دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در یک مبارزه انتخاباتی در Nashua, New Hampshire, فوریه 4 سال 2020 است.

ریک Wilking | ایسنا

جو بایدن به ترین frank ارزیابی و در عین حال روز شنبه خود را فقیر نشان دادن در آیووا قفقاز به عنوان او خواست رای دهندگان نیوهمپشایر برای کمک به او را دوباره جای پای خود را در سال 2020 ریاست جمهوری.

طی سخنان در کندیا N. H. سابق معاون رئیس جمهور همچنین هدفمند دو مرد پیشرو در آیووا به عنوان تاخیر نتایج قطره ای از روز دوشنبه botched قفقاز. سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., در حال رقابت برای کسب مقام اول در Hawkeye دولت با 71 درصد از حوزه گزارش.

بایدن می ایستد در دور چهارم پشت سن. الیزابت وارن D-Mass., با توجه به بخشی از اطلاعات منتشر شده توسط آیووا حزب دموکرات است. او وارد آیووا به عنوان یک 2020 دموکراتیک اولیه جبهه دوم پس از ملی منجر سنجی برای بسیاری از این مسابقه است.

“من قصد ندارم به sugarcoat آن را ما در زمان یک فروشي در آیووا. کل فرآیند در یک روده پانچ” بایدن گفت: در مورد اول-در-این-ملت نامزدی مسابقه بود که گل نشسته با مسائل با یک برنامه استفاده می شود به گزارش نتایج. “اما, نگاه, این اولین بار نیست در زندگی من بوده ام زدم.”

بایدن بعد گفت: “موارد بسیاری از مردمی” می خواهم به “نوشتن کردن این مبارزه است.”

“اما من به شما بگویم آنچه که آنها در تلاش برای انجام این کار از لحظه ای که وارد نژاد” معاون سابق رئیس جمهور ادامه داد. “خوب من اخبار را برای آنها من هیچ جا نمی رود. و من شمارش, New Hampshire. ما در حال رفتن به آمده است.”

بایدن اذعان خود عملکرد ناامید کننده تنها چند روز قبل از Feb. 11 اولیه در نیوهمپشایر. معاون سابق رئیس جمهور مسیرهای ساندرز در گرانیت دولت Buttigieg و وارن به مراتب پشت سر او با توجه به رای گیری های اخیر به طور متوسط.

قوی نیوهمپشایر عملکرد می تواند کمک بایدن نگه ساندرز در نوادا و کارولینای جنوبی سوم و چهارم نامزد متحده است. بایدن باعث شده است تا در اکثر نظرسنجی ها از این کشورها است. در روز سه شنبه مبارزات انتخاباتی خود سعی در متقاعد کردن اهدا کنندگان است که او هنوز هم برنده خواهد شد نوادا و کارولینای جنوبی پس از فقیر آیووا نشان میدهد.

معاون سابق رئیس جمهور را مورد سوال صلاحیت هر دو ساندرز و Buttigieg روز چهارشنبه به عنوان او تحت فشار قرار دادند به دست آوردن کشش در نیوهمپشایر. او استدلال کرد ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی خواهد صدمه دیده کنگره نامزدها در انتخابات عمومی این دلیل که جمهوری خواهان می خواهند ارتباط آنها را با برچسب.

“اما اگر سن. ساندرز است که نامزد این حزب و هر حزب دموکرات در امریکا پایین آمدن رای گیری در آبی متحده ایالات قرمز و بنفش متحده در آسان ولسوالی در رقابتی هستند. هر حزب دموکرات را به همراه لیبل بهداشت ، ساندرز انتخاب کرده برای خودش. او خواستار او — و من نمی انتقاد از او — او خود را یک سوسیالیست دموکراتیک,” بایدن گفت: در حالی که خواستار ساندرز “خوب است.”

معلوم نیست که آیا ساندرز ” ایدئولوژی واقعا آسیب دیگر دموکرات ها در ماه نوامبر. بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن 6 درصد در فرضی سر-به-سر matchup در حالی که ساندرز است 4-درصد لبه به گفته های اخیر ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی.

بایدن همچنین با انتقاد Buttigieg — چه کسی او را به نام خود moniker “شهردار پیت” برای توصیف معاون رئیس جمهور سابق به عنوان بخشی از یک شکست ساختار قدرت در واشنگتن دی سی بایدن برجسته آنچه به نظر او برخی از بزرگترین دستاوردهای دولت فدرال از جمله قانون مراقبت مقرون به صرفه پاریس آب و هوا رایحه و خشونت علیه زنان عمل می کنند.

“آیا او واقعا گفت: اوباما-بایدن دولت بود شکست ؟ پیت فقط آن را می گویند با صدای بلند می شود.” “من احترام زیادی برای شهردار پیت و خدمات خود را به این ملت است. اما من معتقدم که این یک ریسک بود فقط مستقیما با شما برای این حزب به معرفی کسی که هرگز برگزار دفتر بالاتر از شهردار یک شهر از 100000 نفر در ایندیانا است. من معتقدم که این یک خطر است.”

Sanders و Buttigieg مبارزات بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im