زیان کار در سراسر آسیا و اقیانوس آرام می تواند دو دلیل به coronavirus می گوید S&P جهانی

بزرگ صف های تشکیل شده در خارج از استرالیا بیکاری دفاتر به عنوان نخست وزیر هشدار داد coronavirus همه گیر می تواند یک بحران اقتصادی شبیه به رکود بزرگ.

پیتر پارک/خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

زیان کار در سراسر آسیا و اقیانوس آرام می تواند دو علت به این بیماری همه گیر کوروناویروس — و برخی از این مشاغل ممکن است دوباره در حالی که S&P جهانی هشدار داد.

“نرخ بیکاری در سراسر آسیا و اقیانوس آرام می تواند به افزایش بیش از 3 درصد دو بار به عنوان بزرگ به عنوان میانگین رکود گفت:” S&P آسیا و اقیانوسیه اقتصاددان ارشد شان Roache در گزارش روز شنبه.

خدمات صنایع در میان اولین به احساس تاثیر کسانی که مستندات است اما این بخش نیز آنچه را در رانندگی ایجاد شغل در کشورهایی مانند ژاپن و کره جنوبی در رتبه بندی غول گفت.

“مشاغل در هسته اصلی بحران اقتصادی کنونی گفت:” Roache. اقدامات طراحی شده برای محدود کردن گسترش ویروسی قابل توجه در قلب موتور ایجاد شغل در سراسر آسیا و اقیانوس آرام — بخش خدمات است.”

“بخش خدمات فعالیت ها اغلب نیاز به انسان-به-انسان تماس در حالی که کاهش سیاست های هدف در اجتماعی فاصله. برخورد این دو آشکار است,” او نوشت.

نرخ بیکاری

بر اساس پیش بینی کاهش رشد 7.5 درصد و S&P گذاشته تاثیر بر از دست دادن شغل در میان کشورهای بزرگ در منطقه است.

این برآورد افزایش نرخ بیکاری در اوج خود در حدود چهار بعد از کاهش رشد:

“با توجه به این ترتیب بخش خدمات است که آمار اجتماعی-فاصله اقدامات آن را محتمل است که برای هر واحد درصد کاهش رشد در آسیا و اقیانوسیه افزایش بیکاری می تواند بزرگتر در حال حاضر از چرخه ی قبلی” این گزارش گفت:.

در میان نه اقتصادهای بزرگ در آسیا و اقیانوس آرام بزرگترین افزایش در نرخ بیکاری به طور متوسط دیده می شد در استرالیا, دلار هنگ کنگ و نیوزیلند با توجه به S&P که تجزیه و تحلیل داده های رسمی از این کشورها قصد بازگشت به سال 1980.

“در هر اقتصاد به جز سنگاپور (کار) رکود اتفاق می افتد بسیار سریع تر از (کار) بهبود” آن را گفت. “در واقع رکود تمایل به حدود شش تا هشت محله در حالی که بهبود حدود هشت تا 10 چهارم (یا دو تا سه سال). این شکاف به ویژه در استرالیا و هنگ کنگ و (در جنوب) کره.”

بیش از 50 درصد کار در خدمات

بخش خدمات تبدیل شده است “مهم ترین” کارفرما در سراسر منطقه S&P Roache گفت. از هر 100 کارگران در آسیا و اقیانوس آرام, 55 به طور متوسط کار در خدمات, او گفت:. در مقابل فقط 14 از 100 کار در بخش صنعتی است.

در سراسر منطقه به خصوص در چین و دیگر بازارهای در حال ظهور — شغل کشاورزی باید “ناپدید شد.” اما به جای حرکت بیشتر به کارخانه و کارگران آن به جای رفته به هتل ها و رستوران ها و مراکز, این گزارش گفت:.

بخش مهمان نوازی سهم چین از کل رشد اشتغال شده است پنج برابر بزرگتر از کارخانه بیش از 20 سال گذشته به آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>