جو بایدن می لرزد کمپین آسانسور کهنه دموکراتیک استراتژیست آنیتا دان

دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برگ یک رویداد کمپین در کندیا, New Hampshire, فوریه 5 سال 2020 است.

ریک Wilking | ایسنا

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در حال دادن تا انتخابات ریاست جمهوری به عنوان او ترویج دیرین مشاور و استراتژیست دموکرات آنیتا دان.

این تصمیم اعلام شد در یک ایمیل به بایدن کمپین کارکنان با توجه به NBC News.

“بسیاری از شما در حال حاضر می دانیم آنیتا و یا ممکن است او را دیده حلق آویز در اطراف ارتباطات – او خواهد بود با همکاری نزدیک با آمریکا در استراتژی مبارزات انتخاباتی و به طور کلی هماهنگی بودجه و پرسنل به عنوان ما برای ساخت یک بزرگتر کمپین برای مرحله بعدی” ایمیل به عنوان خوانده شده.

دان یک شریک در تبلیغات نیروی عظیم منهدم کننده SKDKnickerbocker شده است یک جانشین برای بایدن پس از شروع خود را برای رئيس جمهور اجرا شود. او در خدمت نقش کلیدی در رئیس جمهور باراک اوباما در کاخ سفید و مبارزات پس از گذراندن چند دهه کار برای بالا دموکراتیک ارقام مانند سابق ال گور معاون رئيس جمهور و سنسور. تام دشل و بیل برادلی.

تصمیم به دان مسئولیت بیشتر می آید به عنوان مبارزات انتخاباتی است که در یک چهارراه. بایدن underperformed رقبای سناتور. برنی ساندرز پیت Buttigieg و بهداشت ، الیزابت وارن در آیووا انجمن هر چند که مسابقه نتایج خدشه دار شد اختلاف در تعداد.

در نیوهمپشایر که دارای اصلی آن سهشنبه, نظر سنجی نشان می دهد بایدن در مسیر دیگری برای پایان ناامید کننده با توجه به Real Clear Politics رای گیری متوسط است.

بایدن در ادامه به سرب در اکثر نظر سنجی ها در سراسر کشور پیش از Sanders, Warren سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ و Buttigieg.

پس از آن نمایش ناامید کننده در آیووا مردم در بایدن مدار شده است خصوصی سوال کمپین تاکتیک. وجود دارد در حال حاضر شک و تردید جدی در مورد اینکه آیا بایدن انتخاباتی می تواند زنده ماندن آنچه به نظر می رسد به احتمال زیاد از دست دادن در نیوهمپشایر و اگر آنها به underperform در نوادا قفقاز و کارولینای جنوبی اولیه که در حال برنامه ریزی برای Feb. 22 و 29 بود. بایدن دارای لبه خفیف در نوادا رای گیری دمای در حالی که او دارای دو رقمی لبه در کارولینای جنوبی به طور متوسط.

“یک چیزی است که اشتباه با بایدن سازمان است که کارکنان است نه آماده شدن او را با این نوع از چیزهایی که او را به چهره” برنارد شوارتز دیرین سرمایه گذار و بایدن اهدا کننده گفت: CNBC.

بایدن مبارزات نیز مربوط به جمع آوری کمک های گلایه. مبارزات انتخاباتی خود رفت و به سال 2020 با کمتر از پول نقد در دست نسبت به بسیاری از دیگر رقیب. پس از حادثه او لغو نزدیک به $120 ، 000 در کارولینای جنوبی تبلیغات با توجه به پیگیری شرکت تبلیغاتی, تجزیه و تحلیل ترافیک و اضافه شدن به تلویزیون خود را رزرو در نوادا است.

 

در اینجا متن ایمیل که فرستاده شد به بایدن کارکنان با توجه به NBC News.

سلام به همه و خوش آمد به پنج شنبه شب قبل از مقدماتی نیوهمپشایر. ما می خواستیم به یک لحظه برای بررسی در قبل از آخر هفته (من می دانم که در کمپین یک آخر هفته احساس زیادی مانند روزهای هفته!) در پایان یک هفته طولانی.

حتی اگر آیووا ناامید کننده بود یا به قول معاون رئیس جمهور یک “پانچ در روده” ما می دانیم که جو بایدن. او را زدم پایین مقدار زیادی از زمان و او همیشه می شود به بالا. همیشه. اگر شما را دیدم او در سخنرانی دیروز یا تماشای سی ان ان تاون هال شما را دیدم چرا او باید رئیس جمهور بعدی. و اگر شما به تماشای جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه شما دو چیز: 1) ما باید به ضرب و شتم او را; و 2) آن را آسان نخواهد بود. و آن را به ما. بنابراین من می خواهم برای تشکر از شما برای همه چیز شما باید برای انجام این کمپین و این نامزدی و تشکر از شما برای همه چیز شما را انجام خواهد داد که ما وارد این مرحله بعدی است. این کار سخت است اما آن را به ارزش آن است.

این هفته ما خداحافظی به برخی از همکاران که در نقل مکان کرد و پس از این جلسه به انجام همه چیز را از تدریس در کلاس برای ازدواج! و ما گفت: سلام به همکاران جدید در اوایل متحده و ساختمان نسبت به سه شنبه.

بعلاوه, ما می خواستم به شما اجازه می دانم که, معاون رئیس جمهور خواسته است آنیتا دان بازی گسترش نقش در ستاد همانطور که ما حرکت رو به جلو به نیوهمپشایر و فراتر از آن.

بسیاری از شما در حال حاضر می دانیم آنیتا و یا ممکن است او را دیده حلق آویز در اطراف ارتباطات – او خواهد بود با همکاری نزدیک با آمریکا در استراتژی مبارزات انتخاباتی و به طور کلی هماهنگی بودجه و پرسنل به عنوان ما برای ساخت یک بزرگتر کمپین برای مرحله بعدی.

بنابراین یک نفس عمیق بکشید (یا دو یا سه) چون این غلتک coaster از یک کمپین نجومی دارای مقدار زیادی از لرزش و در عین حال آمده است. و به پیروزی!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>