جو بایدن برنده میشیگان اولیه, NBC News, پروژه یک ضربه ویرانگر به برنی ساندرز

دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سناتور کامالا هریس و فرماندار میشیگان گرچن Whitmer در طول یک کمپین توقف در دیترویت, میشیگان, مارس 9 سال 2020 است.

برندان McDermid | ایسنا

جو بایدن برنده خواهد شد میشیگان اولیه, NBC News بینی روز سه شنبه در یک ضربه خرد کردن به گذشته خود جدی دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب برنی ساندرز.

معاون سابق رئیس جمهور ادامه داد: اجرای موفقیت اولیه روز شنبه به عنوان او تلاش برای قرار دادن فاصله بین خود و سناتور ورمونت در فشار برای حزب خود را نامزد. او همچنین برنده مقدماتی در هر دو می سی سی پی و میسوری, NBC News, پروژه.

بایدن رهبری سنجی از میشیگان به عنوان روز است. ساندرز به دنبال یک جرقه برای مبارزات انتخاباتی خود امیدوار به تکراری 2016 زمانی که نظرسنجی ها نشان داد او انتهایی هیلاری کلینتون توسط یک حاشیه گسترده ای قبل از او به دقت برنده دولت است.

ورمونت سناتور کمپین تاکید بر برنده شدن در میشیگان و نه تنها به خاطر آن جایزه 125 متعهد نمایندگان بیشتر از شش کشور رای گیری در روز سه شنبه. بایدن برنده حداقل 53 نمایندگان نسبت به ساندرز’ 41 با توجه به اوایل NBC شمارش.

برنده بحرانی انتخابات عمومی دولت به عنوان کمک به ساندرز آهسته بایدن را رول به سمت نامزدی. بایدن پیشنهاد برای کاخ سفید احیا شد هنگامی که یک تعداد انگشت شماری از ریاست جمهوری رقبا و کشت و دموکراتیک مقامات شروع به پشتوانه او قبل و پس از پیروزی او در کارولینای جنوبی اولیه 10 روز پیش.

موفقیت برای بایدن در میشیگان همراه با دیگر دولت مطلوب به ساندرز در واشنگتن شد اما له سناتور به امید برنده شدن حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

در آخرین روزهای قبل از اولیه ساندرز با چکش به بایدن برای حمایت از توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی که از او انتقاد کرده است به عنوان یک قاتل کار در میشیگان صنعت خودرو. او همچنین برجسته گذشته بایدن نظرات نشان می دهد او را مسدود مزایای تأمین اجتماعی — پیام نشان می دهد ساندرز کمپین دیدم نیاز به برش را به معاون سابق رئیس جمهور حمایت در میان و سفید طبقه کارگر رای دهندگان را به نفع خود دولت است.

اما او موفق به تکرار موفقیت خود را تازه بدوران رسیده 2016.

در میشیگان بایدن برجسته آنچه که او به عنوان توضیح داده شده دولت اوباما دستاورد برای دولت است. مبارزه با لیبریا گرچن Whitmer روز دوشنبه او با اشاره به قانون مراقبت مقرون به صرفه است و نقش مهمی در گسترش پوشش بیمه در میشیگان.

در روز قبل از اولیه بایدن نگاه به ساحل تا پشتیبانی با رای دهندگان در میشیگان ساخته شده است که تا حدود 18% از حالت اولیه رای دهندگان شنبه با توجه به نظرسنجی های خروج. او فعالیت در دولت با سنسور. کامالا هریس و Cory Booker سابق خود رقبای ریاست جمهوری و دو نفر از سه نفر سناتور ایالات متحده آمریکا.

بایدن پس از پیروزی در میشیگان یکی دیگر از سابق اولیه رقیب در کارآفرین اندرو یانگ تایید او.

حمایت قاطع در میان رای دهندگان سیاه کمک کرد بایدن به برنده بزرگ در ایالت های جنوبی از جمله کارولینای شمالی, آلاباما و آرکانزاس روز سه شنبه در اوایل این ماه. سیاه و رای دهندگان نیز افزایش داد او را در می سی سی پی و میسوری در روز سه شنبه.

این بود که هیچ تفاوتی در میشیگان. بایدن به دست آورد حمایت در حدود دو سوم از رای دهندگان در مقایسه با 29 درصد برای ساندرز با توجه به نظرسنجی های خروج.

بایدن همچنین ضرب و شتم ساندرز توسط 51 درصد به 45 درصد حاشیه در میان رای دهندگان سفید سهشنبه, خروج نظرسنجی ها یافت می شود. این سناتور ورمونت موفق به کسب اکثریت رای دهندگان سفید در برابر کلینتون در سال 2016.

رای دهندگان جوان نیز موفق به نوبه خود در نرخ ساندرز را امیدوار در ایالات متحده رای گیری روز سه شنبه. در میشیگان 18 تا 29 ساله ساخته شده تا 15 درصد از رای دهندگان خروج نظرسنجی ها یافت می شود. در سال 2016 آنها 19 درصد از رای دهندگان.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>