جو بایدن پیشنهاد 700 میلیارد دلار به علاوه ‘خرید’ کمپین

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن ارائه اظهارات پس از دیدار با Pennsylvania خانواده هایی که بهره مند از قانون مراقبت مقرون به صرفه در 25 ژوئن 2020 در Lancaster, Pennsylvania.

جیم واتسون | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

راه اندازی یک اقتصادی زمین می رود لنگر سقوط خود را انتخابات ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی, نامزد حزب دموکرات جو بایدن پیشنهاد جارو جدید با استفاده از دولت فدرال تنظیم مقررات و هزینه های برق به تقویت ایالات متحده تولید و شرکت های فن آوری.

بایدن خواستار $400 میلیارد به چهار سال افزایش در دولت خرید از آمریکا مبتنی بر کالا و خدمات به علاوه 300 میلیارد دلار در تحقیق و توسعه در فناوری آمریکا نگرانی. در میان سیاست های دیگر انتظار می رود پنج شنبه اعلام کرد او پیشنهاد سفت فعلی “خرید آمریکایی” قوانین است که در نظر گرفته شده به نفع شرکت های ایالات متحده اما به راحتی می توان دور توسط سازمان های دولتی.

رئوس مطالب منتشر شده توسط بایدن کمپین همچنین بازار سیاهی طولانی وعده برای تقویت کارگران چانه زنی جمعی حقوق و لغو جمهوریخواه حمایت معافیت های مالیاتی برای شرکت های بزرگ ایالات متحده است که حرکت شغل در خارج از کشور.

“این خواهد بود که بزرگترین بسیج عمومی سرمایه گذاری در تامین زیرساخت و (تحقیق و توسعه) پس از جنگ جهانی دوم” مشاور ارشد جیک سالیوان گفت: آسوشیتد پرس با این کمپین امیدوار کننده علاوه بر این که بایدن نیاز است که تلاش در بازارهای داخلی قبل از هر گونه مذاکره جدید تجارت بین المللی می پردازد.

معاون سابق رئیس جمهور را مورد بحث طرح روز پنج شنبه در یک فلز و آثار نگرانی در دونمر پنسیلوانیا. این برای اولین بار از یک سری از آدرس بایدن قصد دارد او به عنوان شیفت خود را در خط حمله در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اقتصاد است. آن را سیاسی چمن خواه وقت یک بار به عنوان یک مزیت روشن قبل از coronavirus همه گیر پیشتر فعالیت های مصرف کننده و سوار بیکاری به نزدیک سطح افسردگی.

باز تاکید بر تولید و نیروی کار سیاست تصادفی نیست: بایدن می خواهد به سرمایه گذاری در اتحادیه روابط و تحویل در بارها ساخته شده ادعا می کند او می تواند پیروزی طبقه کارگر رای دهندگان که سوخت مغلوب ساختن پیشی جستن ناراحت پیروزی چهار سال پیش.

بایدن ادامه خواهد داد تا در هفته های آینده با یک برنامه انرژی برای مبارزه با بحران آب و هوا و یک سوم بسته در چه کمپین را به لقب “مراقبت اقتصاد” با تمرکز بر ساخت و مراقبت از کودک و سالمند و مراقبت مقرون به صرفه تر و کمتر از یک مانع به سن کار آمریکایی است. کمپین دستیاران به خبرنگاران گفت که همه بایدن از سیاست های را هدف فوری بهبودی از این بیماری همه گیر رکود اقتصادی و آدرس سیستمیک نابرابری بایدن می گوید “گذاشته برهنه” توسط ملت را مداوم حساب با نژاد پرستی.

“آنچه که در اینجا ما نیاز به ساخت دوباره نیست فقط به جایی که ما بودند اما ساخت و برگشت بهتر از ما تا کنون بوده است” بایدن گفت: بین المللی اخوان الکتریکی کارگران در روز چهارشنبه. “ما در حال رفتن به یک به یاد ماندنی گام رو به جلو برای رفاه و قدرت و ایمنی و عزت همه کارگران آمریکایی.”

این دموکرات را در دستور کار حمل حداقل برخی از لفظی پژواک از مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا اول” فلسفه اما معاون سابق رئیس جمهور و مشاوران و توصیف خود را به عنوان رویکرد منسجم تر. آنها بازیگران مغلوب ساختن پیشی جستن اعمال تعرفه ها و ناهموار مذاکرات تجاری با دیگر کشورها به عنوان یک slapdash انزوا در معرض خطر بیشتر با سیاست های مالیاتی که غنی سازی شرکت های چند ملیتی. این بایدن کمپین همچنین با اشاره به چشم انداز مثبت در خارجه تهیه و ادامه داد: برون سپاری شغل های مستقر در ایالات متحده شرکت های بزرگ در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

جمهوری خواهان با این وجود روشن ساخته اند آنها حمله خواهد کرد بایدن در تجارت و اقتصاد, فریم دموکراتیک ایجاد شکل به عنوان یک ابزار از سمت چپ در مالیات و شرکت کنندگان حاضر در دهه سیاست های تجاری است که طی آن وارد کارگران آمریکایی. تهمت نیز lampooned بایدن به عنوان “ضعیف در چین است.”

در تجارت, حداقل, این یک شبیه خط حمله بایدن در برابر از مقدماتی حزب دموکرات runner-up دیابت برنی ساندرز و یکی که تهمت استفاده می شود به طور موثر در برابر نامزد دموکرات هیلاری کلینتون در سال 2016.

بایدن رای دادند برای توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی در مجلس سنا در سال 1994 یک لنگر از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد و ساندرز’ حملات قبل از آن. یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا دستاوردهای تعمیرات اساسی از نفتا که او انجام شده با حمایت بسیاری از دموکرات ها در کاپیتول هیل. پس از 1990s از جمله در دوران انتخابات ریاست جمهوری, کمپین بایدن حمایت کنترل در آینده معاملات تجاری و او وعده داده شده به سازمان های کارگری و جنبش های زیست محیطی در جدول.

کمپین طرح جلوتر از روز شنبه تاکید می کند که بایدن می خواهد یک تجدید حیات در بازار آمریکا قبل از درگیر شدن در معاملات تجاری خارج از کشور. که شامل پیوستن به اقیانوس آرام همکاری است که بایدن حمایت از زمانی که او به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما و معاون رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن مخالف TPP به عنوان 2016 نامزد شده است. چین است که یک عضو TPP.

مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن را به نام چین برای تجارت ناعادلانه شیوه اما بایدن متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از تحریک یک جنگ تجاری متناسب با قدرت اقتصادی که رئیس جمهور “هیچ برنامه ای” را به نفع خود.

بایدن تیم اصرار رویکرد خود را می افتد در سازمان تجارت جهانی قوانین اما دستیاران همچنین اذعان کرد که بایدن دولت سعی خواهد کرد برای تغییر یک موجود سازمان تجارت جهانی مقابله دولت تهیه توافقنامه که به طور موثر ایجاد یک مشترک باز بازار بین المللی برای مشارکت در دولت به تامین کالا و خدمات است.

در حال حاضر بایدن است و مشخص نیست چگونه او می خواهم برای پرداخت پیشنهاد جدید صرف. دستیاران وی شناسایی منابع درآمد برای همه هزینه های جاری طرح, اما نه برای یک بار و یا سرمایه گذاری کوتاه مدت مانند 700 میلیارد دلار در تهیه و تحقیقات است. که افزایش این احتمال که بایدن می تواند اعلام کند که هزینه های به طور عمدی کسری هزینه های برای تحریک مبارزه اقتصادی.

تماشای CNBC کامل مصاحبه با Dem نامزد جو بایدن

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>