جو بایدن به عقب است – و آنچه در آن به معنی برای ما انتخابات

جو بایدن صحنه یک شنبه باز گشت به برنده شدن حداقل هشت متحده در یک شب دراماتیک که دیدم مسابقه برای حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزد نوبه خود به دو اسب مسابقه بین او و برنی ساندرز.

آقای بایدن جاروب شده به برنده در آلاباما آرکانزاس, ماساچوست, مینه سوتا, North Carolina, اوکلاهما, تنسی و ویرجینیا است.

آقای ساندرز است که به برنده بزرگترین جایزه کالیفرنیا که 415 نمایندگان نمایندگی بزرگترین مسافت در نامزدی مسابقه.

شب دوم بزرگترین جایزه – تگزاس – با 228 نمایندگان بود محکم جنگیدند مسابقه اما اسکای نیوز’ US شریک NBC بینی یک پیروزی برای آقای بایدن.

به گفته مقامات مین بود و هنوز هم بیش از حد نزدیک به تماس.

“برای کسانی که زدم شمارش از سمت چپ در پشت این است که خود را به کمپین گفت:” آقای بایدن که تا به حال انجام شده ضعیف در سه نامزدی مسابقات.

“ما بسیار زنده” معاون سابق رئیس جمهور گفت: تشویق هواداران در لس آنجلس پس از موقعیت خود را به عنوان جبهه دوم در سال 2020 دموکراتیک مسابقه.

بیشتر از جو بایدن

وقتی پرسید که چگونه او موفق به پیروزی در ایالت او پرداخت می شود و تقریبا هیچ توجهی به مانند تنسی تیم خود با سی ان ان گفت: “این قدرت از جو بایدن. این واقعیت است که مردم او را می دانم.”

Los Angeles, California, USA. 3rd Mar, 2020. Democratic presidential candidate JOE BIDEN holds a rally during a primary showing on Super Tuesday in Los Angeles, California, Tuesday, March 3. Photo by Justin L. Stewart Credit: Justin L. Stewart/ZUMA Wire/Alamy Live News - Image ID: 2B31665 (RM)
تصویر: جو بایدن جشن در رالی با حامیان خود در لس آنجلس, کالیفرنیا

می آید بعد از آقای بایدن برنده در کارولینای جنوبی در روز شنبه. پیروزی نجات 77 ساله در, مبارزات انتخاباتی در مسابقه برای به چالش کشیدن جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات.

تا یک هفته پیش او trailed آقای ساندرز که همچنان خوش بین است.

78-در سال دموکراتیک سوسیالیستی به هواداران خود گفت: “ما در حال رفتن به برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات و ما می رویم به شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ این کشور است.”

و همچنین کالیفرنیا آقای ساندرز یک بار جلو-دونده که امیدوار بود به یک گام بزرگ به سمت نامزدی, برنده, کلرادو, یوتا و خانه اش در ایالت ورمونت است.

Democratic presidential candidate, Vermont Senator Bernie Sanders
تصویر: برنی ساندرز باقی مانده است خوش بین با وجود یک شب از نتایج ناامید کننده برای مبارزات انتخاباتی خود

چهارده متحده آمریکا, قلمرو ساموآی آمریکا شد رای گیری به تصمیم می گیرید که اجرا خواهد شد در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

آن را یک شب ناامید کننده برای مایکل بلومبرگ ، یکی از ثروتمندترین مردان و اواخر شرکت کننده در مسابقه که تنها پیروزی در قلمرو ساموآی آمریکا است.

و الیزابت وارن شکست خورده بود در خانه اش در ایالت ماساچوست توسط آقای بایدن.

Mr تهمت مسخره جفت در توییتر پس از نتایج ضعیف از تماس هر یک از نامزد “بازنده ” شب”.

آقای بایدن در یکی از رقیب خود را در خطوط گفتن حامیان او: “مردم در حال صحبت کردن در مورد یک انقلاب است. ما در آغاز یک جنبش است.”

در برلینگتون ورمونت آقای ساندرز را دامنگیر برگشت: “شما نمی توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن با همان قدیمی همان قدیمی نوع سیاست,” او گفت:, تیک تاک پایین یک لیست از گذشته تفاوت سیاست با آقای بایدن در اجتماعی, امنیت, تجارت و نیروی نظامی.

“این را تبدیل به یک کنتراست در ایده.”

در مجموع 1,344 نمایندگان به کنوانسیون دموکراتیک در ماه ژوئیه شد تا برای grabs در سه شنبه. یک نامزد نیاز به تضمین حداقل 1,991 برای تضمین این حزب نامزدی.

Michael Bloomberg
تصویر: خواهد مایکل بلومبرگ اقامت در مسابقه ؟
Elizabeth Warren
تصویر: الیزابت وارن از دست رفته در خانه اش در ایالت ماساچوست

آسمان گرگ Milam در لس آنجلس گفت که احتمالا پایان مسابقه برای میلیاردر آقای بلومبرگ که تزریق یک و نیم میلیارد دلار از پول خود را به مبارزات انتخاباتی خود را.

“او همیشه فکر می کردم او نیاز به در این مسابقه به دلیل جو بایدن نگاه بیش از حد ضعیف و ضعیف و نبود انجام کسب و کار که در آن او فکر او فاصله بود. احیا جو بایدن قرار داده است که به” او گفت:.

“او یکی دیگر از متوسط است. کجا او رای بروید؟”

بعدی مسابقات در 10 مارس خواهد بود در آیداهو, میشیگان, می سی سی پی, Missouri, داکوتای شمالی و واشنگتن است.

آرا در یکی دیگر از شش کشور به دنبال خواهد داشت تا پایان مارس که نزدیک به دو سوم از نمایندگان خواهد شده اند اختصاص داده شده است.

گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست Spotify در و Spreaker

تجزیه و تحلیل: جو بایدن به عقب است – و او شتاب
توسط Amanda واکر خبرنگار ما

جو بایدن است. نامزدی که برنده شده بود تنها یک دولت در سه floundering ریاست جمهوری مناقصه توانسته است موقعیت خود را به عنوان جبهه دوم در سال 2020 دموکراتیک مسابقه.

او در اواخر خروش آمد داغ کردن یک پیروزی بزرگ در کارولینای جنوبی و پشت سر هم از تاییدیه از رقیب سابق. ناگهان جو بایدن به حال چه رای دهندگان تا به حال شده است در حسرت coalescence و یک حس از ایمان است که او یکی می تواند انجام آنچه او همیشه ادعا می کرد او را بهترین موقعیت برای انجام ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ده روز پیش سناتور برنی ساندرز شد دونده جلو با بایدن انتخاباتی به ظاهر در سقوط آزاد. مایک بلومبرگ و میلیون ها نفر خود را عضلانی و راه خود را به مسابقه به عنوان نجات دهنده از میانه. بایدن عملکرد امشب به معنی بلومبرگ خدمات دیگر مورد نیاز است.

اولین ضربه به بلومبرگ آمد حسن نیت ارائه میدهد از سناتور الیزابت وارن که کوبیده و او را در لاس وگاس بحث است. او تا به حال یک ویرانگر شب – از دست دادن خانه اش در ایالت ماساچوست به جو بایدن که تا به حال حتی پا وجود دارد.

میانه رو در چه مجموعه ای به 10 سه شنبه متحده ساخته شده اند انتخاب خود سنجاق امید خود را به باراک اوباما و معاون رئیس جمهور. چشم انداز دموکراتیک نژاد منتقل شده به طور چشمگیری اما مرد در حال حاضر در سرب است. جو بایدن است که هنوز هم اشتباه مستعد و اغلب فاقد وضوح است. او نشان می دهد که سن و مبارزات انتخاباتی خود حوادث می تواند عدم آتش و انرژی است. اما آنچه بدون شک در این است که بایدن بشریت و به هسته نجابت. که زمانی که او در او جذاب ترین و معتبر زبان از قلب در مورد مسائل او در مورد مراقبت.

سه شنبه نشان داد بایدن قدرت در میان رای دهندگان سیاه. او به رهبری برنی ساندرز در میان آفریقایی-آمریکایی ها با حاشیه در ویرجینیا و کارولینای شمالی, آلاباما و تنسی است. عملکرد خود را نیز در مقابله با این ایده که ساندرز است که می تواند اطمینان بیشتر مردم بیرون می آیند و رای می دهند. بایدن به حال راحت برنده شدن در ویرجینیا به عنوان مثال که در آن مردم در انتخابات در سال 2016 شد 800,000. این زمان آن را 1.3 میلیون.

برنی ساندرز به چالش کشیده شده است اما محبوبیت خود و حامیان وفادار هستند و هنوز هم یک نیروی محسوب می شود. او همچنین در دوره برای برنده شدن در کالیفرنیا بزرگترین نماینده جایزه از شب. اما امشب شانس خود را برای دست کشیدن از بایدن و ظهور به عنوان بلامنازع جبهه دوم. که اتفاق نمی افتد و در حال حاضر آن را بسیار روشن است که بایدن نه تنها حرکت بلکه حمایت دموکراتیک استقرار است که دیدگاه های سوسیالیستی و دموکراتیک ساندرز به عنوان unelectable.

قدرت که می شود به وضوح تصمیم گرفت که بهترین راه برای جلوگیری ساندرز است که برای متحد کردن اطراف بایدن. اما هر فرصتی که می تواند rile به اصطلاح “برنی وارنر” و حتی بیشتر. حامیان او در تماس هستند coalescence در اطراف بایدن یک کودتا – یکی دیگر از تلاش فقط در سال 2016 به غارت پسر خود از حزب دموکرات نامزدی.

2016 شد, همه چیز در مورد استقرار در مقابل یک جنبش مردمی به رهبری توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این زمان دموکرات ها هستند و بانکی بر این ایده است که مردم در حال آماده بازگشت به وضعیت موجود و جو بایدن است به آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>