جو بایدن برنده آریزونا اولیه, NBC News, پروژه, به عنوان او شمع تا نمایندگان

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن ارائه اظهارات اولیه او در شب انتخابات رویداد در کلمبیا, کارولینای جنوبی در فوریه 29, 2020.

جیم واتسون | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

جو بایدن برنده خواهد شد آریزونا دموکراتیک اولیه, NBC News بینی روز شنبه به مناسبت پیروزی دیگر برای معاون سابق رئیس جمهور.

بایدن به طور گسترده ای پیش بینی شده به راه رفتن به دور از اولیه با بخش عمده ای از آریزونا 67 متعهد نمایندگان. او فوران چاه نفت عملکرد فوق العاده سهشنبه در اوایل این ماه نقض ساندرز’ حرکت داد و بایدن منجر شود که نظرسنجی به طور فزاینده ای به نظر غیر قابل عبور.

با بیش از نیمی از آرا شمارش بایدن رهبری ساندرز در حدود 44 درصد به 31 درصد حاشیه.

در حالی که ساندرز است نظرسنجی نیز با رای دهندگان اسپانیایی – یک مزیت در آریزونا – دولت نسبت بیشتری از غیر هیسپانیک سفید رای دهندگان هنوز هم انتظار می رود به تکیه به شدت نسبت به بایدن.

آریزونا اولیه در رفت و به عنوان برنامه ریزی شده و حتی پس از اوهایو تصمیم به تماس خود را در انتخابات میان رمان شیوع کروناویروس.

آمریکا رهبران در هر سطح از دولت باید با اتخاذ اقدامات شدید مانند ممنوعیت اجتماعات بزرگ و وادار کردن رستوران ها به اتاق ناهار خوری برای مهار گسترش ویروس.

اما آریزونا وزیر امور خارجه کتی هابز گفته رسانه های محلی روز شنبه که در شخص رای گیری امن خواهد بود و اضافه کرد که شهرستانهای “در حال اجرای عقل سلیم سلامت احتیاطی.”

آریزونا دولت حزب دموکرات گفت که تقریبا 480,000 پست الکترونیکی-در برگه های رای بوده است شمارش بعد از ظهر سه شنبه. این تعداد به تنهایی بالاتر از تعداد کل آرای 2016 دموکراتیک اولیه.

در اوایل روز شنبه, ان بی سی نیز پیش بینی شده برای پیروزی های بایدن در فلوریدا و ایلینوی.

آینده به شنبه بایدن رهبری ساندرز 865 به 714 در متعهد تعداد نماینده در سراسر کشور با توجه به NBC News.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>