جو بایدن آشکار برنده مین دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه

دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به آدرس حامیان در سه شنبه شب تجمع در لس آنجلس, کالیفرنیا, ایالات متحده, مارس 3 سال 2020 است.

الیزابت Frantz | ایسنا

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ظاهری برنده مین اولیه با توجه به NBC News.

این پیروزی می آید پس از برنده شدن نه نفر از 14 دیگر آمده است که شرکت در سه شنبه مسابقات. بایدن تعجب موفقیت در شب قرار داده است او در شود نمایندگان جلوتر از رقیب سناتور. برنی ساندرز که برنده مین در سال 2016.

مین 24 نمایندگان برای grabs. بایدن به حال عضلات, راه خود را از گذشته ساندرز با نمایش فوق العاده سهشنبه به ویژه در ایالت های جنوبی و چند جای تعجب ایالت های شمالی مانند ماساچوست است.

اولیه سخت بود به هوا. کمی وجود دارد نظرسنجی انجام شده از دولت دموکراتیک رای دهندگان در اجرا تا سه شنبه. با توجه به روشن شدن سیاست, آخرین نظرسنجی از توجه داشته باشید در مین از ماه اکتبر تا به حال ماساچوست ایالت الیزابت وارن در سرب جلوتر از بایدن و ساندرز.

مین یکی از قدیمیترین متحده برای دیدن آن نظر سنجی نزدیک سه شنبه در 8 p. m. ET.

بایدن امن حمایت از سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ که کاهش یافته است را از ریاست جمهوری روز چهارشنبه پس از یک فقیر فوق العاده سهشنبه نشان میدهد. بایدن همچنین دریافت کلید تاییدیه از دیگر رقبا که کاهش یافته است از جمله سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg دیابت ctq از مینه سوتا و سابق تشکر. Beto o’rourke تگزاس است.

عصر ایران, که پس از ترک گفت که هدف او این است که برای خراب کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به هدایت منابع مالی خود را در جهت کمک بایدن امن نامزدی.

بایدن است رای گیری فقط جلوتر از ساندرز با 27.5 درصد نسبت به ساندرز’ 26% از پشتیبانی با توجه به آخرین Real Clear Politics رای گیری متوسط است. ساندرز شده است پیشتاز در هفته های اخیر تا زمانی که بایدن پیشی گرفت و نقطه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>