جو بایدن شکست برنی ساندرز در ویسکانسین دموکراتیک اولیه, NBC News, پروژه

دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به آدرس حامیان در سه شنبه شب تجمع در لس آنجلس, کالیفرنیا, ایالات متحده, مارس 3 سال 2020 است.

الیزابت Frantz | ایسنا

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن شکست بهداشت ، برنی ساندرز در ویسکانسین دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی, NBC News بینی دوشنبه.

انتخابات صورت گرفت هفته گذشته قبل از سناتور ورمونت چپ 2020 مسابقه و تایید بایدن. معاون سابق رئیس جمهور خواهد شد و احتمال دارد در صورت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 به طور کلی انتخابات است. دولت در مواجهه واکنش برای حرکت رو به جلو با فرد رای دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش خطر رای دهندگان ایمنی. چند کشورهای دیگر به تاخیر افتاد مقدماتی خود را.

دادگاه عالی ایالت در هفته گذشته مسدود شده به لیبریا تونی Evers اجرایی به منظور به تعویق انداختن فرد در رای گیری تا ماه ژوئن. آن گفت که او نمی باید اقتدار به حرکت انتخابات تاریخ خود را.

سپس دیوان عالی ایالات متحده معکوس پایین تر حکم دادگاه برای تمدید مهلت به فایل غیابی در یک مورد جداگانه قبل از ثبت Evers’ عمل است. حتی پس از تصمیم دادگاه را تغییر دهید یکی مانده از حقوقی تقلا از جنگ: Wisconsin شهرستان گزارش نشده نتایج تا شنبه.

بایدن شد ظاهری دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد زمانی که ساندرز کاهش یافته است از این مسابقه در روز چهارشنبه. بایدن برنده خواهد شد حداقل 50 متعهد نمایندگان ویسکانسین در حالی که رقیب سابق خود ساندرز را با حداقل 20 با توجه به NBC.

این مسافت به ارمغان می آورد ظاهری نامزد ملی در مجموع به 1,273 در مقابل 935 برای سناتور.

ساندرز گفت: “باقی خواهد ماند و در انتخابات در ایالات متحده جایی که او در حال حاضر در زمینه به نظر می رسد به منظور دندانه دار کردن نمایندگان و نفوذ حزب پلت فرم در کنوانسیون ملی دموکرات در ماه اوت است.

در ضمن لیبرال چلنجر جیل Karofsky اعلام پیروزی محافظه کار دولت دیوان عدالت دانیل کلی در یک از نزدیک به تماشای مسابقه. مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت کلی و خواست ساکنان ویسکانسین به او رای هفته گذشته حتی به عنوان دولت او مانع بزرگ کرد.

“اگر چه ما موفق شد در این مسابقه شرایطی که تحت آن این انتخابات انجام شد به سادگی غیر قابل قبول است و نگرانی جدی برای آینده ما دموکراسی” Karofsky در بیانیه ای گفت که نتایج در آمد. “هیچ کس در این دولت و یا در این کشور شده اند باید مجبور به انتخاب بین امنیت خود و شرکت در انتخابات است.”

اگر Karofsky برنده او کمک خواهد کرد که برای تصمیم گیری مبارزه از بین بردن تا به 209,000 مردم از رای دهندگان رول در یک دولت است که نقش عمده ای در تصمیم گیری های بعدی رئیس جمهور.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>