جو بایدن ظاهری برنده واشنگتن دموکراتیک اولیه, NBC News, گزارش

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ظاهری برنده واشنگتن دموکراتیک اولیه ان بی سی نیوز گزارش روز شنبه, گچ تا یک پیروزی دیگر در یک رشته از های اخیر ناراحتی بیش بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt.

با 99 ٪ از نتایج در بایدن رهبری با حدود 38 درصد از آرا لبه به خارج ساندرز در 36%. بایدن برنده خواهد شد حداقل 42 از دولت نمایندگان در حالی که ساندرز را دریافت 40 با توجه به NBC.

واشنگتن که 89 نمایندگان برای grabs شد دیده می شود به عنوان یک لازم وانت برای ساندرز زیر بایدن حیرت انگیز سود در سه شنبه انتخابات است. بایدن ادامه داد: با شتاب هفته بعد با نسبتا آسان برنده در میشیگان میسوری و می سی سی پی.

اما نتایج حاصل از واشنگتن اولیه بودند بیش از حد نزدیک برای NBC تماس بگیرید تا روز پس از رای دهندگان پای صندوق های رأی رفتند در مارس 10, به عنوان همیشه سبز دولت کار می کرد برای مبارزه با گسترش این رمان coronavirus.

واشنگتن بیشتر تایید coronavirus موارد نسبت به هر کشور دیگر در جهان و برای اولین بار اعلام مرگ و میر ناشی از این بیماری است. رژیم صهیونیستی. جی Inslee – خودش سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری – اتحاد نظارت دولت در پاسخ به تلاش های که شامل اعلام تعطیلی مدارس و کار با دولت فدرال را تست کیت بیشتر در دسترس است.

بایدن و Sanders, آخرین باقی مانده عمده داوطلبان در مسابقه گذاشته خود, دیدگاه برای در پاسخ به شیوع بیماری در طول یک مناظره یکشنبه شب به عنوان آنها رقابت برای این شانس را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

بسیاری از مفسران سیاسی تا به حال نوشته شده است بایدن را در مبارزات انتخاباتی به عنوان یک شکست درست قبل از خود قابل ملاحظه پیروزی در کارولینای جنوبی بود که رو به با مهم حمایت از جناح اکثریت مجلس شلاق جیمز Clyburn D-S. C.

بایدن که در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور تحت باراک اوباما سوار که حرکت به wildly موفق فوق العاده روز سه شنبه, عقد سرب در نمایندگان بیش از ساندرز و به دست آوردن خود را پیشتاز وضعیت تقریبا یک شبه.

که موج اولیه انتخابات شسته بسیاری از نامزد باقی مانده از حزب دموکرات که شامل دو دوجین رقیب در اوج آن است.

سه نفر از نامزدها – میلیاردر تام Steyer مینه سوتا بهداشت ، ctq و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg – پرتاب در حوله در آستانه سه شنبه. Multibillionaire سابق و جدید مایک بلومبرگ شهردار نیویورک و ماساچوست ایالت الیزابت وارن کاهش یافته است در مدت کوتاهی پس از 14-وزارت امور خارجه اولیه روز است.

Klobuchar و Buttigieg همراه با یک بار 2020 نامزد Beto o’rourke سابق تگزاس نماینده تایید بایدن شب قبل از سه شنبه همراه با کشت و دیگر دموکرات ها.

عظیم تراز پشت بایدن بود که به عنوان یک تلاش گسترده برای شکست ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی که استقرار دموکرات ترس از دست خواهد داد به مغلوب ساختن پیشی جستن در یک انتخابات عمومی ،

نظر سنجی نشان داد ساندرز به عنوان مورد علاقه نامزد عنوان به واشنگتن اولیه البته با یک حاشیه بسیار باریک تر از او قبلا لذت می برد. Megyn kelly را رای گیری دانه ها از دولت به سندرز دو رقمی سرب بیش از بایدن به تازگی به عنوان پایان ماه فوریه – اما که منجر منقبض شده به فقط در مورد شش نقطه گسترش پس از سه شنبه.

هنوز ساندرز باقی مانده یک مدعی قوی است. او موفق به کسب اکثریت در واشنگتن 2016 قفقاز besting سپس رقیب هیلاری کلینتون در هر شهرستان و راه رفتن دور با حدود 73 درصد از آرا با توجه به داده ها از نیویورک تایمز.

پست الکترونیکی-در رای گیری را مشاهده کنید قبل از اولیه اختصاص بیش از یک چهارم از کل آرا به اشتراک گذاری واشنگتن وزیر امور خارجه, وب سایت نشان داد. اکثر کسانی که رای اولیه شد و بازیگران قبل از بایدن را چرخش علامت خوبی برای Sanders.

واشنگتن یکی از شش کشور برای برگزاری انتخابات مقدماتی مارس 10. از آنها تنها میشیگان با 125 نمایندگان در دسترس ارائه شده بزرگتر پاداش برای نامزد باقی مانده در مسابقه.

آیداهو ایالت میسوری می سی سی پی و داکوتای شمالی نیز برگزار اولیه انتخابات که روز است.

روز سه شنبه چهار نماینده غنی متحده – از جمله فلوریدا با آن بسیاری از رای دهندگان نوسان بسیار مهم برای یک انتخابات برنده خواهد خود را نگه دارید مقدماتی. این کشورهای دیگر هستند ایلینوی اوهایو و آریزونا.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

— CNBC یعقوب Pramuk کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>