جو بایدن صحنه یک شنبه باز گشت به برنده شدن حداقل هشت متحده در یک شب دراماتیک که دیدم مسابقه برای حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزد نوبه خود به دو اسب مسابقه بین او و برنی ساندرز.

آقای بایدن جاروب شده به برنده در آلاباما آرکانزاس, ماساچوست, مینه سوتا, North Carolina, اوکلاهما, تنسی و ویرجینیا است.

آقای ساندرز است که به برنده بزرگترین جایزه کالیفرنیا که 415 نمایندگان نمایندگی بزرگترین مسافت در نامزدی مسابقه.

دومین جایزه – تگزاس – با 228 نمایندگان بود محکم جنگیدند مسابقه اما اسکای نیوز’ US شریک NBC بینی یک پیروزی برای آقای بایدن.

“برای کسانی که زدم شمارش از سمت چپ در پشت این است که خود را به کمپین گفت:” آقای بایدن که تا به حال انجام شده ضعیف در سه نامزدی مسابقات.

“ما بسیار زنده” معاون سابق رئیس جمهور گفت: تشویق هواداران در لس آنجلس.

وقتی پرسید که چگونه او موفق به پیروزی در ایالت او پرداخت می شود و تقریبا هیچ توجهی به مانند تنسی تیم خود با سی ان ان گفت: “این قدرت از جو بایدن. این واقعیت است که مردم او را می دانم.”

بیشتر از جو بایدن

تا یک هفته پیش او trailed آقای ساندرز که باقی مانده شادمان: “ما در حال رفتن به برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات و ما می رویم به شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ این کشور گفت:” هواداران خود را.

و همچنین کالیفرنیا آقای ساندرز یک بار جلو-دونده که امیدوار بود به یک گام بزرگ به سمت نامزدی, برنده, کلرادو, یوتا و خانه اش در ایالت ورمونت است.

چهارده متحده آمریکا, قلمرو ساموآی آمریکا شد رای گیری به تصمیم می گیرید که اجرا خواهد شد در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست Spotify در و Spreaker

در مجموع 1,344 نمایندگان به کنوانسیون دموکراتیک در ماه ژوئیه شد تا برای grabs در سه شنبه. یک نامزد نیاز به تضمین حداقل 1,991 برای تضمین این حزب نامزدی.

به گفته مقامات مین بود و هنوز هم بیش از حد نزدیک به تماس.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im