جانی دپ و امبر هرد: همه آیات از مواد منفجره هفته در دادگاه

ادعای مدفوع در بستر اتهامات اویزان یک سگ از یک ماشین در حال حرکت, نوشتن بر روی یک آینه در خون و قصه از مواد مخدر و سوء مصرف الکل – پس از یک هفته فوق العاده ای در دادگاه عالی در لندن به دنیا ظاهر شنیده تک تک جزئیات در حال حاضر نه چندان زندگی خصوصی جانی دپ و همسر سابق خود Amber Heard.

این بازیگر هالیوود که تحت پیگرد NGN این ناشران از خورشید بیش از یک مقاله منتشر شده در سال 2018 با اشاره به او را به عنوان یک “همسر شخص برتر از اقران” با توجه به ادعای سوء استفاده های داخلی ساخته شده توسط شنیده های زیر خود را شکستن.

Johnny Depp pictured outside The High Court on day two of his libel action against The Sun
تصویر: دپ داده است شواهد بیش از چهار روز و رد اتهامات سوء استفاده

دپ, 57, قاطعانه رد اتهامات این ادعا شنیده می شود که قرار است به شواهد و بعد از آن در سه هفته شنوایی ساخته شده آنها را به عنوان بخشی از یک “جعل” و این او بود که آزار او. خورشید است که از آن مقاله به عنوان درست است.

به عنوان اولین شاهد دپ صرف تقریبا چهار روز به شواهد با مواد منفجره داستان در مورد خود توفانی رابطه گذاشته لخت.

در اینجا برخی از جزئیات فوق العاده ای دادگاه شنیده است در طول دزدان دریایی کارائیب و ادوارد قیچی ستاره زمان در شهادت ایستاده است.

دپ نقاشی روی آینه با استفاده از خون خود را از قطعه قطعه انگشت

The court was shown Depp’s graffiti on a mirror - said to be in paint, blood and lipstick
تصویر: این تصویر نشان داده شده است به دادگاه

یکی از 14 اتهام حوادث خشونت NGN است که با تکیه بر در دفاع از خود در برابر این بازیگر تهمت و افترا و ادعای چیزی است که شنیده ادعا بود که “سه روز مصیبت” در استرالیا در سال 2015 که سابق زن و شوهر بودند با اقامت در یک خانه اجاره ای در حالی که دپ بود فیلمبرداری دزدان دریایی کارائیب فیلم.

در آن زمان بازیگر انگشت شدت مجروح شد این نکته قطعه قطعه کردن – با آسیب رخ می دهد او می گوید: زمانی که شنیده انداخت بطری در او.

در سومین روز از جلسه دپ بستری برای استفاده از خونین انگشت به خط خطی کردن در یک آینه در خانه و سپس فرو بردن آن در رنگ به ادامه.

این بازیگر گفت: زمانی که او متوجه بالا انگشت خود را از دست رفته “و ریختن خون فراوان و استخوان چسبیده بود به من باور دارم که من رفت و به نوعی از شکست”.

او را “به شدت تکذیب کرد” زور شنیده 34 و “به طور کامل از بین بردن” خانه در استرالیا – فوق العاده چیزها از جمله یک پنجره و تلویزیون – در نوشیدنی و مواد مخدر-سوخت خشم.

دپ ادعا شنیده و یا یکی از دوستان او defecated در بستر خود برای شوخی

Actor Amber Heard arrives at the High Court in London, Britain July 8, 2020. REUTERS/Peter Nicholls
تصویر: شنیده شده است در دادگاه به شنیدن دپ در شهادت ایستاده

در اولین روز از محاکمه دپ گفت: چگونه او متوجه ازدواج او بود بیش از زمانی که او در بر داشت مدفوع در بستر خود.

او مدعی آن شنیده شد “و یا احتمالا یکی از دوستان او” و بازیگر توصیف آن به عنوان “فقط یک شوخی بی ضرر”.

این بازیگر می گوید آن این بود که او را “حل و فصل طلاق” شنیده می شود. دادگاه شنیده می شود او به نام “کهربا گه” پس از حادثه به اتهام.

این جفت ارز ملاقات در سال 2011 و شروع زندگی با هم در سال 2012 قبل از ازدواج در لس آنجلس در ماه فوریه 2015. آنها تقسیم در مارس 2016.

CCTV allegedly shows Johnny Depp in a lift after an argument with Amber Heard
دپ پس از مدفوع ردیف با شنیده’

ادعا مدفوع صورت گرفت در مارس سال 2016 پس از شنیده می شود می گوید دپ دیر رسیدم به جشن تولد او در LA صفحه اصلی “مست و بالا با مواد مخدر”.

او ادعا می کند او انداخت بطری شامپاین در و هل داد و او را به طبقه چندین بار قبل از خروج از خواندن توجه داشته باشید: “مبارک F****** تولد است.” اما دپ ادعا شنیده شده بود “نوشیدن به شدت” و به او حمله کردند در حالی که او خواندن در رختخواب.

بعد از چند بازیگر و یا یکی از دوستان او “defecated در Mr دپ و Ms شنیده تخت” دادگاه گفته شد.

کوکائین و LSD وجد قارچ سحر و جادو و بیشتر

Fear And Loathing In Las Vegas, Benicio Del Torro, Johnny Depp
تصویر: Benicio del Torro و دپ (راست) در ترس و نفرت در لاس وگاس

تحت بازجویی توسط خورشید وکیل ساشا Wass کنترل کیفیت دپ اذعان کرده است سنگین استفاده از مواد مخدر در طول سال, از جمله ماری جوانا و کوکائین و LSD وجد قارچ سحر و جادو و تجویز دارو.

او به دادگاه گفت او استفاده از مواد مخدر آغاز شد زمانی که او بود 11 “تنها راه برای بی حس درد” با توجه به در حال رشد با “نه به خصوص با ثبات و یا امن یا امن خانه و زندگی”.

14 ادعا حوادث خشونت خانگی شامل متعددی ادعا می کند از نوشیدن بیش از حد و مواد مخدر.

یکی از این گفته شده است که صورت گرفته در ایالات متحده در ماه ژوئن سال 2013 زمانی که جفت شد با یک گروه از مردم از جمله شنیده خواهر ویتنی و دپ دستیار ناتان هلمز.

شنیده می شود می گوید دپ بود “مصرف مواد مخدر” شد و “خشم” و “حسادت” هنگامی که یکی از دوستان او او را لمس کرد. دپ اذعان می کند او نوشید و در زمان سحر و جادو قارچ, اما ادعا شنیده می شود و دوستان خود را بیش از حد — به عنوان به خوبی به عنوان اکستازی.

در طول اتهام حادثه در استرالیا در سال 2015 شنیده می گوید دپ ماند تا تمام شب مصرف قرص و نوشیدن.

دادگاه همچنین شنیده چگونه دپ در حال صحبت در مورد بازیگران اغلب نیاز به تست مواد مخدر در حالی که فیلمبرداری, اما آن را قرار داده به او که او تا به حال یک بار گفت که “کسانی که آزمون بسیار آسان است به جعلی”.

این بازیگر را تکذیب کرد و گفت که اضافه کرد: “آنها آسان نیست به جعلی. من هرگز جعلی تست مواد مخدر.”

دپ گفته برگزار شنیده سگ از پنجره ماشین

Amber Heard with her dog Pistol in 2010. Pic: Startraks/Shutterstock
تصویر: شنیده می شود با سگ خود را تپانچه در سال 2010. عکس: Startraks/شاتر

دپ بود سفر در یک ماشین با شنیده و یورکشایر تریر تپانچه و همچنین خواهر او را دستیار خود هولمز و یک راننده که او گفته dangled سگ از پنجره به بیرون.

“هنگامی که شما در ماشین شما بودند و شما باز پنجره و شما عصبانی بودند و شما بودند, مهاجم,” Ms Wass قرار داده و آن را به دپ که در پاسخ گفت که او “نه در آن حالت در همه”.

او سپس متهم از برگزاری تپانچه کردن ماشین و “ساخت زوزه سر و صدا”.

دپ در توضیح این ادعا به عنوان یک “مطلق مطلق کذب” و “جعلی” و گفت: “من فکر نمی کنم حلق آویز حیوانات کوچک بیدفاع سگ که وزن آن سه پوند از پنجره سرگرم کننده است.”

این بازیگر نیز خواسته شد اگر او تا به حال خندید و در یک پیشنهاد از قرار دادن حیوان خانگی در مایکروویو – او در پاسخ گفت که آن را یک “شوخی در حال اجرا” بین خود شنیده و دیگران.

“من نمی خواهد می گویند که من مخترع خاص که شوخی و همچنین من تنها کسی که آورده هر چیزی بود که تا” او به دادگاه گفت.

او همچنین اعتراف کرد به سگ پس گرفتن “نگه دارید از یک توپ کوچک از حشیش”.

نام های مشهور از جمله مرلین منسون, کیت ریچاردز و جیمز فرانکو کشیده به رسیدگی

Marilyn Manson and Johnny Depp in 2001. Pic: Bei/Shutterstock Premiere of 'From Hell'
تصویر: مرلین منسون و دپ تصویر در سال 2001. عکس: Bei/شاتر

دپ شده است, سوال در مورد دوستی خود با ستاره های هالیوود و بزرگ نام نوازندگان و همچنین اتهام حسادت بیش از برخی از شنیده های این شرکت ستاره.

در اولین روز از محاکمه یک رشته از مشاهیر آورده بودند از جمله سنگ نورد’ کیت ریچاردز, مرلین منسون و اواخر نویسنده و روزنامه نگار شکارچی S Thompson نوشت که ترس و نفرت در لاس وگاس – که اقتباس به سال 1998 که دپ ستاره دار در.

“من معتقدم آقای تامپسون بسیار قول معروف که می گوید:” من چشم پوشی نمی کند استفاده از مواد مخدر یا الکل برای هر کسی, اما آنها همیشه برای من کار می کرد’,” دپ گفت: در یک نقطه.

دپ گفت که او تا به حال گرفته شده مواد مخدر با منسون “دو بار شاید بسیاری از سال پیش” و همچنین صحبت در مورد مصرف مواد مخدر با, بازیگر, پل بتانی. دادگاه نیز شنیده در مورد پیام های متنی بین دپ و بتانی که در آن شنیده شد و به عنوان یک “جادوگر” و دپ گفت: “بیایید رایت کهربا.”

دو شنیده فيلم co-stars, جیمز فرانکو و بیلی باب تورنتون نیز بحث شده است در دادگاه با دپ بودن سوال در مورد اتهام حسادت.

دپ تکذیب حمله به شنیده می شود در یک پرواز از بوستون در آوریل 2014 گفته ادعا می کند که او فریاد زد: در مورد “گرفتن f***** * * * در مجموعه” فرانکو بودند “کاملا کشش از تخیل او”.

دپ نیز متهم به حسادت تورنتون که ستاره دار با شنیده می شود در این فیلم لندن زمینه.

عکس از شنیده است صدمات و غرق اتاق نشان داده شده در دادگاه

Photos of Amber Heard with bruises were shown in court on day three
تصویر: عکس از شنیده با کبودی نشان داده شد در دادگاه در روز سه

تصاویر شنیده می شود با کبودی که گفته می شود ناشی از دپ نشان داده شده است به دادگاه.

در یک حادثه در طول یک اتهام مبارزه در لا پنت هاوس در دسامبر 2015 این ادعا دپ سطل آشغال شنیده کمد لباس انداخت تنگ در او سیلی او کشیده و او را با مو و headbutted او باعث دو چشمان سیاه.

آفتاب وکیل به دادگاه گفت بازیگر شد “در یک غیرقابل کنترل خشم” و “جیغ شما بودند و قصد کشتن او را”.

اما دپ ادعا می کند آن را شنیده بود که تهاجمی است و او تنها سعی در مهار او بود. او اذعان کرد که ممکن است او headbutted اما تنها حادثه را تکذیب کرد و باعث آسیب.

Vanessa Paradis و وینونا رایدر دپ exes مجموعه به شواهد

Winona Ryder & Johnny Depp at the Edward Scissorhands premiere in 1990
تصویر: وینونا رایدر و دپ در ادوارد قیچی برتر در سال 1990

با شنیدن مجموعه به سه هفته گذشته دادگاه است که با توجه به شنیدن شواهدی از همکاران متعدد از هر دو دپ و شنیده ام و همچنین به عنوان ستاره خود را.

در این لیست گنجانده از شاهدان در حال وینونا رایدر و Vanessa Paradisهر دو شرکای سابق از دپ که به نظر می رسد با تصویری-لینک.

فرانسوی, ستاره Paradis, یک خواننده و بازیگر مادر دو فرزند. دادگاه شنیده است چگونه دپ با اشاره به او را به عنوان “رییس آلباتروس” در یک پیام متنی ارسال و پس از او برای اولین بار شروع به دوستیابی شنیده می شود.

خواسته در دادگاه اگر او در نظر گرفته است که راه معقول توصیف مادر از فرزندان خود دپ آن را پذیرفته بود “بی احترامی و نفرت انگیز”.

دپ معروف به حال واژه “وینونا برای همیشه لطفا برای” جوهر در طول رابطه خود را با رایدر که او ستاره دار در ادوارد قیچی. پس از شکستن او را در تو به “Wino برای همیشه”.

دادگاه گفته شده است که چگونه شنیده می شود گفته می شود خندید خال کوبی, اما دپ می گوید او نمی یاد هر گونه گفتگو در مورد آن و محروم شدن خشونت بیش از مسخره کردن او را.

در اظهارات شاهد هر دو Paradis و رایدر هر دو می گویند این بازیگر هرگز خشونت نسبت به آنها.

شنیده دوستان نیز مجموعه ای به شواهد می گویند آنها در حال حاضر زمانی که دپ بود سوء استفاده.

A picture from Johnny Depp's lawyers show him in hospital after Amber Heard allegedly severed his finger with a vodka bottle.
تصویر: یک تصویر از دپ وکلای او نشان می دهد که در بیمارستان پس از شنیده گفته مجروح انگشت خود را با پرتاب یک بطری ودکا

شنیده می شود که گفته می شود تدوین یک پرونده علیه دپ

بازیگر و تاکنون چندین بار در طول شنوایی تا کنون که همسر سابق خود بود “ساختمان یک پرونده” از اوایل رابطه خود را به عنوان یک “سیاست بیمه برای بعد”.

نظریه خود را برای شنیده است اتهامات این است که آنها یک “جعل” دادگاه گفته شده است.

“جعل است که احتمالا بهترین کلمه یک نفر می تواند استفاده به دلیل اتهامات همه اتهامات در حال آشکارا نادرست” دپ به دادگاه.

بازیگر مورد برابر NGN و خورشید سردبیر اجرایی دن Wootton است بیش از انتشار یک مقاله در خورشید سایت در مارس 2018 که زد با این تیتر: “رفته اسان: چگونه می توان جی کی رولینگ بود “واقعا خوشحال” همسر شخص برتر از اقران جانی دپ در فیلم جدید فوق العاده جانوران فیلم؟”

NGN می گوید دپ بود “کنترل و شفاهی و جسمی سوء استفاده نسبت به شنیده می شود به خصوص زمانی که او تحت تاثیر الکل و یا مواد مخدر”.

دپ وکیل مدافع دیوید شربرن توصیف کرده است شنیده می شود این اتهامات به عنوان “کامل نهفته است” و می گوید: مقاله “توهین آمیز و اتهامات از جديت”, به مقدار یک “مقیاس کامل حمله”.

جداگانه افترا ادعا آورده دپ در برابر شنیده می شود در ایالات متحده بیش از یک ستون در واشنگتن پست منتشر شده در دسامبر 2018 – که گفت: بازیگر نقش مکمل زن دریافت کرد “نیروی کامل از فرهنگ ما wrath برای زنان که صحبت کردن” اما ذکر این بازیگر با نام – با توجه به شروع در ماه ژانویه است.

این افترا عمل در انگلستان همچنان در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>