جانی دپ به پایان رسید ازدواج به Amber Heard پس از او defecated, تخت,’

جانی دپ تصمیم به پایان دادن به ازدواج او با Amber Heard پس از او گفته defecated در تخت خود دادگاه شنیده است.

در طول یک روز دیگر از ترسناک شواهد در ستاره هالیوود را با مشخصات بالا افترا عمل در برابر خورشید دادگاه در لندن شنیده جزئیات بیشتر در مورد “اجابت مزاج حادثه” در لا پنت هاوس.

دپ رد اظهارات از ساشا Wass, QC, نمایندگی گروه اخبار روزنامه ها, که آن را بو یکی از زن و شوهر را دو یورکشایر الكلاب که “تا به حال مشکلات با توالت عادات” و تا به حال pooed روی تخت.

او قبلا به دادگاه گفت او فکر کرد که شنیده می شود “و یا احتمالا یکی از دوستان او” مسئول با شنیده گفته توصیف آن به عنوان “فقط یک شوخی بی ضرر”.

آقای دپ در روز جمعه گفت: سگ “شد و به خوبی آموزش دیده” و اضافه کرد که آن را “رمز و راز” که defecated در بستر “و آن را در سمت چپ توسط یک سه یا چهار پوند سگ”.

Actor Amber Heard arrives at the High Court in London, Britain July 10, 2020. REUTERS/John Sibley
تصویر: Amber Heard و دپ تقسیم در سال 2016

Ms Wass ادامه داد که آقای دپ بعدها ارسال عکس از مدفوع که این بازیگر در بر داشت “خنده دار”.

او گفت: در متن: “هنوز مطمئن شوید که من خندید که سخت سال. حداقل عکس ها خنده دار هستند.”

بیشتر از Amber Heard

Ms Wass افزود: “وجود دارد جوک مانند ‘کهربا گه’, ‘کهربا در افسردگی’ در جریان است.”

آقای دپ پاسخ داد: “این یکی از مهمترین و پوچ اظهارات غیر منتظره است که من تا کنون شاهد در زندگی من بسیار, بله, در ابتدا من خنده دلیل آن خیلی عجیب و غریب است.”

پرسید: اگر او را متهم Ms شنیده دوستان از مدفوع کردن در تخت, دپ پاسخ داد: “من متقاعد شده بود که آن را یا Ms شنیده خودش یا یکی از گروه های درگیر در خروج مدفوع انسان در خواب است.”

دپ گفت: در خود شاهد بیانیه ای که پس از مارس 2016 حادثه شنیده “بارها و بارها سعی کردم برای تماس با من به طور مستقیم یا از طریق خواهر او”.

او گفت: “من در یک طرز فکر – من نمی خواهم هر چیزی برای انجام با هر بیشتر.”

آقای دپ گفت: او فکر “اجابت مزاج حادثه” بود “اتصالات پایان دادن به رابطه”.

دپ و شنیده ملاقات در سال 2011 و شروع زندگی با هم در سال 2012 قبل از ازدواج در لس آنجلس در ماه فوریه 2015. آنها تقسیم در مارس 2016.

دپ است تحت پیگرد خورشید ناشر گروه اخبار روزنامه های (NGN) پس از یک مقاله با اشاره به “شواهد” است که او مورد حمله شنیده طول رابطه خود را.

دزدان دریایی کارائیب ستاره قاطعانه رد کرده بودن “همسر شخص برتر از اقران” و متهم شنیده بودن آزار دهنده در ازدواج خود را.

این جلسه همچنان ادامه دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>