دموکراتیک 2020 آمریکا نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بازدید از یک مرکز رای دهی در روز نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت اولیه در منچستر, نیوهمشایر, ایالات متحده, 11 فوریه سال 2020 است.

Carlos Barria | ایسنا

جو بایدن اهدا کنندگان تقسیم می شوند که آیا معاون رئیس جمهور سابق می توانید جمع آوری پول نقد به اندازه کافی باقی بماند در دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه زیر خود را ضعیف نشان دادن در نیوهمپشایر اولیه.

وحشت را در میان برخی از بایدن را سرمایه داران وال استریت و در سایر صنایع که مشخص شد سه شنبه شب که یک بار جبهه دموکراتیک-دونده نمی خواهد آمار 15% آستانه به نمره هر یک از نمایندگان نیوهمپشایر رای دادن.

دیگر بایدن حامیان اما شانه ای بالا انداخت خاموش بدون زرق و برق نشان دادن در حالی که آنها صبر کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد در نوادا حزبی Feb. 22 و کارولینای جنوبی اولیه Feb. 29.

برخی از بایدن bundlers که کاهش یافته است به نام, با توجه به نگرانی در مورد ناراحت کننده مبارزات انتخاباتی, CNBC گفت که اعضای خود را اهدا شبکه در حال حاضر تماس با به می گویند که معاون سابق رئیس جمهور را با صدای تلپ افتادن در گرانیت دولت به نظر می رسد مانند یک مانع غیر قابل عبور. این اهدا کنندگان نیز گفت که آنها متوقف خواهد شد, حمایت بایدن انتخاباتی اگر او همچنان تحت انجام است.

بایدن به پایان رسید آیووا قفقاز در جایگاه چهارم و به نظر می رسید به سمت یک پنجم پایان در نیوهمپشایر پشت سن. Bernie Sanders, سابق, South Bend, شهردار پیت Buttigieg دیابت ctq و الیزابت وارن سناتور.. ان بی سی نیوز, پیش بینی اواخر روز سه شنبه که ساندرز تا به حال برنده اصلی.

این بایدن هواداران نا امید شد در چگونه او موفق به گرفتن به اندازه کافی از حمایت رای دهندگان را به تصرف یک نماینده. وارن همچنین نمی تواند در دیدار با رای دهندگان در آستانه دولت است.

بایدن دهکدهای از دست زمین در میان اهدا کنندگان و رای دهندگان. Buttigieg را افزایش آیووا منجر به یک دسته از قبلا مردد مدیران کسب و کار به سمت اردوگاه خود. پس آیووا بایدن دیده است یک قطره در پای صندوقهای رای در سراسر کشور. ساندرز او پیشی گیرد در Real Clear Politics رای گیری متوسط است.

یکی از نا امید بایدن جمع آوری اعانه که شناخته شده است معاون سابق رئیس جمهور برای بیش از یک دهه گفت که شکست در نیوهمپشایر می تواند نشان می دهد که فاجعه در انتظار بایدن روز سه شنبه که می گیرد آوریل 3. بیش از یک دوجین متحده از جمله جوایز بزرگ مانند تگزاس و کالیفرنیا خود را نگه دارید مقدماتی آن روز.

“حتی اگر ما فعال باقی بماند برای بعد از مسابقات پس از دیگری از دست دادن بزرگ من گمان باقی مانده هوا خواهد نشت از بالون قبل از سه شنبه” این فرد گفت: اواخر روز سه شنبه به نتایج نورد از, New Hampshire.

بایدن انتخاباتی بارها گفت که انتظار دارد که خود را بهترین نشان در کارولینای جنوبی است که بسیار بزرگتر سیاه, جمعیت بیش از آیووا و نیوهمشایر و به تاخت و تاز در سه شنبه. تا کنون نظرسنجی نشان داده است که بایدن برخوردار از بیشترین حمایت در این زمینه در میان سیاه و سفید دموکرات ها اگر چه نظر سنجی های اخیر نشان می دهد همکار وزش مایک بلومبرگ و مترقی ساندرز برش به حاشیه.

برای رقابت در این کشورها که بایدن باید به اندازه کافی پول نقد در دست چیزی آن تلاش کرده است با در طول سال 2020 چرخه انتخابات. در پایان سه ماهه چهارم بایدن به پایان رسید با $8.9 میلیون در دست است.

برخی از خوش بینی باقی می ماند

با وجود این انتقاد در بایدن را اهدا صفوف برخی از هواداران خود را ببینید آیووا و نیوهمپشایر به عنوان blips در استراتژی بزرگتر.

چارلز مایرز بنیانگذار Signum جهانی مشاوران و شرکت میزبان آینده رویداد جمع آوری کمک مالی برای بایدن در نیویورک گفت که او را ندیده است هیچ تاثیر منفی به عنوان مقدماتی نیوهمپشایر می آید ،

“آن نیست تا به حال هیچ اثر واقعی بر روی جمع آوری کمک مالی برای این دو رویداد در اینجا در نیویورک در روز پنج شنبه. ما تا به حال بسیار قوی پاسخ برای هر دو حوادث” مایرز گفت. “تا آنجا که من می توانید ببینید که در شبکه من شده است وجود دارد هیچ تاثیر در جذب سرمایه است.”

یکی دیگر از بایدن دهنده که خواسته بود به نام با توجه به حساسیت این موضوع گفت: سرمایه داران انتظار نیست بایدن برای برنده شدن در آیووا و نیوهمشایر – و او را در یک موقعیت قوی برای انتخاب نمایندگان در کارولینای جنوبی است.

“بایدن قرار گرفته است به حرکت به متنوع تر متحده از نوادا و کارولینای جنوبی و قوی نمایش در هر دو” این فرد گفت.

یک سخنگوی بایدن بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su