جو بایدن برنده کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه, NBC News, پروژه های حیاتی افزایش برای مبارزات انتخاباتی خود

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در گفتگو با حامیان در یک مبارزه انتخاباتی در Wofford دانشگاه فوریه 28 سال 2020 در Spartanburg, South Carolina.

Sean Rayford | گتی ایماژ

جو بایدن برنده خواهد شد کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه, NBC News بینی روز شنبه در افزایش مورد نیاز برای ضعیف 2020 انتخابات ریاست جمهوری است.

معاون سابق رئیس جمهوری به کارولینای جنوبی به دنبال یک دستور مشخص برای احیای خود را با فشار به کاخ سفید است. هنگامی که قریب به اتفاق رهبر در نظر سنجی های ملی او تصادفا در اوایل نامزدی مسابقات با چهارم, پنجم و دوم پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر و نوادا بود.

“تنها چند روز پیش مطبوعات و صاحب نظران اعلام کمپین ما مرده است. اما پس از امشب روشن است ما بسیار زنده است” بایدن توییتی پس از پیش بینی پیروزی.

سناتور. برنی ساندرز من-Vt., پایان دوم در پلمتو دولت NBC پیش بینی شده است. میلیاردر فعال تام Steyer در مقام سوم قرار گرفت در اوایل رفتن.

بایدن برنده خواهد شد حداقل 20 از دولت 54 متعهد نمایندگان با توجه به NBC. این مسافت را بایدن به حداقل 35 ملی متعهد نمایندگان دوم به ساندرز’ 46.

بایدن در حال حاضر سعی کنید به ترجمه پیروزی خود را به موفقیت سه روز از در حال حاضر در سه شنبه زمانی که 14 متحده برگزاری مقدماتی. ساندرز ملی نماینده رهبر به نظر می رسد آماده برای پهن کردن لبه خود را به عنوان او منجر نظرسنجی های اخیر از هر دو روز سه شنبه بزرگترین جوایز کالیفرنیا و تگزاس. نظرسنجی ها نشان می دهد باریک منجر به بایدن در کارولینای شمالی که جوایز سومین اکثر نمایندگان آن روز.

پس از drubbings در اکثریت سفید آیووا و نیوهمشایر بایدن گفت: مبارزات انتخاباتی خود را افزایش زمانی که بیشتر نژادی متنوع متحده تا به حال یک فرصت برای رای دادن. نظر سنجی در بر داشت حمایت معاون سابق رئیس جمهور در میان رای دهندگان سیاه هر چند که پایه به نظر می رسد به تضعیف پس از مبارزات خود.

اکثریت کارولینای جنوبی اولیه رای دهندگان یا 56 درصد عنوان سیاه, نظرسنجی های خروج یافت. شش-در-ده سیاه رای دهندگان به حمایت بایدن در حالی که تنها 17% و 14% حمایت ساندرز و Steyer بود.

معاون سابق رئیس جمهور یک افزایش در آخرین روزهای قبل از اولیه وقتی که در خانه اکثر شلاق جیمز Clyburn در کارولینای جنوبی دموکرات و بالاترین رتبه بندی آفریقایی-آمریکایی در تایید او. نزدیک به نیمی از این ایالت اولیه رای دهندگان شنبه یا 47 درصد در نظر گرفته Clyburn انتخاب مهم با توجه به نظرسنجی های خروج.

بیش از نیمی از این افراد رای دادند بایدن نظرسنجی یافت.

رای دهندگان تا به حال بهتر است نظر معاون رئیس جمهور سابق از هر یک از رقبای خود را. حدود سه چهارم یا 76 درصد از خروج نظرسنجی پاسخ دهندگان گفته آنها مطلوب نظر بایدن در حالی که تنها 20 درصد گفت: آنها نامطلوب مشاهده.

برای ساندرز 53 درصد از رای دهندگان تا به حال مطلوب نظر در حالی که 41 درصد نامطلوب مشاهده.

تنها حدود یک چهارم یا 26 درصد از پاسخ دهندگان گفته آنها مطلوب نظر سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ در حالی که 66 درصد گفت: آنها نامطلوب نظر. این تاجر میلیاردر را نمی خواهد به نظر می رسد اولیه رای گیری تا شنبه سه روز از شنبه.

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>