جو بایدن برنده ماساچوست اولیه, NBC News, پروژه یک ضربه خرد کردن به الیزابت وارن

دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در سه شنبه شب تجمع در لس آنجلس, کالیفرنیا, ایالات متحده, مارس 3 سال 2020 است.

مایک بلیک | ایسنا

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برنده خواهد شد ماساچوست دموکراتیک اولیه با توجه به NBC News, طرح.

در نتیجه یک ضربه خرد کردن به رقیب سناتور. الیزابت وارن که نشان دهنده دولت است.

بایدن برنده خواهد شد حداقل 28 از دولت 91 محترم با توجه به ان بی سی نیوز و بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., نمره خواهد شد حداقل 13.

وارن را گچ تا حداقل هفت نمایندگان با توجه به NBC.

“من اینجا هستم به گزارش ما بسیار زنده است” یک انرژی بایدن گفت: در یک تجمع در مدت کوتاهی قبل از NBC مشترک طرح آن است.

فقط تعداد انگشت شماری از دموکرات نامزد ریاست جمهوری به رقابت پرداختند در ماساچوست در سه شنبه زمانی که 14 متحده خود را نگه دارید اولیه انتخابات. در آن ارتفاع اولیه میدان شامل بیش از دو دوجین دموکرات مانورهای رندانه برای موقعیت در مسابقه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

برای وارن کمپین سه شنبه راه اندازی شد به یک یا رویداد. یک WBUR نظرسنجی منتشر شد کمتر از یک هفته قبل از خلیج حالت اولیه نشان داد ساندرز کلی جبهه-دونده به عنوان فوق العاده سه شنبه لبه به خارج وارن.

وارن بود که یک بار مدعی بالا در مسابقه اولیه به احتمال زیاد در حال حاضر با آن مواجه فشار قابل توجهی برای پایان دادن به مبارزات انتخاباتی خود را قبل از این نظرسنجی منتشر شد. او به پایان رسید و مقام سوم در اولین-در-این-ملت آیووا جلسه چهارم در نیوهمپشایر و نوادا و پنجم در کارولینای جنوبی است.

“صاحب نظران بدست آن اشتباه و بیش از” وارن گفت: جمعیت حامیان در دیترویت در اوایل سه شنبه شب.

شاید بیش از هر دولت دیگر بایدن را پیش بینی برنده شدن در ماساچوست مظهر تحول سريع از مبارزات انتخاباتی خود از کاهش سرمایه گذاری به یک رقیب در به سختی بیش از یک هفته است.

سیاسی مفسران شد نوشتن بایدن کاخ سفید پیشنهاد به تازگی به عنوان اواسط ماه فوریه پس از یک رشته از عملکرد بدون زرق و برق در چند اولیه متحده است.

اما بایدن داشت که استراتژی خود را لولایی در کارولینای جنوبی که در آن او بود و انتظار می رود برای پیدا کردن مقدار حمایت دولت نسبت بالایی از رای دهندگان.

حمایت از جناح اکثریت مجلس شلاق جیمز Clyburn D-S. C. در آستانه کارولینای جنوبی اولیه روز شنبه به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان مهم افزایش در پلمتو دولت که در آن بایدن در نهایت اسیر یک تکه از رای دادن.

حرکت بایدن به دست آورد پس از پیروزی بزرگ در کارولینای جنوبی به نظر می رسد به انجام بیش از سه شنبه — به خصوص در کشورهایی مانند ماساچوست که در آن نظرسنجی های اخیر نشان داد بایدن نبود حتی به عنوان یک پیشتاز.

روز دوشنبه دیابت ctq مینه سوتا اعلام کرد او را به پایان مبارزات انتخاباتی خود را. او تایید بایدن در یک تجمع در دالاس بعد از آن روز.

Klobuchar اعلام یک روز پس از سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg کاهش یافته است خارج از مسابقه. Buttigieg جوانترین نامزد در مسابقه آن را به نام پس از واریز یک چهارم-پایان محل در کارولینای جنوبی اولیه روز شنبه.

میلیاردر پرچین-مدیر صندوق تام Steyer پرتاب در حوله شنبه تنها چند ساعت پس از آن مشخص شد که ده ها میلیون دلار Steyer صرف در کارولینای جنوبی خواهد موفق به خالص او هر نمایندگان وجود دارد.

تا پایان ماه ژانویه Steyer صرف در مجموع $253.7 میلیون در مبارزات انتخاباتی خود با توجه به فدرال کمیسیون انتخابات تشکیل پرونده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>