستاره دار در دزدان دریایی کارائیب حق رای دادن

دادگاه همچنین شنیده ام که دپ قرارداد superbug پس از انگشت خود را قطع شده بود در یک حادثه در استرالیا در ماه مارس 2015 که این بازیگر در حال حاضر سوال در مورد طول جلسه.

ستاره گفت که او “به پایان رسید تا گرفتن MRSA” پس از عمل جراحی برای قرار دادن یک پین در یک استخوان شکسته در انگشت خود را با آسیب رخ می دهد او می گوید: پس از شنیده انداخت بطری در او. او با رد این ادعا است.

دپ رد اتهام حادثه خشونت خانگی علیه شنیده ام پس از بازگشت از استرالیا گفت که او هرگز قادر به حمله به او چرا که او با پوشیدن بازیگران با “یک دایناسور کوچک” در آن را در زمان.

او گفت که او تصمیم گرفته بود که اگر او از رفتن به پوشیدن او باید کودکان “شال” در آن آن را به عنوان “بیشتر سرگرم کننده”.

A picture from Johnny Depp's lawyers show him in hospital after Amber Heard allegedly severed his finger with a vodka bottle.
تصویر: این تصویر از دپ وکلا که ارائه شد در دادگاه در هفته گذشته نشان می دهد که او در بیمارستان پس از مجروح شدن انگشت خود را

دپ بود گفت: به برداشت شنیده های مو را با یک دست و ضربه او “بارها و بارها در سر دیگر”.

وکیل او گفت: “و با آن بازیگران در, آیا شما شده اند قادر به چنگ زدن به مو خود را با یک دست و پانچ او بارها و بارها با دیگر؟”

“نه آقا” دپ پاسخ داد.

:: گوش دادن به پشت صحنه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

پس از بیش از چهار روز شدید در شهادت ایستاده دپ در حال حاضر به پایان رسید ارائه شواهد.

این بازیگر 57 است تحت پیگرد خورشید ناشر گروه اخبار روزنامه های (NGN) و سردبیر اجرایی دن Wootton بیش از یک مقاله منتشر شده در مارس 2018 که برچسب او را “همسر شخص برتر از اقران”. NGN در دفاع از مقاله به عنوان درست است.

او متهم است که حمله به شنیده 34 در طول رابطه خود را که شده است به عنوان “صحنه جرم در حال انتظار برای رخ می دهد” در دادگاه.

دپ قاطعانه رد همه اتهامات علیه او و گفت: چندین بار در طول این جلسه که شنیده بود خشونت نسبت به او بود و تدوین یک “پرونده” در برابر او.

بازیگر مورد سئوال است حدود 14 ادعا حوادث خشونت و نیز هالیوود, شیوه زندگی, روابط گذشته را با ستاره ها از جمله Vanessa Paradis وینونا رایدر و کیت ماس – با Paradis و رایدر مجموعه به شواهد این هفته – و مستند استفاده از نوشیدنی و مواد مخدر.

این دادگاه همچنان ادامه دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>