جو بایدن قصد دارد بیشتر حضور در تلویزیون به عنوان او به نظر می رسد به دوباره بجای اول برگشتن از آیووا و نیوهمپشایر زیان

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن خطاب به جمعیت در طول یک کارولینای جنوبی راه اندازی مبارزات انتخاباتی حزب در 11 فوریه سال 2020 در کلمبیا, کارولینای جنوبی.

Sean Rayford | گتی ایماژ

جو بایدن امیدوار است یک حمله رعد اسا از حضور در تلویزیون به او کمک خواهد کرد جستن به عقب از ناامید کننده پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر.

بایدن کمپین گفته اند اهدا کنندگان در تماس روز شنبه آنها برنامه ریزی به معاون سابق رئیس جمهور به نظر می رسد در تلویزیون بیشتر اخبار و بحث نشان می دهد با توجه به افراد با دانش مستقیم از این موضوع. آنها صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که جلسه خصوصی تلقی شد. تماس یک روز پس از بایدن موفق به گرفتن یک نماینده در نیوهمپشایر اولیه.

بایدن که تا به حال در نظر گرفته شده است پیشتاز برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری برای بسیاری از چرخه است که به دنبال به گزاف گویی با قوی تر نمایش در نوادا قفقاز در فوریه. 22 و کارولینای جنوبی اولیه در فوریه. 29.

بایدن خودش صحبت می کرد در تماس با اهدا کنندگان و ابراز اعتماد به نفس او را به انجام بهتر در نوادا و کارولینای جنوبی, مردم اضافه شده است. معاون سابق رئیس جمهور فرود آمد و در جایگاه چهارم در آیووا قفقاز در حالی که او در پنجم در نیوهمپشایر.

یک سخنگوی بایدن کاهش یافته است به نظر.

یکی از اهدا کنندگان در روز چهارشنبه تماس اشاره کرد که آنها تا به حال دیده می شود معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield در CNN و MSNBC پیش از آن در روز و پرسید که آیا بایدن خودش خواهد بود رفتن در تلویزیون بیشتر است.

اهدا کننده اظهار داشت: در این تماس که Bedingfield به خوبی در تلویزیون و متوجه بایدن اخیرا در هوا بیشتر یکی از افراد آشنا با این تماس گفت. این منبع اشاره کرد که کمک کننده بود به امید دیدن این روند ادامه خواهد داد.

مشاور chimed در به می گویند بایدن اخذ شده در تلویزیون و اهدا کنندگان خواهد بود و با دیدن او حتی بیشتر در هوا در هفته آینده, این افراد اضافه شده است. معاون سابق رئیس جمهور و همسرش جیل در حال برنامه ریزی به نظر می رسد در ABC “نمایش” در روز پنج شنبه.

بایدن تلاش برای اطمینان بخشیدن به اهداکنندگان می آید که برخی از او وفادار bundlers در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران آن است که مبارزات انتخاباتی نمی خواهد زنده ماندن از دست دادن مانند, New Hampshire. بایدن دو پول رویدادهای مالی برنامه ریزی شده برای روز پنج شنبه در نیویورک است. با وجود های اخیر مبارزات این گردهمایی به شمار می رود در ظرفیت با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. این مبارزه نیاز به پول است. آمدن به 2020 بایدن به حال تنها $8.9 میلیون در دست و در پشت سن. Bernie Sanders, سابق, South Bend, شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، الیزابت وارن در پول مسابقه.

پس از او وارد مبارزات انتخاباتی در مارس بایدن خود را نگه داشته حضور در تلویزیون را به حداقل برساند. در عین حال او نشان داد تا در کابل, اخبار, نشان می دهد به عنوان نیوهمپشایر رای نزدیک و آشکار شد.

تلویزیون حمله رعد اسا نشان می دهد که بایدن کمپین مصمم به نگه داشتن معاون رئیس جمهور سابق در رای دهندگان ذهن او به عنوان چرخ دنده تا برای کارولینای جنوبی است. اولیه در پلمتو دولت است که باید برنده برای او قبل از سوپر سهشنبه, مارس 3, هنگامی که بیش از یک دوجین متحده سر به پای صندوق های رای.

این حداقل دومین جلسه در طول دو هفته گذشته که طی آن بایدن کمپین گفت: اهدا کنندگان که از آن انتظار موفقیت های عمده ای در نوادا و کارولینای جنوبی است. بایدن را اهدا شد در جریان هفته گذشته پس از آیووا قفقاز.

بایدن معاون رئیس جمهور تحت ریاست جمهوری باراک اوباما بوده است سازگار مورد علاقه را به نفع خود مقدماتی حزب دموکرات در ایالت کارولینای جنوبی که پایگاه بزرگی از رای دهندگان آمریکایی. هنوز میلیاردر نامزد تام Steyer است که به دنبال به جلو و ناراحتی خود را به عنوان مبارزات انتخاباتی به شدت بوم وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>