جانی دپ ‘نه یک شخص برتر از اقران و Amber Heard اتهامات به ‘دروغ’ دادگاه شنود

جانی دپ است نه یک “همسر شخص برتر از اقران” و اتهامات خشونت توسط همسر سابق خود Amber Heard هستند “کامل نهفته است” دادگاه عالی گفته شده است توسط خود وکلا در اولین روز از افترا محاکمه.

این ستاره هالیوود است تحت پیگرد خورشید ناشر گروه اخبار روزنامه های (NGN) و سردبیر اجرایی دن Wootton, بیش از مقاله منتشر شده در مارس 2018 که با اشاره به “شواهد” است که او مورد حمله شنیده طول رابطه خود را – ادعا می کند که او را قاطعانه تکذیب کرد.

هر دو او و شنیده ها در لندن بالا دادگاه امروز وارد به طور جداگانه با پوشیدن روسری به عنوان ماسک صورت.

Amber Heard. Pic: James Veysey/Shutterstock
تصویر: Amber Heard نیز در دادگاه. عکس: James Veysey/شاتر

تیم حقوقی خود را گفته است که “نه یک مورد در مورد پول” اما در مورد “دفاع” با ستاره مایل به “پاک کردن شهرت خود را” پس از این ادعا است.

آنها همچنین استدلال کرد که شنیده شده است “اختراع این داستان از خشونت جدی” است و او را “آزار دهنده” در ارتباط است.

در یک نوشته رئوس مطالب از بازیگر مورد خود را مدافع دیوید شربرن گفت: خورشید مقاله به مبلغ یک “مقیاس کامل attack” دپ به عنوان یک “همسر شخص برتر از اقران” با “توهین آمیز و اتهامات از جديت”.

آقای شربرن گفت: “نویسنده اعزام یک vulture فرهنگی و موضعی مراجع – یعنی #MeToo جنبش را به جنبش و خوار فیلم مغول و سریال, سو استفاده کننده از زنان Harvey Weinstein – به منظور انتقال جدیت از آنچه مدعی است که متهم به انجام داده اند.

بیشتر از Amber Heard

“آنها اتهامات که مدعی کاملا رد می کند و آن, در زمان, انتشار, او در حال حاضر علنا تکذیب کرد.”

آقای Sherbourne ادامه داد: “مدعی موقعیت روشن است – Ms شنیده می شود این اتهامات در حال تکمیل نهفته است.

“مدعی بود نه خشونت نسبت به Ms شنیده شد او بود که خشونت به او.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>